Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    docela sranda, ale nudná témata (jako obvykle to táhl Adam Homola)... BTW: pobavil hlavně ten pán, co vidí neo-nacisty za každým rohem. Takové podobné znám taky, ale ti zas všude vidí ruské hackery a čínské špiony *1*
    • v jákej čase se povídá o neo-nacistech? :D nechci na to koukat celý když tam není host
      • TheGGG
        někde kolem jedné hodiny a devíti minut cca
  • Nelehka temata, ale take pro nas divaky nezajimava.
    • ako vzdy
  • 53:15 Vašek uzavírá nenápadně předchozí téma...
  • Jsem jedinej, kdo nemůže vystát Homolu? Ten člověk strašně blbě mluví, proč nemluví jako normální člověk?
    Ten mladej týpek se sice snaží, ale pořád mi tam vůbec nesedí. Chtělo by to někoho trochu staršího. Skoro mi přijde jako by mu nikdo nerozuměl a on nerozuměl ostatním.
    Smutný mi přijde celkem v pohodě.
    A Dobrovský je už taková gamesácká jistota.

    Ale pro mě je tohle fakt málo... :(
    • Mart9
      Prosím, jestli by sis změnil profilový obrázek. Mně se z tvého selfie zvedá žaludek. Děkuji moc.
      • Tilwaen
        Protože jsem hodná duše (a taky mě jeho avatar už delší dobu přivádí do stavu duševního nepohodlí), napsala jsem ti na to skript. Budeš potřebovat akorát nějakou variaci na GreaseMonkey, ve které to spustíš. Testováno v Opeře; kdyby to jinde nefungovalo, dejte mi vědět.

        Ke každému uživateli můžeš definovat jeho vlastní obrázek, takže si klidně k celému redakčnímu týmu můžeš dát třeba avatary Power Rangers, jestli chceš.
        • To je boží, mohla bys tam připsat i řádek skriptu, co změní posty tech jedinců na neškodné cvrlikání? :)
          • Tilwaen
            Máš to mít.

            Hodnoty changeAvatars a changeTexts na začátku vypínají/zapínají změnu avataru/textu, oboje je defaultně zapnuto.
            • Tilwaen
              Rádo se stalo *4*
            • Díky moc!
    • Homola je takovej trendy boy, muzika jen ze spotify, tv zásadně přes netflix, kafíčko ze starbucks, smoothie k snídani, mana k obědu, hry jen zážitkové AAA, ale ok, však ať si každý žije jak mu vyhovuje, ale on se vždycky hrozně diví když to někdo má jinak *4*
      • TheGGG
        nic lepšího než AAA tu stejně není a netflix má nejlepší produkci... to má pít nějaký čaj z tibetu v kavárně, hrát zásadně indie hry z 90s a koukat na nějaký artový film z madagaskaru...? Pls takové lidi neberu vážně
        • v pohdě, tebe nebere vážně nikdo, troll anonymku *4*
          • TheGGG
            nicky střídaj jak chceš, ale vždy tě rozdrtím tím jednoduchým vysvětlením toho, že nejsem anonym ani podle logiky games.tiscali, pak zase zalezeš....
            • Co se ti zas nelíbí anonymku? Můžu tě ujistit, že to předtím jsem nepsal já, holt tu s*reš víc lidí, anonymku, ale o to ti přece jde, ne? Troll příspěvky, troll ikonka, je jasný že jediný o co ti jde je prudit, tak co tě tak překvapuje, že tu prudíš víc lidí? Congrats, mission accomplished. *5*
        • edgy lonetroll
          • TheGGG
            tak ses nám tu pěkně představil a co dál anonymku, taky něco povíš?
            • Nebreč furt, prostě tě utřel :)
            • TheGGG
              vzteklí nerdíci kterým jsem svými komenty narušil jejich safe-space-bublinu indie her, 90s her a pseudo-rpg her mohou dislikovat jak chtějí, ale prostý rozdíl mezi anonymním a neanonymním uživatelem prostě nesmažou...
              salt is strong with you *14* *14* *14*
            • TheGGG
              opět se pleteš anonymku... je vidět že i když střídáš nicky, je to pořád za klávesnicí ten samí jetel... víš, u jména je takový boxík na zaškrtnutí a u něj je uvedeno "jako anonym", tudiž i games rozpoznává rozdíl mezi anonymem a přihlášeným uživatelem... skutečně věc, kterou by pochopil snad každý, ale na internetu se vždy najdou zvláštní druhy
            • Rozdíl mezi přihlášeným a anonymním je, že jeden je přihlášený anonym a druhý je nepřihlášený anonym. Tohle bys jako pseudovysokoškolák měl vědět, pokud teda, jak uvádíš ze své zkušenosti, nenarážíš do zrcadel.
            • TheGGG
              to mě rozhodně nevadí, ale ty pořád ještě neznáš rozdíl mezi přihlášeným a anonymním uživatelem? Hmmm poznáš se v zrcadle, nebo do něj narážíš? U zvířat se tak pozná úroveň inteligence...
            • Ani ne. Snad jen, že seš k smíchu, anonymku...
    • Takže jste přišli na to, že každý má radši někoho jinýho, gratuluji. *1*
    • TheGGG
      tak to já mám naprosto opačné názory, protože Adam a Vašek vypadaj jako jediní, koho ty hry fakt baví a dokážou o nich mluvit se zaujetím. Mě zas nesedne dobrovský, ten vypadá pořád nějak naštvaně jako by ho tlačil čas a nějak ho to nebavilo... Smutný má u mě plus za to, že je fanoušek w40k, ale jinak spíš tak průměr. Osobně bych tu klidně napsal hodnocení všech členů redakce, ale asi by to smazali.
      PS: hlavně ne starší gardu, aby se zas mluvilo o Pongu
      spíš nějaké mlaďochy se zápalem
      Ještě docela dobrej je takovej ten novej, moc si nevzpomenu jak se jmenuje, ale ještě mě ničím nenaštval
      • Jack1947
        Patrik Hajda *3?*
        • TheGGG
          to je on
    • Klasicky nejlepší Fightcluby jsou ty starý s Grygarem, Dobrovským, Poláčkem (v tý době to ještě nekazil, pokud mu neujely nervy) a Bachem (když nebyl přinaštanej) a hosty Vávra, Drda, Olejník, Rybka atd, To se povedlo no, ale starý časy nevrátíš.

      Homola, Smutný, Pecháček nemají moc co říct a nějakej ostrovtip nebo aspoň teda poslouchatelný názory to nejsou :)
      • TheGGG
        hlavně proboha né ostrovtip staré sestavy---
    • Podle mně je Homola v pohodě, i když vypadá jak kdyby ho to nezajímalo.
      • Tilwaen
        Naopak, přijde mi, že se Adam vcelku často dovede nadchnout pro nějakou hru a pak když na ni dojde ve FC řeč, s nadšením o ní vypráví.
        • bohuzel, neni to material na kritika

          on je ten typ, co je nadsenej pokazdy, kdyz se napriklad ve filmu objevi detatko nebo stenatko
        • Coffin.Corner
          Jo, jo a pak se zase v diskuzi vždycky najde nějaký frustrát, který Adamovi vyčte jeho zápal...
        • nadchnutí mu jde dobře, ale když dojde na kritiku, nejtvrdší co jsem od něj slyšel je "příliš mě to nezaujalo" a "není to zrovna můj šálek kávy" *4*
      • První náznaky vyhoření!!!
  • Upřímně? Mnohem raději se na YouTube podívám na Vortex od bývalých autorů Hrej. Tam mají každý týden i zajímavé hosty.
    • Viděl jsem díl s Veselovským, to docela šlo, ale žádná pecka to nebyla a pak něco kde byl nějakej šéf 10tý redakce Score nebo Levelu v době kdy to zkrachovalo a odešli odtamtud všichni normální lidi a to mi připadalo slušně bizarní )

      Jinak videa na Hrej byli cajk, třeba díl věnovaný Sidu Meierovi.
    • Bohužel je to nuda k ukousání. Zlatí vyhořelí gamesáci...
  • Hra jako služba, to mi připadá jako jeden z nejhorších scénářů hraní v budoucnosti. Podívejme do jakých vod nás nahnal multiplayer a DLC a vůbec hry jako služby viz nové Star Wars B2. Platit za každý obleček, bojovou arénu, skin na auto, bože to se nám to hraní zvrtlo. Stačí že namísto odemykání herního obsahu získáváme trofeje. Co je to taová trofej? Např. Friday 13th, zahraj si 1000x za Jasona. No nechci kvůli jedné trofeji u her zešedivět. Další nešvar je ten, že se každá hra proměnila v RPG. Podívejme co se stalo z parádní série Gran Turismo. Online závody jsou tak oblíbené že stojí hra v obchodě 500 kč. Nemyslím, že byznys s prodejem her skončí. U filmů je tomu podobně, tolik lidí sbírá steelbooky se svými oblíbenými filmečky, koukněme na YouTube, čím se lidé chlubí, těmi sbírky co mají v regálech. Nicméně, to že se dnešní AAA hraní přetváří v odpoad který mě donutil přestat hrát ukazují stupidní trofeje, které otročí hráče, dále RPG prvky v defakto každé hře, otevřený svět, DLC. Kluci z redakce, to vás to hraní ještě fakt baví? Hraju teď staré Tomb Raidery (ty od Core Desgin) a bavím se mnohonásobně lépe nežli kdybych hrál ty dnešní otrocky jednotvárné a bez nápadu nudné ptákoviny.
    • chlubit se necim na youtube, to je dukaz nejakyho hromadnyho trendu?

      doufam, ze nikoliv
    • Tilwaen
      Výhodou tebou zmiňovaných oblečků jako DLC a trofejí je ten, že tě do nich nic a nikdo nenutí.

      Užíváš si hru a prostě potřebuješ ten kosmetický růžový obleček s jednorožcem? Zaplať tvůrcům nuzný dolar, oni budou spokojeni, ty budeš spokojen, hru samotnou to neovlivní, takže jsou vlastně všichni spokojeni.

      Baví tě dotahovat hry do konce a prostě potřebuješ mít tu vzácnou trofej, kterou 99.99% lidí nemá? Vyhraď si 10000 hodin času, zanedbej manželku a děti, nech si narůst plnovous, ale až tu trofej konečně získáš, budeš mít dostatečný sense of pride and accomplishment, takže jsi ve výsledku zase spokojený.

      Podstatou je, že jsou to věci, které dělat můžeš, ne věci, které dělat musíš, abys měl jakoukoliv herní výhodu.
      • No řekl bych že do DLCček tě nutí hra už jen tím, že například ve hře Street Fightera V postaví legendárního bojovníka Blanka (a není sám) jako DLC postavu. Koupíš si hru kde polovinu obsahu kterou by měla hra zahrnovat můžeš nahrát zakoupením za fight money hraním MP nebo zaplatit jen pro informaci jedna aréna 100 kč, arén je 11, jeden bojovník 100 kč, bojovníků je už 16. Nepřipadá mi to jako ten správný směr her. Fakt tragédie. A pokud dojde na herní služby, vývojáři zareágují tak že z toho vznikne to co na mobilech. Prostě hraní o ničem. Především se chci hraním bavit a mít ze hry radost, ne se dívat co v nich chybí a měl bych si koupit.
  • Ještě si říkám, jak na tom budou tvůrci her které odvedou dobrou práci, budou odměněni stejně jako tvůrci kteří vytvoří nějaký paskvil? Pokud budou hry paušálně ve službě cca za těch 150 kč měsíčně, v tom případě na to budou dle mě vývojáři rezignovat a nebudou se snažit. Přeci jen vidíme že méně úspěšná hra má méně prodaných kusů, menší výnosy. Fakt by mě zajímalo jak by se tohle řešilo v případě pouze digitálním formátu nějaké služby. Do kina také diváci nechodí, když je film špatný. A ta představa že by se odstřihlo kino a bylo tu jen něco jako NETFLIX a další konkurenční služby.
    • Vidím to podobně. Z her se za paušální cenu stanou jakási torza, která půjde dotvořit v rozumnou hru s plným obsahem jen díky dokoupení obsahu. Takže se vlastně nic nezmění. Kdo bude chtít hrát plnohodnotný titul, bude muset koupit retail. Hry v paušální službě budou prostě něco, jako byl dříve shareware.
      • Řekl bych, že dnešní hráči jsou prostě otroci herních služeb, hraní jako zábava pro mě skončila se zavedením trofejí a DLC obsahu. Smutné je že hra přetvořená do služby je o nekonečném levelování, poměřování se s ostatními, v podstatě jde stejně jen o to, kdo více zaplatí. Čeká nás nový Soul Calibur 6. Hru jsem ještě nehrál ale po zkušenostech s ostatními bojovky už teď mohu říci, že hra bude mít 10 arén a 20 bojovníků. Ubohost prostě a co třeba taková Ivy Valentine, tuhle babu musí každý mít, takže do základní hry jí rozhodně nedají, nechají jí jako DLC postavu, protože je jasné že nováčka by si nikdo nekoupil ale legendu, to ano. A tohle je přesně to co mě štve a deptá. Nový Tekken a absence starých známých postav. Street Fighter a opět to samé. Kdyby to stálo alespoň pár korun ale ono to po vás chce kilo až dvě za postavu, kilo za arénu. Prostě hnus. Dnešní hry se mi příčí. UbiSoft a EA už ani nekomentuji. Online, otevřený svět, z A do B, levelování, xp body, DLC, hlavní a vedlešjí mise, nápověda po stisknutí tlačítka formou zobrazení interaktivních předmětů. Nechápu, jak to ty hráče stále může bavit. Kdyby ta hra byla jedna, ale to jsou v podstatě všechny hry. Navíc mě to štve protože tahle rakovina sežrala značku Mass Effect a to co loni v březnu vyšlo fakt nejde. Proč i tohle, tak perfektní hra u které jsem se tehdy tak bavil a neskutečně si to užíval se musela přetvořit v rozbitou přihlouplou nudu. Fakt ty hry mi už nemají co dát.
        • Sem tam se nějaká vlaštovka objeví a za plnou cenu je férovej titul, kterému v počátku nic nechybí. Na hraní už taky nemám tolik času, co to bývalo a tak si už pečlivě vybírám. Rozhodně jsem ještě flintu do žita nehodil.

          Trend je ale bohužel teď takový, jaký ho zřejmě chtějí dnešní hráči mít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit