Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cinske manga po*no s desnou hudbou. Hnus velebnosti.
  • to video je špatný uplně stejně jako ta hra.. alespon si drzejí lajnu.. zlatej hots
    • Vojta_Ilavsky
      Plně souhlasím. Včera jsem Smite stáhnul, dal pár her, asi deset, a vrátil se k HotS.. Nemůžu hrát ani dotu, nic, HotS mě prostě nějak změnilo, jiný moby mi lezou krkem, nechápu jak se jim to povedlo.
  • A takhle proběhl první boj mezi dvěma týmy :D

    https://www.youtube.com/watch?v=6TzcDivfvrU
  • Zrzzek
    Hraje to tady někdo? Sleduje pro scénu? Jaké tu jsou silné týmy - evropani, američani, korejci, či číňani? Jak se týmy na světový šampionát dostaly? Nějaká kvalifikace, nebo výsledky ze sezony, jestli nějaká je?
    • Dva najlepšie tímy sú momentálne epsilon- európania a cloud9- američania. Plus celkovo sú práve európania a američania najlepší, ázijci sú v tom prekvapivo zlí. Tímy sa dostali na základe regionálnych výsledkov.
      • Asharak
        Asijci v tom zlí budou dokud to u nich nezačne být vážné. Třeba CS:GO začínám vidět v číně až poslední měsíce ve větším. Ale stačí se podívat zpádky do Koree, když byl na vrcholu StarCraft, a začalo mít vliv LoLko, jak se najednou ze super StarCraft velmoce stal super League of Legends poloostrov.
    • Asharak
      Prosím http://smite.esportspedia.com/wiki/SMITE_World_Championship_2016
    • Jack1947
      Jo tými jsou vesměs z Lolka a CS:GO ... C9 tuším, TSM - Fnatic... Titan ugh... fakt si nepamatuji všechny. Hraje se to všude možně... těch champs bylo no jeje dokonce i na Xbox ONE. Sezomna končí tímhle zásadním šampionátem... možná by nebylo odvěci se mrknout na různé weby a sledovat TWITCH.
  • Zrzzek
    Sice jsem LoLFag, ale musím říci, že cinematic videjko má SMITE asi o 150% lepší *1*
  • Proism vás ve fallout 3 mi nejde vypnout crosshair po restatu hry se opět ukážze ikdyž menu je nastaveno off.Neměl někdo z vás stejný problém
    • přepiš to v konfigu a nastav ho na "read only" aby se to nehodilo zpátky
      • Bohužel néééééééfungujééééééééé,ale dík za tip.
        • A co nějakej "no crosshair" mod?
    • Jack1947
      F4 je o měsíc - jinde... hochu *3*
      • Nauč se alespoň po těch eltech číst ty degeneráte. Fallout 3. Slovem - tři.
        Jack...x let tu diskutuješ, x let si protiřečíš. U mne vede diskuze již staršího fightclubu, kde jsi ihnedj ako první okomentoval podcast jako kvalitní s tím ,že tě záv+ěr pobavil (alespoň jsem to vytušil z tvé "zprávy") načež dalším dnem jsi se zapojil do již živé diskuze a nevěřícně se ptal co se v tom podcastu řešilo. Prsotě jsi naprostý dement, připomínáš mi jednu osobu na Steamu, nejsi Pulse? Smutné.
        • Jack1947
          Ne, jsem Jack1947, a to s tím F3 jsem napsal schválně. *4*
      • Prostě nevíš.
  • doufám že autoři budou mít koule dát tam Ježíše a proroka Mohammeda
    • Až na to, že obidve osoby skutočne žili. Na rozdiel od všetkých bohov, bohýň, polobohov a mýtických bytostí za ktoré môžeš v Smite hrať.
      • Krescz
        nemyslím si
        • Jack1947
          Taky si nemyslím , já si myslím něco jiného ale to zde psát nebudu. Co si tom všem myslím. *4*

          Na druhou stranu oni ve SMITE nejsou jen bohové něco jsou i polobohové, synové sdcery bohů a např někdo není ani bůh... pomalu nespadá do náboženství. Je jen vedlejší postava.
          • To, že Kristus a Muhammad žili je fakt. To či už bol jeden synom Boha a druhý božský prorok je otázka viery každého človeka. Je pritom zaujímavé, že jeden z tých pantheónov, ktoré sú momentálne v Smite, je stále ak to tak môžem povedať aktívny. Tie ostatné nemajú už toľko vyznávačov vo svete. Ale Hinduistický ich má stále milióny. Preto aj oficiálny predstavitelia protestovali proti zaradeniu ich bohov a bohýň do hry. Uvidíme ako to bude s japonským.
            • Jack1947
              Je to diskutabilní samozřejmně...

              Protestovali-neprotestovali ale Hirez si beztak zaplatil dostatečně velkou částku, aby je pak znásilnoval různými echt skiny *7*

              Co já bych si stěžoval, když jsem toho dostal "tolik" zdarma žee... snad se vyvede i ten champ body by se mi hodily. Navíc potom bude konec se Season ticket... a můžem běžet koupit novou a pojede se na novo *6*
          • a teď tam přibyla Xena nebo co to je na obrázku?
            • Jack1947
              I neznaboh jako já ví že to je první postava z toho aktuálního panteonu...
          • co si myslíš ty je irelevantní, navic tobe bych doporučoval spíš nemyslet
    • Sr_Lobo
      http://static.fjcdn.com/pictures/A+new+smite+god+i+can+see+the+shit+storm_c01370_5034184.jpg neco takovyho ? *5*
      • To je ten týpek z Trigunu, ne?
      • Jack1947
        Ježíš by se sebeobětoval pro tým a pak už by nemohl hrát třeba, Mohammed by předpovídal těsnou budoucnost... ale měl by hoodně dlouhý cooldown... no nevím to by bylo asi moc HC *7*
      • Asharak
        Po smrti dodá týmu pocit, že furt hrají v 5ti a buff +25% hp a stats? *1*
  • Asharak
    Ok, ostatní MOBA cinematiky teď tostaly pěkný REKT, alespoň za mě *1* *14*
    • Tak se podívej na Twist of Fate a New Dawn, jednoznačně lepší.
      • Asharak
        Twist je už zastaralý, Dawn... nevím pořád je tohle lepší pro mě. Navíc DanteAxeho parodie zabíjí obě officiální díla takže tak *1*
        • Zrzzek
          Dante je jinde *1*
      • Zrzzek
        Mě se víc líbí tohle *9*
    • Dalsi pan "rekt". Tenhle naprosto infantilni moderni vyraz je opravdu iritujici. K tobe a podobnym bych priteleportoval nejakyho poradnyho Vikinga, aby te op*cal do p*dele a pak bych ti rekl REKT, aby sis rozmyslel zda to slovo jeste do konce zivota pouzijes.
      • Asharak
        No já nevím, nedíval ses do zrcadla než si tohle vymyslel?
      • Double rekt lol
      • Jack1947
        Sice troll ale připadá mi že tady si dostal R3kt ty!
        • Rozhodne ne troll, a rozhodne jsem nedostal zadnej rekt, jelikoz nikdo nereagoval. Mel by sis vycistit myslivnu ty "r3kte". Myslis si ze je to takovej cool vyraz ze neexistuje nikdo kdo to nesnasi? Synku... jeste musis snist hodne chocapicu aby si vylez z tyhle smesny frasky plny radoby cool spolecensky prijatelnejch vyrazu a nactiletejch naprosto negramotnejch pak.
          • Jack1947
            Co ti jebe, kámo ? nesmočils dneska stará zahejbá nebo tleje? nejsi ty ten učitelskej ?? to by dávalo smysl facepalmni se radši hned 10 x at se probereš. Ty zaprděnče. *1* *15*
            • to chce trochu swag dědo na to nikdo neni pozdě, xaxaxa YOLO

              #QFT
            • No zrovna ty ses jeden z nejvetsich dukazu o neskutecne nizke urovni inteligence dnesni mladeze :) Ale samozrejme, je to cool a moderni ze, neumet ani poradne psat a zaroven se vyjadrovat jak naprostej imbecil pomoci slov "rekt", "u mad bro", "true story bro" apd. dalsi slova hodna tak vymalovani mistnosti mozkem onoho individua a zaroven sedet u papinkovo pc a hrat hru, cili cinnost kterou bys nemel ani nahodou vykonavat dokud neprestanes bejt naprostym dementem. Gramotnost na nule a ostatni jsou zaprdenci :D Klasicky dementik :) Uz mame v nasi sini slavy nejubozejsich prispevku spoustu tvejch.
            • Asharak
              Stará je u Vikinga, Kappa.
          • U mad kid? *5*
            • to neva jestli si učitelskej starej my máme profesora, důchodce, černý brejle, klobouček, hůlka, frajer jaxviň jak si vykračuje, swag lvl přes 9000 de to když se chce

              #YOLO
            • Asharak
              Nepodceňuj hlupáky *3*
            • no netusim kde si zjistil ze mi je 50, nebo ze clovek musi bejt starej aby se timhle zabejval (asi diky naivni predstave ze mladi drzeji spolu), ale jo dobry kamo :D Ono se toto resi globalnejs, ale nikdo o tom nemluvi a kdyz uz, tak o tom nikdo nemluvi na plnou hubu, aby vyroky zustaly prijatelne a korektni. Faktem zustava, ze to jak se nyni mladez prezentuje, vypada jak vyblitek uz dvakrat vybliteho a zaroven tak, ze nikdo z nich nepochytil ani to nejmensi zakladni vzdelani. Naprostej upadek, hlavne ze vsichni umi pouzivat "rekt" a tlemej se u toho jak pitomci.
            • Asharak
              Ale jediný člověk kdo to řeší je moudrý, vysoce inteligentní padesátník s pleškou a zbytkem pomalu šedivějících vlasů, který řve jak nemá čas a musí těžce dřít. Nato stejně my mladí chudáčci uděláme xaxaxa nebo ťuky ťuk xaxa a jdeme pařit dál *6* #YOLO :V
            • :) presne o takovejch pakach jsem tuhle psal jednu praci, sranda jak delaj to co delaj a kdyz je pak nekdo skopne ze schodu tak se nestacej divit. Internetovy hrdina kterej neustale bude psat to kvuli cemu je napominan. Typicka mentalita dnesni naprosto vypatlany mladeze.
            • ¯\_(⊙︿⊙)_/¯
            • Super, uz jsem myslel ze vynechas tyhle infantilni xichtiky, jedno z nejvetsich vyjadreni konzumniho, komercniho a absolutne nuloveho IQ.
            • ( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)
            • Krasa, jeste neco ztroskotance ?
            • True story bro! *5*
            • Presne o tomhle mluvim. Vybornej vzorek debility :)
    • To ano, ale ta hudba je příšerná - naprosto přelácaná, nehodí se tam. Rozbolela mě z toho hlava.
      • hudba je vždy věc nazoru a me osobne se to hodne libi a dela tam ten spravny kontras aneb jak je cely SMITE pojaty, za me rozhodne lepsi nez neustale omylane epic symfonicke skladby a na HI-REZ to proste sedi někdo z vyvojaru ma tudle hudbu rad tak proc to nepouzit

        odkaz na original: https://www.youtube.com/watch?v=iC9JDwCCimA
      • Asharak
        Jo hudba je hlavní mínus :D teda to že se opakuje a je tam natvrdo plácnutá, žádná editace ani snaha o remix, prostě music video :>
      • Jack1947
        Jo ta hudba je fakt nesmyslná vůbec tomu dění neodpovídá. + Postavy mají hezčí ksichty ve hře.
  • Jack1947
    Já už ani nedoufám, že někdy výjdou nějací bohové co nebudou tak moc broken že nerf by se rovnal pomalu celému jednomu updatu, jako např naposled Thor skin ragnarok nebo jak se jmenoval...
    Ale jo abych nebyl jen negativní tak třeba Khepri se celkem povedl ... i když no jakse to vezme.

    *7*

    Jsem rád že jste se zde zmínily, to už jste mohli i napsat o tom že Palladins je v uzavřené betě... *3* ale co no...

    Filmeček docela pěknej, i když na Blizz kvalitu se nechytá. To je snad jasné.
    • Kr.Pa
      Prý Blizz kvalitu, to co předvedli v poslední částí SC2, takové debilní videa beze smyslu, jen technické pozlátko, fuj.
      • Jack1947
        Jinak maj CGI dobrý... *4* vlastně co dobrý jedny z nej.
        • Kr.Pa
          Už dávno ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit