Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem si to ted precet poradne a ono se mluvilo o rogue one a ne o ep8


    no tak rogue one mel nektery zajimavy motivy, ale neprislo mi, ze by to musel bejt zrovna celovecerni film, 2/3 stopaze byla jen zoufale nudna vata bez obsahu

  • neprislo mi to moc jako sw, bylo to takovy nesourody, ale urcite me to bavilo vic nez reskinovanej pribeh v 7


    bylo to takovy pitomoucky, ale aspon to bylo jiny, bych to radil nekam do stredu peletonu vsech 8 odvysilanych epizod, pred 7, 1 a 2 nejmin

  • v singlu je to znacne nudna hra, asi jako micro machines

  • PanS

    Přesvědčili jste mě, kouknu na to. Jestli mi klesne IQ, je to na vás 😀

  • SalemCZ

    já si právě nebyl jistej, ale před upravou tam byl napsaný Mashed :D ale podle Steamu je to hra pro jednoho hráče.

  • ty bylo nejspis mashed

  • Coffin.Corner

    Jakožto hráč nemám Rogue One rád, protože rozbil univerzum Kyla Katarna... 

  • Veskoslav

    Je tam zaprvé jedna z nejlepších postav a pro fanoušky Kotoru malé pousmání. Příběh je rozhodně lepší jak VI., I., II., VII. a VIII. díl. A je to temné, smutné a rozhodně tam nikomu nic nedarují. Doporučuji shlédnout. Podle mě nebudeš zklamaný.

  • PanS

    Je to fakt tak dobrý? Já se zatím všem novým (od r. 2015) SW vyhýbal, protože se popravdě bojím, že bych si akorát zhnusil vzpomínky na výbornou původní a přijatelnou prequel sérii. Z těch pár scén, co jsem viděl z těch novejch filmů, jsem byl docela zděšenej.

  • SalemCZ

    Já jsem vůbec zvědavej jestli bude třeba i jenom ten Micro Machine který slibovali a kdo všechno tam bude. Nebo jak se jmenovali ty auta jak slibovali s Petrem.

  • Veskoslav

    Co všichni mají proti Rogue One? Když vezmu vsechny filmy, tak před ním je pouze V. a III. epizoda. Ten film sice má občas mezery. Ale je tam několik nezapomenutelných scén. A nástup Vadera bych rovnou označil za nejlepší scénu ze všech SW film. Asi to není ta pravá genderove vyvážená *něco něco* jako poslední film. Mimochodem doporučuji si na YouTube najít, co o něm řekl Luke. 

  • Mart9

    Také mám dar rozpoznat kvalitní a nekvalitní pixel art. A nejsem grafik.

  • Jack1947

    Určitě dej.

  • 0011
    Jestli tím druhým prequelem myslíš Solo, tak ten jsem ještě neviděl.
  • Jack1947

    Jak nefanoušek souhlas oba dva prequely, lepší než 2 filmy ( hlavně ten druhý).

  • 0011

    Musím se zastat Vaška, Rogue One je mám z celé série jako jedinou obyčejnou edici, protože jsem se bál z recenzí že to bude špatný, ale z nových SW ten film mám nejradši (btw K2SO je parádní pomrknutí na fandy KOTOR) a imho je lepší než obě nové epizody, fite me.

  • skoro jsem zapomnel, ze driv chodivali hosti celkem pravidelne


    proto me to asi uz tolik nebavi


    nemyslim si, ze to je jen vymenou redakce, ale prave tim, ze se bavi jen mezi sebou a chybi tomu vetsi dynamika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit