Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to ma v Sony velmi potesili, ze sa rozhoodli tuto hru sfilmovat. Na nieco taketo cakam odkedy som poprve mal v rukach Altaira. Ak by sa este podaril presadit cesky dabing s martinom sktranskym ako alitairom (ako v hre) tak by to bola moc pecka!! pre mna asi najocakavanejsia movie
    • hahaha dabing byl hroznej
    • suhlasim, cesky dabing altaira bol kvalitny
  • Neprskejte kolem sebe hned Hollywoodem. Práva na Prince of Persia UBISOFT prodal se vším všudy a pak jim došlo, že to asi nebude úplně ono. Zábava to byla a film dobrý. Tržby selhali, ale to může mrzet maximálně Jerryho protože na co v poslední době sáhne to selže. Když Ubisoft pochopil, že aby mohli filmy podle her být kvalitní tak nad nimi budou potřebovat nějakou kontrolu. Proto vzniklo Ubisoft Motion Pictures (*dále jen UMP), které teď prodává licenc na své značky ovšem v jiné formě. V podstatě chodí od domu k domu a říká "Vy zacvakáte, mi uděláme, vyděláme oba." Proto si také licenci na AC tak dlouho drželi a byl to moudrý krok. Když od založení UMP nabízely své licence nikomu se do toho moc nechtělo, pak přišel Universal, který o značku projevil zájem už před dvěma lety (což byl také Impuls, který vedl k myšlence o založení UMP) a Sony. No a teď se zdá, že podmínky Sony jsou kvalitnější. Neříkám, že to neznamená klasický Hollywood ale autoři si budou moci svou značku pohlídat. Takže pokud z toho vyleze propadák můžeme vinit jen samotný Ubisoft. Naopak pokud by film uspěl, můžeme s jistotou očekávat mnoho dalších filmů podle her od UBI (nepomatuji si ty 3 tituly, které teď nabízí). Takže jediné co můžeme je WISH THEM LUCK
  • Filmy podle knižních a herních předloh musí být hrozně těžké.
    Můj názor je ten, že podle hry je to ještě více obtížné. Kniha sází na fantazii čtenáře a každý si vytvoří svoji vlastní podobu charakterů, světa a věcí v knize.

    Ve hře je hráči předkládané dílo, ve kterém je daná podoba "světa" autorem a fantazie je tlačena do pozadí. Takže člověk má přesnou představu, co by chtěl vidět ve filmu. Vzhledem k tomu, že ve hrách jste sami tím hrdinou a prožíváte příběh "z vlastníchho pohledu" (v knize většinou čtete "vaprávění" o hlavním hrdinovi/hlavním hrdinou). Takže máte už předem danou podobu toho, jak by měl film vypadat. A většinou člověk chce, aby to vypadalo a vyzněno stejně jako ve hře.

    Další věc je obsah. Do filmu nejde nacpat celý obsah knihy nebo hry. To by vyšlo na dlouhé hodiny.
  • A samozřejmě vím že se scénáristé snaží udělat co nelepší film. Je to těžké převést hru na filmové plátno. Taky to stojí spousty peněz a hodně času. Doufejme že Assassin bude něco nového :)
  • Sem zvedavej. Assassins Creed ma oproti jinym (zfilmovanym) hram docela potencial, ze obsahove by to nemusela byt takova pitomina, jak by se od hry cekalo. Navic kdyby byla poradna vyprava...
    Mimochodem, neco jako Assassins Creed uz zfilmovany je http://www.youtube.com/watch?v=BAKi8BESKvI :)
  • Jams
    Vážně nechci být skeptik, ale historie nasvědčuje tomu, že se to nepovede a pošpiní to jinak výbornou značku. Samozřejmě to může být ještě horší. Režírovat to může Uwe Boll a to pak půjde jakýkoliv nový výtvor této značky už z principu rovnou do kytek.
  • Adam_M
    Jen doufám že to nebude další propadák.
    • ja taky, takovy hitman a doom byl
  • http://tinyurl.com/3m46v94
    http://tinyurl.com/2b3le2o
    Neni Fillion jako Fillion. :D Docela jsem koukal na Paul. Puvodne jsem dokonce myslel, ze to je on. Ale kdo vi. Take bych ho tam chtel.
  • FiCTive-MAN
    Hry podle filmů a filmy podle her je něco čemu moc nefandím, protože se to většinou moc nepovede. Třeba takovej Wanted - Weapons of fate nebylo špatný (no dobře byla to smyšlená kravina od shora až dolů, ale rozhodně se na to dalo dívat)...
  • AC Lineage se mi líbilo a stačilo mi to.Nemusí si to vzít do spárů hned Hollywood...Z toho nic moc dobrýho nikdy nekouká *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit