Přejít na výpis diskuzí

Fight Club #356: Hon na predátora

3.1.2018 18:38
Redakce Games.cz   5 příspěvků

Rok 2017 odešel na věčnost v obří ohňostrojové explozi, ale my jsme pyrotechnické hrátky přežili a rok 2018 opět vítáme z naší útulné redakce. A to znamená, že přišel čas na tradiční středeční podcast. Před kamerou a mikrofony se tentokrát sešlo hvězdné trio s krycím jménem PHAHAS, neboli Patrik Hajda,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheRKD
  V pátek bude v retru Bioforge – skvělý!

  Jako by to bylo včera, co jsem domů donesl svoje vůbec první Score č. 16 a hltal recenzi na tuhle hru. Jedna z těch, co mám dodnes v paměti, přitom jsem ji nikdy nehrál.
  • Máš-li možnost, zahraj si to. Super Cyberpunk od Originu, kterej v tý době dělal bezvadný hry a ždímal tehdejší HW na maximum. Nedávno jsem si to znovu zahrál a pořád to funguje, dokonce i to nízký rozlišení se mi na tom líbí. Rendery super a syrovost a brutalita tý hry taky.

   6EUR na GoGu.
   • palacinka
    kouknul sem jen na chvilku na zaznam retra. zrovna nejakej souboj se strazema a dekuji nechci. ani nostalgicky ruzovy bryle me nepresvedci. asi sem uz holt zvyklej na min prkenej system souboju.
    • Nepopírám, že se to moc pěkně neovládá, ale dá se to dostat po čase pod kontrolu. Nutno podotknout, že v retro GP to hráli opravdu hodně špatně, tak zlý to s tím ovládáním totiž úplně není.

     Chápu, že už si dnes člověk zvykl na bezvadný herní mechanismy a nechce se mu se dobrovolně potrápit s krkolomějším ovládáním hry. Pokud tomu ale dá trochu času a odhodlání, nakonec se to hraje tak nějak v mezích snesitelnosti a odměnou je celkem zábavná hra. *3*
    • tahle hra byla v dobe vydani zajimava technologicky, ale herni p@rno to bylo uz tenkrat, nebrat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit