Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V ktorom to bolo videu?

  • Jack1947

    Hehe SEZNAM a GOOGLE by mohli vyprávět.

  • Jack1947

    Já ne, ale je mi to hned jasné 😀

  • uzivatel1982

    Chodil jsem sem i před registrací, ale samozřejmě bych 4.4.2011 označil jako zlomový moment pro místní komunitu a celý web:D..

  • Jack1947

    Já ne, to není dobrá službna když se zde srocují různé anonymní existence!

  • Jack1947

    To bys redakci křivdil, zase takhle to není. Jde o to jestli narážíš třeba na opakované trollý dotazy ve FC tak to chápu, že se jim nechce odpovídat na blbosti. Nicméně občas ne úplně šikovně to umí podat. Ten díl s Vávrou jsem neviděl a Poláček beztak nebyl až tak aktivní ale problém sem s ním nikdy neměl.

  • Carnage666

    Když jde o větší hru tak to tu žije tak jako tak, dřív se tu trollové jen hádali kdo si naklikal kolik mínusek. Kolikrát toho byla plná diskuze a k tématu vůbec nic. To mi nepřišlo jako dobrá forma živý diskuze.

  • Mart9

    Tak každému vyhovuje něco jiného. Já měl radši, když to žilo.

  • Paulcz

    Jenže Poláček byl alespoň dřív trochu schopnej a dokonce měl i nějaký názory, než přešli na mantru - hráči jsou blbci, vydavatel má pravdu a vlezeme mu do zadku, mikrotransakce jsou super atd.  :)

  • Carnage666

    Diskuze jsou úplně v pohodě, nutná registrace byl dobrý krok.

  • WetBandit

    Na games sem vždy chodil kvůli diskusím, recenze a články nečtu. Stará garda byla strašně vyhořelá a poprvé se to projevilo naplno když poláček rekl drž hubu vavrovy. Pozvat si hosta a pak se k nemu takhle chovat... mel s tim seknout a jít dělat rukama. A ty FC kdy nedokázali kloudne odpovědět nebo ani nechteli..... 

  • Jack1947

    TakY pravda 😀

  • SalemCZ

    tak by mu to bylo jedno když sem stejnak nepíše

  • Nemyslim ze diskusie sli dolu vodou, skor sa vycistili od anonymov a trollov. Jasne ze je tu menej prispevkov ked je uz nutna registracia, to neznamena ze Games idu dolu.

  • TheGGG

    stará redakce ovšem hry nehraje a to je trochu problém... dobrovský je utopený v retru tomu dát nějakou AAA hru, tak se recenze nedočkáme... grygar ten má moc práce řešit v čajovně zlou čínu, rusko a zemana a tak nemá čas hrát hry co nejsou arotoviny na třetí a bach s poláčkem už se na to radši úplně vykašlali, aby ty hry nemuseli hrát... prostě holt to se pak web dělá těžko... nová redakce sice obdobně nesympatická, ale když on ten hajda, pecháček, tmějová a spol alespoň tu hru dohrají... Homola je např. v pohodě, protože správné ostravské vypalovače člověk potřebuje všude...

  • Jack1947

    SPíše vylidněný tvými slovy ... jo zlaté léta 2011 4.4 kdy ses sem zaregistroval 😉😀

    Takhle mi ten web nepřipadá tak prázdný.

  • Mart9

    No někdy před rokem nebo dvěma tady byly zveřejněné výsledky nějaké uživatelské ankety, ze které vyplynulo, že do diskuse chodí pouhých 6 % uživatelů z celkové návštěvnosti webu. Takže bohužel podle diskusí to úplně nejde brát, i když třeba zrovna mě zabití diskusí mrzí hodně moc. Já jsem sem dlouhodobě chodil pouze do diskusí, články četl málokdy, ale teď ani nemá smysl něco psát, když na to nikdo nezareaguje nebo to neohodnotí.

  • uzivatel1982

    No těch 20k to psalo jako Real users a měli skoro 100k visits. Přijde mi to neuvěřitelný. Působí to tady mnohem min zalidněný. 

  • Jack1947

    Možná že dobře i děláš ? vem si co kdyby ses dostal s někým do rozporu a přilétl by ti jako dárek sedmidenní ban 😱

  • SalemCZ

    Tolik už to nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit