Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moody

    https://www.youtube.com/watch?v=2C42UCvQfkk

  • Mart9

    Podle obrázků Porta Pro vypadají moc nóbl. Ale asi nebudou mít takovou kvalitu zvuku, jako mám já s úplně základním designem.

  • radim.zaty

    V jaké galaxii je Koss kvalita? Ještě řekni že máš Porta Pro a chcipnu smíchy ;-)

  • TheRKD

    Souhlas, občas nebylo slyšet, občas trhalo bubínky. Ještě, že mám v driverech ke zvukovce korekci dynamického rozsahu zvuku. Dlouho už jsem neměl potřebu zapínat, ale tady vážně nešlo. 

  • TheRKD

    Hrajete ten Ashen? Je to dobrý? 

    Já ještě ne, ale úplně mě svrbí gamepad. 

  • KamilZm

    Obávám se, že kvalita sluchátek nemá nic společného s  rozdílnou hlasitostí účinkujících, která je zcela jasně vidět: https://screenpresso.com/=HcFTd

  • Mart9

    U mě zvuk v pořádku. Sluchátka Koss asi 15 let stará, holt kvalita je kvalita.

  • KamilZm

    Kurnik, udělejte prosím už něco konečně s tím zvukem, máme přeci jenom rok 2019 a ne 1919. Poslouchal jsem to přes sluchátka audio verzi a Vašek zněl jako by mluvil z konzervy a Ales byl zase strašně hlasitě (výjimečně, většinou naopak zní, jako by mu někdo stál na krku a není slyšet). 

  • 0011

    Japonské hry hraju vždycky, pokud je možnost, v původním znění a pokud
    není tak je to ostuda.

  • moody

    Minuly Fight club jsem Vam to odpustil, protoze jsem si rikal, ze se na to vrhnete pres Vanoce...to opravdu v redakci nikoho nezajima chvaleny Ashen?? Dejme tomu, chybejici recenze pro me neni to nejdulezitesji, ale ze se vubec nezminite o hrach jako Parkitect nebo Atom RPG (rovnez chvalene hry), to me opravdu mrzi. Aspon ze zitra bude gamesplay Super smash bros. Ale na novinky uz musim chodit na konkurencni weby, je to skoda, ve spouste veci mam Games nejradsi, ale novinkovy souhrn to rozhodne neni. Aspon ze ty videa delate zabavne.

  • TheGGG

    zábavný FC, Adam Homola za mě nejlepší člen solidní redakce...

    BTW: japonské hry jedině v japonštině, pokud mají anime stylizaci, metal geary, silent hilly a residenty atd. pochopitelně v AJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit