Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Premiéra Warcraftu se samozřejmě přesune na jiné datum, jen blázen by šel proti SW s větším filmem.
  • jindra.veliky
    tam tam aspon nebudou zadny pandy *5*
    • pokad ta panda bude mit sekyrku v keblui tak to bude ok
  • PG 13 ... takze zadna sekyrka v kebuli ... *9*
    • Keyz
      Pohádka no *11*

      Pak, že je svět Warcraftu drsný. Jsou to hezké omalovánky pro klidné povahy.
    • nekromant33
      Záleží na tom jak obejdeš jednotlivý témata, který ti tvoří ten rating. Pán prstenů je PG13 a lítaj tam skřetí hlavy, ruce a střeva.
    • ASPOŇ těch 15 tam mohlo být... hned by tam ta sekera byla! :-)
    • to jsem ve warcraft hrách nikdy neviděl a nikdy jsem to od nich neočekával
    • kdyby dali vyšší vekovou hranici tak by prisli o čast tržeb, takhle na to muzou jit i rodiny s detmi takže bude vic dolaru. ždimacka
      • Keyz
        Jak na to hodnocení někdo koukal. V ČR se na pravidelně kašle.

        Vetřelci také měli jinou věkovou hranici a jak to bylo super a vydělalo to. Prostě jde o to jak to chtějí. Jestli takto OK. Osobně bych to rád viděl v jinou hranicí aby tvůrci nebyli omezeni.
        • vlastik.plaminek
          Kašle se na to u nás a my jsme zanedbatelný trh. Projít to musí hlavně v Americe. Tam se prý rating celkem dodržuje a jak je to třeba v Germanistánu (minimálně s hrama) asi taky víš.
    • může bejt, jen tam nesmí stř*kat (lol to slovo tu nejde) ta digitální krev....dycky někdo dostane mečem do břicha a udělá jen "uh" a sesune se k zemi, tak jako v každé řežbě...
  • hry blizzardu moc nejdou ale ve filmu by se mohli uchytit
    • Komentáře Joemu moc nejdou ale jako pacient v bohnicích by se mohl uchytit.
  • Filmy podle hry = katastrofa - bylo je a i kdyz doufam ze nebude... jsme skepticky. Film podle WOW by mohl byt BOMBA ale...
  • Nesmeji zmrsit trailery a nalakat i nehrace. Tak, aby proti tomu LotR vypadal jak pohadka pro decka.
  • Jack1947
    Zacina se o tom vice psat, urcite si od toho slibuji neco velkolepeho... Minimalne neco co by bylo na zpusob, milionovym uspechem ovenceneho herniho vydobytku , kdyz se jim to povede a nebude to vylozene priblbly efektami preplacany klasicky blockbuster tak to je jina, material s kterym se da dale nakladat a uspesnost byla takrka 100% zarucene, jako tomu neni u jinych filmu podle her, kde by clovek vylozene brecel nad tim co stvorily - jiz jsem psal, ze bych radsi vicdel neco jineho ale to vem cert (zrejmne i uvidim casem ) I kdyz si tak uplne, predstavit zive jak by to mohlo vypadat neumim, jsem na to minimalne tak zvedavy jako nikdy. *3*
  • Tak na tento film už čakám tak dlho ,že už som wowko dávno prestal hrávať ale warcraft lore milujem a nenechám si to ujsť. Pravdepodobne aj čakali na nejaké nové technológie a dúfam že to bude minimálne v 3D kľudne si počkám dlhšie nech to je premakané
  • Erien
    Věřím, že tohle bude ten spouštěcí mechanismus, který odstartuje filmy podle her.
    • A já věřím, že to bude takový fail, že konečne pochopí, že filmy podle her prostě není to pravý..

      interaktivní filmy podle her to už je jíná.. i když, na konzolích je už teď každá druhá hra interaktivní film.....
  • Cosi
    Takový článek bych čekal na fan stránkách Warcraftu, aha, počkat, psal to Homola, tak to je v pořádku, beru to jako fan příspěvek na blogu. V tom případě proti němu nic nemám.
    • SnakePlisken
      Tak proběhla velká akce od Blizzardu, tak co čekáš? Že se o tom nebude psát? Když nějaké herní studio nebo třeba Sony či Microsoft pořádá konferenci, tak se o tom taky píše. Tady asi bude mít někdo komplex... :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit