Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taronyu

    Redakcia nejak nepochopila, že problém nie je konkurencia, ale exkluzivita. O akej konkurencií sa tu bavíme, keď na steame to nebude? Nech to je kľudne na všetkých dnes dostupných launcheroch, ale malo by to tam byť naraz a nech si hráč môže slobodne vybrať, kde si to chce kúpiť. Či už podľa osobných sympatií alebo ponúkaných doplnkových služieb, to je jedno.  Takto by to totiž bola férová súťaž o zákazníka, takto by to bol ten zdravý kapitalizmus, o ktorom tam niekto rečnil. 

  • Veskoslav
    Games tímto pro mě definitivně skončilo. Takhle uboze obhajovat Epic. Mimochodem, to že je "veřejné" tajemství, že čínská část majitelů vesele prodává data je jenom takový menší a naprosto nepodstatný fakt. A že jejich launcher je na úrovni Steamu v roce 2003...

    Bylo tu s Vámi fajn. Sbohem a děkuji za fajné roky s Vámi.
    • Mart9

      Sbohem.

  • ALHAZRED

    Pro ty, kteri si to už nepamatujou, nebo pro ty, co tady ješte nebyli, ješte sem nevidel tolik hejtu, co se sneslo na onlinestore steam, když začinali, a ted je to nejlepši a nejvymazlenejši a lidi tady bijou pěstičkama, když jejich gameska nevyjde na steamu.

    Ja nevim PROČ se dneska hry a distributory neobejdou bez ňakyho store, patche, online podpora...nevim co... jednoduše se jim vyplati si za tu službu zaplatit podilem se zisku, než aby ji poskytovali sami, ale to všichni velmi dobre vime...ja nevidim vubec žadnej duvod, aby METRO nevyšlo treba na originu, nebo uplay, a nevim taky o žadny škodlivosti EPICu, kdyby nekto neco měl ať napiše...

    Nemyslim si, že tady redakce řika svuj nazor, ani si nemyslim že vubec nekto z redakce nekde piše nebo řika svoje nazory, ale stejne souhlasim s tim, že monopol steamu, je spiš na škodu, zdrava konkurence je tady na miste.

    Dejme tem čiňanum šanci, ať se predvedou, ja bejt na jejich miste, tak to udelam taky tak, stejne jako Deep Silver.

    • yeniczek

      Zvláštní, jak nikdo nebere v potaz tu jednoduchou výtku. Že lidi chtěj mít všechny tři hry pohromadě. Je to jednoduchý. A na to se nabalujou další a další argumenty.

  • Mart9

    Díky za poměrně bohatou diskusi o Metru na Epicu. Alešova poznámka, že si za to Steam může taky sám, mě vůbec nenapadla.


    No a to, že hry, co mám na Steamu, nevlastním, a pokud Steam skončí, tak o ně přijdu, mě šokovala.

    • Carnage666

      Mam takovej pocit, že kromě GoGu je to komplet u všech digitálních distribucí.

  • Chidlink

    Vašek má pravdu, už tedka mám tři klienty, nechci mít dalšího. Proto si opravdu rok počkám až bude hra na steamu.

    • ALHAZRED

      Jo, proč ne, počkej, vždyť takovy hry jako METRO vychazi každej tejden, jo a všechny na steamu a za supr cenu...tohle ja nedavam...

  • Ze staré gardy už nezbyl nikdo, je čas se posunout dál. Nebýt retra, games bych dávno vyškrtnul z feedu.

    • iSpirit

      stará garda by měla stejný názor jako Aleš. Ale to pravděpobně víš.

      • Jen Petr.

  • iSpirit

    To je zase kauza 😂. Bojkotujte a další Metro už na PC nedostanete viz Devs. 

    • TheGGG

      je to větší kauza, než tvé neustálé nářky nad Vávrou, které tu všem vnucuješ

    • Carnage666

      Raději koupím další Metro hru na PS4 než abych podpořil  Epic 😉 ale naštěstí teď jsem pre-order na Steam stihnul.

  • Můžu se zeptat, v čem je tohle horší, než když mi Blizzard znepřístupnil hru, kterou jsem si koupil, pokud si nestáhnu ten jejich launcher? Protože si nepamatuju, že by kolem toho byla nějaká kauza. 

    • Carnage666

      Já teda nevim, ale nepamatuju si že by nějaká hra co je v blizzard launcheru byla celej rok propagovaná na jinej launcher a 18 dní před vydáním byla přesunuta na Blizzard launcher. Nový COD bylo od počátku releasu propagovaný jako další hra po Destiny 2 která tam bude a ne že si to devs rozmysleli 14 dní předem.

  • TheGGG

    nikdy nepochopím, proč herní novináři po celém světě tak kopou za velké korporace, kravaťáky a AAA vydavatele... kdyby novináři dělali svou práci, nemuseli tu dnes být lootboxi, mikrotransakce, p2w blivajs atd... to je sice pořád plná pusa korektních řečí a poučování hráčské komunity a přitom se tahají s kravaťáky a jsou s nimi jedna ruka...

    zlatý review, dislike bombing, poslední cesta, jak se může herní komunita trochu ozvat, nikde jinde zastání nemá

    • omiklon

      Lol, házet na novináře vinu, že hráči dobrovolně utrácí své peníze za dlc, lootboxy atp. je pěkně hovadskej názor. 

  • Nechápu co vás tak hrozně štve na tom, že někdo z redakce má na věc jiný názor než vy. Dospějte lidi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit