Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno odešlo všechno už je pryč, tak položte mne na oltář.
    Je po slavnosti a lampy ztlumily svou zář.
  • 0011
    Howard to "zabalil" proto, že byl psychicky závislý na svojí matce a zastřelil se když mu doktoři řekli že už se nikdy neprobere z komatu, jako spisovatel byl poměrně finančně úspěšný a neměl tudíž důvod páchat sebevraždu a v chudobě rozhodně nežil, každopádně je ho škoda, rád bych si přečetl jeho tvorbu z hypotetických pozdějších let.
  • palacinka
    ja jen doufam, ze ve vasem veku me uz prejde nutkani psat zbytecny komentare na internetu. zatim to tak jeste neni *9*
  • nerad na to vzpomina, stalo ho to porost na hlave...
  • TheGGG
    fake fotka, to je bezdomovec Lojza v Brně u nádraží... vždy mu dám jednou za týden 20kč kvůli karmě, když jedu do školy...
  • MickeyMutant
    Je skutečně pravda, že má Adam za sebou nějakou pohnutou drogovou historii, a co na to jeho rodiče v Ostravě?
  • Tady mi to i docela sluší https://goo.gl/z51VVM
  • TheGGG
    až po tobě...
  • ovšem, musím pochválit letošní změnu designu vašeho webu, grafk odvedl fenomenální práci
  • Poděl se s námi prosím o fotodokumentaci.
  • TheGGG
    Adam a ten joint.... chudák, teď už bude paprikou do konce života... přitom podobně zamyšlený pohled může (a znám to z vlastní zkušenosti) spíše svědčit o genialitě člověka... bohužel v dnešní společnosti, když někdo chvíli kouká před sebe a má nepřítomný pohled je hned zhulený *1* *1*
  • Ta cerna cepice *15*
  • Teda chlapi, mám vás rád. S LEVELEM a ostatními herními časáky jsem byl od prvních jejich čísel.
    Ale nikdy tolik, jako dnes, jsem necítil opovržení nejen čtenáři webu, ale i tištěného časopisu a v konečné fázi i těch, kteří vás sledují na YT.

    Nikdy jsem si nemyslel, že by mohl nastat takový zlom a i u mne se najednou dostaví pocit, že je na čase asi jít "o dům dál", kde ještě žije nějaký entuziasmus z hraní her a ze sdílení společnýho koníčku hraní her s komunitou.

    Do nového roku vám přesto přeju vše dobré a budu doufat, že to bude zase nějak fungovat.
  • Tvl, dívat se hodinu na to, jak mačkají do mobilu... tak to fakt nemám chuť. *1* To, že jim to nepřijde blbé vzhledem k posluchačům není u nich asi překvapení, ale že ani vůči svým kolegům... stačí, že musím vidět dnešní generaci - puberťáky v restauraci, jak mačkají do mobilu, když jdu na pivo. Takže nemusím se ještě k tomu dívat na videa u PC. Pokud to bude i v lednu takhle infantilní, tak končím se sledováním úplně.
  • TheRKD
    Super povídání o Conanovi. Škoda, že to Howard zabalil tak brzo. Bejt sci-fi a fantasy spisovatelem asi není žádný med. Lovecraft umřel dřív, než se Cthulhu proslavil, žil v chudobě. PKD umřel těsně před premiérou Blade Runnera. Život je pes.
  • Chtěl jsem se podívat na nový Fight Club, ale místo toho jsem celou dobu čuměl a ťukal do mobilu, to víte hodně práce, tak snad někdy jindy. Zdar a hezké svátky.
  • Pamatuju si manii kolem hiDDena a jeden clanek primo ve Score, kde autori psali, ze je napadlo zda to neni jejich talentovany kolega Pavel Dobrovsky, ale ze udajne ne. Takze pokud to opravdu byl Pavel, byla by tahle zavadejici lez pekna prasarna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit