Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy se to takhle změnilo? A kde je desítkař Grygar? Totiž nic ve zlém ale hned začátek byl trapnej až mě polil pot trapnosti, takže sem to dál ani nesledoval...
  • Mám dotaz nějak to pravidelně nesleduju, ale teď jsem poslední 3 FC viděl a kam zmizel Lukáš Grygar ?
  • Jsem moc zvědavý, co bude ten buzíček Chrupi dělat, až ten startup Coral City nevyjde a lidi si nebudou kupovat perly. Řekne tomu investorovi, který do toho namlátil 500 K dolarů: Tož sorry, a baj baj, maj sa, bolo to fajn, ale ňevyšlo to. Mali sma sa ako prascata v zite, ved taky spickovy vývojár ako já mosi dostavať poriadne prachy, tlamiczka si kupovala tablety za 15 tisíc, vsici sme se meli fajne a tu mas ten coral city a str si ho do riti. ďAKUJEM a zbohom, lubám tvé oči pre pláč.
    • Nevzali tě? *3*
  • Re-play - rozhovor o pegi: "Těch značek je myslím 8,, . LOL to to nevíš určitě? :D
  • Luke
    Už to jede. Se omlouváme, no. Můžou za to počítače! http://www.ikaros.cz/images/200004/sorry.gif
  • Core
    Více Tlamiczky, byla skvělá a má rozhodně co říci! Díky. *3*
    • Trol.diskuzni
      Vždyť v tom podcastu řekla velký kulový... A každé druhé slovo musela zprznit do nějakého podivného anglo-českého patvaru, protože je to hrozně kůl být světový. *5*
      • Velky kulovy nerekla, ma to v hlave srovnany, ale ze nemluvi hezky cesky se mi take nelibilo.
      • smejki
        tvá implikace je levá
      • Core
        Trolíš pikačoviny *7*
    • Nechceš s ní chodit? *5*
      • Core
        Ani ne, jsem obsazený *1*
        • Je jasné, že tě hry neba když si takový suchar.
          • Core
            Tvůj nick ti sedne jako pověstný hrnec na prd** *6*
            • Já vím, děkuju.
    • blahorodie
      *12*
  • Hanzales
    Jojo, opravte to pls, já to chci vidět :)
    Nám ve středu předělávali net, takže jsem měl z přímého přenosu utkání kulový :/
  • Video je soukrome!!! nelze prehrat. *9*
    • vis toje jen pro vip lidi , takovu malu sekticku se páni delaji. Jeto trapne toto chovani mame je prosit o video kde vidim ztroskotance ?
      Tento web si zacina tridit lidi podle tech co opevuji nazory panu redaktoru..
      TAdy nejsem naka Indie kde jsou kasty ale multikulturni spolecnost kde si podam ruku s afroamericanem nebo romem, sex muzu mit s muzem i zenou cernou ci bilou a nebo zlutou .
      Toje svoboda a a bilej namto zaridi.
      • smejki
        tvůj dealer je bůh. mohu poprosit o kontakt?
        • Nemas cislo v mobilu na vlastnih tatu ?
          • smejki
            tatínku! ty už jsi na games? supr! odpadnou účty za volání

            BTW: Zdravím Königa!
      • blahorodie
        Presne tak, tu ludia nepisu pravdu ani svoj nazor /BOJA SA znamienka MINUS *1* /
        Ale napisal si to dobre.
        jedine na co je tento server odbornik je : REKLAMA *12*
        Inak ja do toho Fight Club #68 pristup mam,je to ako beseda Ivety Radicove a staryho Schwancerberga o hre Super Mario Bros *11*
        al uz to chcete : http://recenze.surtep.cz/herni-svet/96071-fight-club-68-sledujte-zive-po-16-hodine/
      • Nepochopil jsem pokus o tvuj intelektualni humor. Priste by to chtelo pouzivat mezery, tecky a carky spravne...
      • Ellendway
        Super komentář. Děkuji za něj. Ještě že tu máme takové lidi jako jsi ty :)
    • blahorodie
      bud rad *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit