Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud film tak podle Warcraftu 3, pokud by to mělo být podle WoW tak z toho udělat serial ve stylu Her o trůny, ale otázka je jestli by s to chytlo. Příběh Warcraftu 3 je dokonalej tam není co vymejšlet.
  • BoB.2
    Proboha ať se nesnažijou nic vylepšovat nebo nedej bože přicházet ze svejma napadama at to natočí jak to leží, (nespravuj co není rozbitý) *8*
    • Shania
      Natoci co?
    • smejki
      ty víš, jakej je teď scénář? O_o
  • kdy bude recenze na teru?
    • gert
      V pondělí *5* *3* *1*
    • Dej tomu čas a neptej se, utopíš se v mínusech.
  • Tak klíč by měl jít ke mě protože si myslím že jsem dobrý kluk a mám zlaté srdce a nikdy jsem nic nevyhrál a splnil by se tím můj sen. "Ty byl menší pokus jak udělat tenhle post zajímavý*14* " Teď vážně. Wow jsem přestal hrát před několika měsíci a zrovna dneska jsem pomyslel na to že bych se rád podíval jak na tom ty pandy jsou, tak jsem šel na stránky blizzu a doufal jsem že snad bude nějaká open beta pro všechny ale bohužel se tam dá dostat jen na invite, tak jsem byl docela zklamán. Pak jsem klikl na tenhle odkaz ohledně Warcraft filmu a vidím že tady někdo nabízi beta key. Moc tomu sice nevěřím protože málokdy někdo nabízí věci zadarmo ale kdyby se mi objevil na mailu tak bych byl určitě rád. Takže kdyby náhodou se ti zdál můj post "zajímavý " tak tady je můj mail : kareel12@seznam.cz . Přeji hezký večer
  • Kdyz se to tak vezme, tak proc by se nedal udelat film ve stylu WoW? Vezmete si pribeh velice dobreho filmu Tales of the Past, to bylo tocene ve WoW a jak se jim vyborne vydaril samotny pribeh. Me osobne to velice bavilo :-)
    PS: Celkove je dlouhy pres 2 hodiny
  • film bude podle knizek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit