Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LamacJoysticku
    Jak jste tam jenom 4 tak se mi libi zmena pohledu kamery. A poprve jde idet na TV. A dobre jste pokecali.
  • To tu, tu najpalcivejsiu otazku este nikto nedal? :),... Zase to ostava teda na mne... co uz...

    Co bude robit Lukas pocas E3? :(... Sry ale ten zamraceny mail je na mieste...
    • janchor
      Však to Petr všechno v podcastu říkal, s Alešem a Adamem pojedeme coverage z Prahy. Kluci už žhaví videa a novinky a na mě čeká start v pondělí při spolumoderování streamu z konferencí.
      • No ja som to nejako nezachytil a pritom som daval zvlast pozor, lebo ma zaujimalo co budes robit ty. Alesa s Adamem si pamatam ale tu zmienku o Tebe nie, tak za to sry.

        Ja nevim,resp. ja viem, ze som to uz raz riesil a mozno som pre niekoho s tymto uz "trapny", ale Lukas ty si bol dovod podla mna preco games.cz posledny rok tak rastlo. Ked to tu mal na starosti JD a po nich ste prisli vy, dovolim si tvrdit ze games by neboli ani zdaleka tam kde su dnes bez Teba. Mas obrovsky vypravacsky potencial, si jeden z tych o ktorych sa zacne hovorit ked je na teme profesionalne moderovanie. Ty si dokazal hry ako zabavu pre "nerdov" podvyhnut na vyssi level v komentovani a pritom si vzdy zachovas prirodzenu a uvolnenu tvar. Jasne boli tu a su stale esa ako Ondrej Broukal popripade nesmrtelny Mikolas Tucek, ale aj ty si podla mna top. Ale na rozdiel napr. od takeho Tukana ty nemas ani zdaleka tolko priestoru ako by si si zasluzil.

        Nechcem fakt nic riesit, ja o tom viem aj tak prd, a je to na Tebe, ani teraz nechcem aby si mi odpisal. Proste som len chcel povedat moj nazor, to je vsetko. A ten moj nazor je, ze by si mal ist z games prec. A to hovorim ako Tvoj fanusik ktoremu by si velmi chybal. Ale ked vidim, ako trestuhodne marnia Tvoj talent, ako na E3 nepojdes(pritom si tam vedel robit s vyvojarmi a kadekym bezkonkurencne najlepsie rozhovory), ako cez fight cluby hovoris vzdy najmenej... Proste ked si Ta nevedia vazit tu, tak by som im to dal najavo na Tvojom mieste.

        To je vsetko co som chcel. Proste som to chcel len napisat. Hovorim, viem o tom aj tak prd, ale toto je moj nazor. That's all. Nech sa Ti dari borce :)
  • Já vždycky myslel, že je to jen shoda jmen, ale při té Lukášově poznámce, že je nejpovolanější pro práci s dalekohledy :), jsem si všiml že je i velice podobný našemu slavnému astronomovi.... Je tady nějaká souvislost?
    • Tady je to samej bystrozor. :-D
    • Ludo
      ty vole, co to?!?!?!?!

      tak toto ma odrovnalo, doteraz som si to nevsimol a ani ma to nenapadlo
    • janchor
      Nyní už máš dostatek indicií: http://aaraaf.net/temp/rocknrolla.jpg
      • Hairy_Ass
        Tak tahle souvislost mě opravdu nenapadla. *3* Inu, Česká republika je malá.

        PS: Není tady ještě někdo příbuzný s někým slavným. *1*
        • LamacJoysticku
          Treba s Jirkou Pomeje?
          • Hairy_Ass
            Myslel jsem slavnou osobnost trochu lepšího kalibru. *1*
      • Uf, jsem z toho objevu úplně konsternován. Nebudu tady vypisovat, jak tvůj táta formoval můj pohled na svět a vesmír, stačí když přiznám, že mi na střední, někteří spolužáci, přezdívali Antihmota.... *15*
        • Poslední dobou mě pobavilo prohlášení nějakých vědců, že když se Higgsův boson nenajde na stávajícím LHC, měl by se postavit větší. Trocho mě to připomnělo Adamse a jeho Hlubinu myšlení.... *15*
          Ale já spíš naznačoval jakého ze mě knihy a pořady pana Grygara udělaly nerda, než odborníka na astrofyziku *1*
        • LamacJoysticku
          co ted frci? Ja to sleduju totalne laicky. Teorie strun, membrany? Jak to ted vypada? Nejakej odkaz treba, nejakej smer. Vis jak to myslim *3*
          • Cahir
            Je dost těžký držet krok. Zejména Američani mají hodně bujnou fantazii...

            BTW, Lukáši, co tvůj vztah k astronomii, fyzice a vědě obecně?
            • LamacJoysticku
              mrknu se na to, diky za tip.
            • janchor
              Lamac: Na tohle téma jsou docela silný (a zároveň srozumitelný) čtení Paralelní světy od Michia Kaku, ale má to jeden háček - všechny tyhle variace strunový teorie se čím dál víc zdají být jako naprosto slepá ulička, která podle některejch názorů výzkum jen brzdí. Ale na tý teoretický rovině je to rozhodně fascinující.

              Uvidí se, jak s tím zamíchá LHC, už plive první zajímavý výsledky.
            • LamacJoysticku
              prave, cim vetsi, odvaznejsi silenost, tim vic me to oslovuje. Je to paradni.
            • janchor
              Veskrze pozitivní.
      • Amylee.Anderson
        *8*
      • LamacJoysticku
        Jak ta fotka vznikla? Ty parohace ukazuji ted vsichni, strasna moda. Ale s p. Grygarem je to jina vesta. Rad tvyho tatu posloucham. I kdyz ten jejich militantni Sysyfos.... Ted jsem cetl na strankach F.R. Čecha, ze Ringo je kmotrem jeho syna- taky vedce :) Jakyho kmotra vybrali tobe?
        • janchor
          Zcela náhodou. Jinak Ringo v tom má bordel, za kmotra byl mně, ale jsem jedině rád, že už si to pamatuje blbě.
          • LamacJoysticku
            proc? je to parani manicka. I kdyz kdo vi jakej je doopravdy. Tipuju, ze je dost prisnej. Jako, ze si tvuj tata vybere Ringa je celkem ulet. Bud rad, ze ti nesla ta hnusna muzatka pres atomovou energii :) Asi vis ktera. Mas hvezdarskej dalekohled?
            • LamacJoysticku
              ja taky. Cumim semo tamo na kratery.
            • janchor
              Dalekohled nemám, zatím jen triedr!
      • Cosi
        Kam chodíš Lukáši na ty Kruegerovský svetry?
  • kde je KAREL?
  • Tučňák mlčí za každé situace!
    http://www.hrej.cz/tv/level-138-level-tv--340/
    • SnakePlisken
      Takže to není ve skutečnosti tučňák, ale křeček! :D
    • Cahir
      technická: Kde přišel Grygar o chrup? *1*
      • janchor
        V mládí na hokejbale.
    • Grifus
      Tak kazdej ctenar zlate ery LeveLu snad vi co je zac! *1*
    • To vies on je hardcore zurnalista a neplitva dych na hocijake temy...
  • Tak tenhle podcast mi ukazal DayZ. Dali dohromady Stalkera a Armu a jestli to naplní i v praxi, tak mám novou zálibu. Dobrá práce "Bohemka":).
  • Sakra, tučňák na hrad nebo alespoň do politiky!! Významné mlčení by tam bylo potřeba !:D
  • hezky fusekle
  • Grifus
    Haaah tucnak je zpet! *15*
  • GlaDOS
    Tučňák? To mi připomnělo staré časy v Levelu, resp. Level TV.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit