Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm kluci si snad i vyluxovali koberec, uklidili stul a ani nedavaj nohy se spinavejma fuseklema na gauc.. aneb co dokaze zena :D
  • kubi-wan
    Skvělej podcast, jen škoda, že Alžběta nemohla zůstat dýl. Dost dobrej host!
  • Rozhodně jeden z nejlepších podcastů a to nejen co se vtipu týče!
  • Coffin.Corner
    Existuje nesestříhaná verze na OWN3D? Hledal jsem, ale neúspěšně...
  • MidnighT91
    Poslište vy už sem nepřidáváte Replay ??? mám takovej dojem že už jsem ho tu pár sobot neviděl, ale možná jsem jenom slepej...
    • Re-Play si založil svůj vlastní portál, kterej je pro Games de facto konkurence.
      • A já proč jsme neviděli nahou alžbětu:D:D....
  • N7N7
    S tou paní co byla na začátku bych si o hrách rozuměl. Konečně ženská, co nehraje jen chujoviny typu The Sims, Spore, Harry Potter atd.. *14*
    • Robotron3
      Co hraje chujoviny Black Ops no... :)
  • Hmm, tak jak si kdysi dělali švandu Slávek Šimek s Jirkou Grossmanem, tak výhoda práce v rozhlase je, že opravdu nezáleží jak člověk vypadá, jen musí dávat pozor, aby mu nešustili vousy o pytlík od svačiny. No, a já bych k tomu dodal, že je opravdu lepší že slečna pracuje v rozhlase, páč jednou týdně oholit bíbra a bobra a mlít blbosti jí jde grandiozně.
    • Presne, a hlavne co placala o Vaginas ???
      Nejvetsi Administratorske bestie, bezduvodne kickovani, banovani lepsich !!! *12*
  • Johny Kejč wins. Fatality.
    • Když už tak Džony Kejč ;)
  • Malleth
    Mimic *8*
    Jako by to bylo včera kdy mě poprvý sežral
  • Wyder
    Protože není správné jen pořád nadávat, tak musím říct, že tenhle podcast se opravdu povedl. Díky za něj...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit