Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by zrovna kyberbond akce na plátně mohla přinutit tisíce zastydlých elfů k návštěvě kina a přinést tučné výdělky , ...no o tom právem pochybuji .
    Nemusí to být zrovna Blade runner s Vangelisovým podkladem , ale pokud má být film něčím jiným než smotkem akčních soubojů budou muset přinést setsackra dobrý děj . Deus si o něj říká každým coulem a škoda promrhat takovou licenci na dalším režiséru akčních klipů ....
    Ostatně film nemusí děj hry kopírovat , stačí když se inspiruje ... ale měla by být známa hranice kterou tak rád se svými ne až tak tragickými béčky přestřelí Uwe Boll ... i bez známosti názvu filmu by mělo být poznat z jakého univerza příběh vůbec je .
    Silent Hill je asi nejlepším filmem , který vznikl z herní předlohy , a podle ukázek se na dvojku (i se zbytečným 3D) můžeme taky těšit ...
  • Mr.Lolendo
    Prince of Persia je jednoznačně nejlépe zfilmovanou hrou.
    • Nemohu soudit , viděl jsem jen 15 minut , a tam se dětský princ jaksi nedal srovnat s žádnou herní linií ...
    • Veskoslav
      vůbec:) První Silent Hill a první RE. Prince je průměrná, místy podprůměrná filmová zábava s naprosto nevyužitým potenciálem. Na to doplatily i další díly RE.
      • Záleží i na věrnosti předloze. Silent Hill se mi líbil, ale hodně fandů herní série říkalo, že to mělo s hrami velice málo společného.
        RE je naprosto mimo, protože hlavní postavou je nezničitelný terminátor Alice, zatímco známé postavy z her se tam objeví jen ve vedlejších rolích a většinou nedokážou udělat jedinou užitečnou věc. K příběhu se vyjadřovat nebudu, protože minimálně poslední 2 díly jsem tam žádný nenašel.
        PoP nebyl špatný film a věrností hře si nejsem jistý, ale byla to typická nevýrazná hollywoodská pohádka, na kterou člověk zapomene hned druhý den. A to je na film podle hry, která měla ve své době ty nejhustejší akrobatické kousky a souboje, trochu málo.
  • Max Payne že nebyl vůbec špatný? Lol dobrý vtip! *1*
  • Nemám z toho dobrý pocit. Režisér průměrných hororů bude točit kultovní cyperpunk sci-fi? Lol. Čekal sem kombinaci Nolana a Chrise Bale. Tam bych možná i věřil. Bale je podle mě nejlepší herec na planetě pro ztvárnění takové postavy. Má i hlas jako JC Denton. Ale tohle se už nestane, že...
    • To má bejt podle Human Revolution,ne prvního dílu
    • Hele, jmeno Nolan by muj zajem o filmovou adaptaci Deus Exu asi upoutalo. Ale tohle me nechava hodne chladnym a hodlam to s klidnym srdcem ignorovat.
      • Neprodukuje to Asylum. Tak snad to zase nebude úplná peachovina.
  • Ok filmovy zpracovani her vetsinou dopadly skvele:

    DOOM - Silena blitka
    Resident evil serie - az na jednicku je to vsechno humus
    Hitman - totalne podelali
    Silenthill - celkem sel este
    Mortal Kombat - hnus
    Tekken - proboha wtf?
    StreeTfighter - no comment
    Wing Commander, Lara Croft, Max Payne, atd. bohuzel nedostatek odstavcu tady. Myslim ze vime jak dopadne Deus-Ex a nebo nakonec i ten nedavno zminenej ME
    • Magister_Peditum
      Mně se Mortal líbil. Pravda, je to hlavně o nostalgii. *15* Jinak víceméně souhlasím. Hlavně je zajímavé, jak ukazuje tento seznam, že ve většině případů vybírají na sfilmování hru, která prakticky žádný příběh nemá. No, a pak opravdu není s podivem, že z toho nedokázali vykřesat něco lepšího než totální blbost. *1*
    • Grifus
      Hlavne Max Payne, to byl snad vtip. I Uwe by byl schopen natocit vic nez jednu "bullet-time" akcni scenu a drzet se tak nejak v ramci moznosti pribehu hry...
  • smejki
    Každý správný junák ví, že i Batman kdysi tančil. Střihne si Adam ve filmu safety dance? *8*
    http://www.youtube.com/watch?v=Y414Q7vVgYU
    • No, ale musím uznat, že mu to jde mnohem líp, jak Shepardovi z ME *1*
  • Kdyz byla prvni zminka o DE filmu, hned me do role Adama napadl Matt Bomer. Ksichtem sedi perfektne, jen by asi musel trochu zapracovat na hrubsim hlase, ale jinak si ho s tima augmentacema predstavuju zatim nejziveji. Neni moc znamej, ale teprve se ukazuje, tak by to chtelo nejakou vetsi roli.
  • Spracovat tak filozoficky kusok ako Deus Ex na filmove plano... no reziser si dal velke susto. Bojim sa ze to skonci ako plytky a tupy film s prehnanou akciou. Pri najlepsom len skonci ako Prometheus, s nevyuzitym potencialom a zlym podanim hercou.
  • Urug
    Už vidím ty komentáře na CSFD... "I never asked for this".
    Jinak do role Jensena jedině Morgan Freeman.
    • Tys myslel Gordon viď? Dyž chlape, on není opravdovej!
    • Danny28
      Tomuhle jsem se upřímně zasmál.Doufal jsem že jsi měl na mysli nějakého jiného Morgana Freemana *15* Jak tě tohle sakra napadlo?!
    • kdyby neměl hrát už v Assassin's Creed, tak bych řekl jednozněčně Michael Fassbender...
    • O_o
      Nechci Ti kazit radost, ale Morgan Freeman má -trochu- tmavší odstín než Jensen :D
      • Hlavne herec musi posobit ako ex-SWAT. Morgan Freeman sa na tu rolu hodi asi ako Vin Diesel do roly pestunky.
  • Veskoslav
    Za ty roky kromě Silent Hill se snad žádný film podle her nepovedl. Max Payne jsem doteď nepochopil, co to vlastně bylo a kromě úvoní scény s mrtvou rodinou, Hitman mohl být zajímavý, ale bylo to silně nedotažené. RE byl dobrý první film a pak to šlo do hajzlu. Alone in thedark shledněte, protože to je fakt hrůza. Nevkládám naděje, pak můžu být mile překvapen;)
    • lol ty musíš mit strašne mnoho volneho času když koukaš cečkove filmy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit