Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Plně souhlasím. Včera jsem Smite stáhnul, dal pár her, asi deset, a vrátil se k HotS.. Nemůžu hrát ani dotu, nic, HotS mě prostě nějak změnilo, jiný moby mi lezou krkem, nechápu jak se jim to povedlo.
  • Kr.Pa
    Už dávno ne...
  • Cinske manga po*no s desnou hudbou. Hnus velebnosti.
  • Zrzzek
    Dante je jinde *1*
  • to video je špatný uplně stejně jako ta hra.. alespon si drzejí lajnu.. zlatej hots
  • Asharak
    Twist je už zastaralý, Dawn... nevím pořád je tohle lepší pro mě. Navíc DanteAxeho parodie zabíjí obě officiální díla takže tak *1*
  • Jack1947
    Jinak maj CGI dobrý... *4* vlastně co dobrý jedny z nej.
  • Jack1947
    Ne, jsem Jack1947, a to s tím F3 jsem napsal schválně. *4*
  • Kr.Pa
    Prý Blizz kvalitu, to co předvedli v poslední částí SC2, takové debilní videa beze smyslu, jen technické pozlátko, fuj.
  • A takhle proběhl první boj mezi dvěma týmy :D

    https://www.youtube.com/watch?v=6TzcDivfvrU
  • hudba je vždy věc nazoru a me osobne se to hodne libi a dela tam ten spravny kontras aneb jak je cely SMITE pojaty, za me rozhodne lepsi nez neustale omylane epic symfonicke skladby a na HI-REZ to proste sedi někdo z vyvojaru ma tudle hudbu rad tak proc to nepouzit

    odkaz na original: https://www.youtube.com/watch?v=iC9JDwCCimA
  • Zrzzek
    Mě se víc líbí tohle *9*
  • Tak se podívej na Twist of Fate a New Dawn, jednoznačně lepší.
  • A co nějakej "no crosshair" mod?
  • Bohužel néééééééfungujééééééééé,ale dík za tip.
  • to neva jestli si učitelskej starej my máme profesora, důchodce, černý brejle, klobouček, hůlka, frajer jaxviň jak si vykračuje, swag lvl přes 9000 de to když se chce

    #YOLO
  • Asharak
    Nepodceňuj hlupáky *3*
  • to chce trochu swag dědo na to nikdo neni pozdě, xaxaxa YOLO

    #QFT
  • no netusim kde si zjistil ze mi je 50, nebo ze clovek musi bejt starej aby se timhle zabejval (asi diky naivni predstave ze mladi drzeji spolu), ale jo dobry kamo :D Ono se toto resi globalnejs, ale nikdo o tom nemluvi a kdyz uz, tak o tom nikdo nemluvi na plnou hubu, aby vyroky zustaly prijatelne a korektni. Faktem zustava, ze to jak se nyni mladez prezentuje, vypada jak vyblitek uz dvakrat vybliteho a zaroven tak, ze nikdo z nich nepochytil ani to nejmensi zakladni vzdelani. Naprostej upadek, hlavne ze vsichni umi pouzivat "rekt" a tlemej se u toho jak pitomci.
  • přepiš to v konfigu a nastav ho na "read only" aby se to nehodilo zpátky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit