Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry, je to dobrej film.
  • vojta.kostka
    Už z traileru se dalo poznat, že to bude nic moc, ale že až tak?
    A docela jsem si i po oznámení toho, že vyjde film "Need For Speed" myslel, že to bude hovadina. Vidím, že jsem se nezklamal.
  • Ten film je tak strašný, že aj NFS hry sa pri ňom zdajú hodné zahrania! *1* *1* *1*
  • :D se vsadim, ze hoperi v bmw s blondynou vedle sebe ten film zaplati a jeste bude v +
  • Já to říkal už u té soutěže a někdo mi říkal, že prý jsem cynik zhrzený cynik :p
    • Ses fakt borec, my hlupaci jsme neposlouchali....
  • Myslim ze to neni len klasicke nostalgicke blabolenie ze volakedy boli lepsie filmy, mam pocit ze ten upadok kvality je naozaj realny a mozno aj zdovodnitelny. Osobne si to myslim ze jednak to je vdaka posunu techniky, asi si reziseri/scenaristi myslia ze co sa nennatoci dobre alebo kde je slaby scenar/herci tak to nevadi, technika a triky to dobehnu a to je omyl. A potom mam pocit ze ako sa skvalitnila produkcia serialov, niektore su uz fakt na urovni filmov, tak velka cast sa prave presunula k tymto lepsim serialom a toto sa tiez odraza na kvalite filmovej produkcie. Mna len fascinuje ako su schopne studia stale davat peniaze na taketo sra*ky a vzhladom na klesajucu kvlitu filmov, byt stale v pluse. Asi je fakt jedina moznost tlacit na ludi koli copyright pravam a stale nahanat carodejnice-piratov.
    • Tak úpadek ve filmovém průmyslu spočívá i v tom, že dnes vzniká mnohem více filmů než kdy předtím. Je to tím, že dnes může film točit prakticky každý, dřív to mohli dělat jen lidi od filmu, kteří na to obvykle měli školy a věděli, co jak dělat. Takže i když v 70-80. letech vzniklo hodně filmů s průměrným příběhem, tak pořád byly velmi dobře natočené a obvykle i zahrané. Dnes ale stačí, aby měl člověk zrcadlovku, co umí natáčet videa a už chce být každý amatér filmařem a proto se v kinech objevují takové paskvily jako Paranormal Activity a na technickou kvalitu se dbá čím dál, tím míň. Další faktor je to, že do rolí jsou převážně obsazovaní mladí a nezáživní herci, kteří se vybírají jen podle objemu bicepsu a vyrýsovanosti buchtiček. Chybí charakterní herci, je jich málo. V dnešní době by se Steve McQueen nebo John Hurt neměli šanci prosadit, je totiž doba nagelovaných polobuzerantů, kteří sotva přišli o panictví a ve filmu pak mají hrát člověka, který si prošel nějakými hrůzami v životě... *7*
      • Nuz to je fakt, dnes len maloktoremu hercovy naozaj uverim postavu ktoru hra. Vecsinou na to nema a tiez casto vyberu niekoho moc mladeho na to aka by mala byt stara postava predlohy alebo naopak stareho. Nehovoriac o serialoch, kde nemaju problem z epizody na epizodu posunut dej kludne aj o par rokov dopredu ale na postavach to vobec nevidno, a nejlepsie je ked im este aj dospeju potomkovia.
    • MrSanta
      Studia dávají peníze na filmy, u kterých očekávají finanční úspěch. Většinou se jim to aspoň zaplatí. Podle mě se zaplatí i Need for Speed. Jen to asi nebude taková darda, aby se z toho mohla stát obdoba Fast and Furious, jak určitě doufají.
      Ohledně toho, zda filmy byly horší nebo lepší - těžko hodnotit. On je taky sakra rozdíl když se na to člověk kouká jako dvanáctiletý a jako pětatřicátník. Jestli něco bude pecka i za 20 let se pozná právě až za těch dvacet let.
      Takové bomby jako byl Conan the Barbarian nebo Terminator 2: Judgment Day se už ale asi fakt nedočkáme *1*
    • Až na to, že Hollywood je ve skvělé formě a točí se opravdu dobré, kvalitní filmy až teda na ty komixovky od Marvelu. Viz Avangers, Thor, Iron Man, Kapitán America- to jsou odpady! Ale myslím, že některá díla jsou opravdu úchvatná např. Faunův Labyrint, Wrester, Requiem za sen, LOTR Trilogy. A myslím, že i úroveň popcornových filmů se zvedla viz Atlas Mraků, Batman Trilogy a mnoha další.
      • Sorry, ale jsem fakt alergický na používání výrazu "Hollywood"... My už nejsme v 50. letech, kdy se všechny velké filmy točily jen v Hollywoodu a zbytek světa byly filmy za pár korun. Dnes jsou po světě stovky studií, které jsou schopné točit filmy s větším rozpočtem. Zkus občas i vnímat, kdo za filmem stojí a zjistíš, jak obrovský je svět producentů a studií.
        • Já přece nezatracuji ostatní země. Noapak. Severské filmy např. Ať vejde ten pravý, Hon nebo španěleské horory- Sirotčinec, REC. V současnosti se točí spousty kvalitních filmů a na rozdíl od herního průmyslu je z čeho vybírat.
      • Avangers je odpad? *7*Ale jo,dole se pěkně vyjadřuješ "znalče", takže je to pochopitelné. Jinak i taková X-men:První třída je odpad? Je to přece komiks. Nebo "komedie" Red? Je to také komiks."Znalec" jako ty se pozná, to je fakt. Ale Tobě asi léží v žaludku jenom Marvel,co?

        Jo a Faunův labyrint není Hollywood.Je to primárně španělský film z jejich občanské války. *7*
        • Ano. Je to dosti podprůměrné. Hlavně, jak ten nechutný zrzek líta jako poletucha. Cítil jsem se u toho dost trapně.
    • Zkus indie filmy. http://www.csfd.cz/film/300573-imaginaerum/
      http://www.csfd.cz/film/304250-byzantium/
      http://www.csfd.cz/film/233974-juno/
      http://www.csfd.cz/film/327119-vse-je-ztraceno/
    • Veskoslav
      No já bych to zase tak nezobecňoval. Vem si nového Batmana nebo rovnou všechny Nolanovy filmy. Nebo skvělý film Nedotknutelní (kdo neviděl, doporučuji!), Rivalové (místo NFS se podívejte na toto), Nespoutaný Django, Prokletý ostrov, Vlk z Wall Street, X-men: První třída. Kvalitní a skvělé filmy se točí pořád. Bohužel jich není tak moc. A když si vezmeš, že takový skvělý Hořící keř u nás vidělo v kinech ani ne 30 000 lidí a Babovřesky 800 000 lidí....

      Jinak já se těším na 3. díl Hobita, nový film o Xmenech, Avangers 2 atd.:)
      • Srovnání Hořící Keř X Babovřesky je zcestné. HK totiž běžel krátce po premiéře na HBO, takže nebyl důvod chodit do kina.
  • Ocelot
    Už z traileru šlo poznat, že to bude jedna z největších blbostí roku...
  • Fuka vs Need for Speed *15*
    http://www.stream.cz/nejnovejsi/odvazne-palce/10001710-filmove-premiery-13-3-2014
    (6:15)
  • Veskoslav
    Pro koho je určeno NFS:
    1. Pro fanoušky Simíra a Kobry 11
    2. Pro milovníky C filmů
    3. Pro 11-15 věk
    4. Podívat se na nádherná auta při přemiéře

    Děj je opět pitomoučký, že scénář psal asi člověk, co četl největší dílo čítanku pro děti. Opět "dobro" se zlem a podobné srandy o pomstě. A herci? Proboha kdo dělal casting? Hlavnímu hrdinovi jsem celých 122 minut filmu (dohromady má 130) přál nějakou bolestivou smrt. Takový nesympatický, povrchní id*t už dlouho nebyl. A vedlejší postavy? Ty zapomenete hned po tom, co opustíte sál. NFS hraji od II. dílu, III. díl je pro mě srdovka. Hlavně Italdesign Scighera je pro mě srdcovka (až později jsem zjistil, že se jednalo o prototyp Alfy Romea) a podle mě jedno z nejkrásnějších aut, co se nevyráběly:( Ale ten film? Pitomý a hloupý. Šli jsme na to s přáteli (průměr 25) ale viděl jsem, že děckám se to líbí. Ano pro ně je to podle mě dobrý film, kdy budou nadšení z vybuchujících aut a šílených honiček. Ale pro mě jako fanouška NFS to bylo hořké zklamání. I když jsem to mohl tušit podle prezentovaných videí. A na 1. díl FF, který s tím někteří poměřují to nemá ani náhodou.

    Pak jsem si skvěle vylepšíl náladu, když jsme šli na Lego Movie s titulky.
    • Pokud se tohle někomu líbí v 15ti letech, nemá cenu další existence lidské rasy.
    • Ocelot
      Souhlas. Viděl jsem teda jen ten trapný trailer a z toho herce mi už tam bylo na blití...
    • Zasloužíte si nějakou odměnu, že jste na ten film dobrovolně šli. Vidět trailer a jít dobrovolně střízlivý s úsměvem na tváři na tento film, to je více než chválihodné!
    • No Offense: Nějak mi nejde kritika od někoho, kdo se rád koupe v bahně infantilnosti ala Dota 2 apod.
      • Můžeš si s doktorem podat ruce.Jeden větší zoufalec jak druhý *7*
      • Veskoslav
        Co to meleš? Co má herní vkus společný s filmovým? Vem si prášek...
        • Prostě kritika od někoho, kdo absolutně nemá vkus, je pro mě irelevantní, Chápeš?
          • Tobe evidentne Veskoslav lezi v zaludku a docela dost,co? *1* Vsadim svou zenu, ze kdyby to napsal kdokoliv jiny,tak by jsi souhlasne kdakal,jak je to pravdive.
            • To těžko. V životě ten film neuvidím. Takže to nebudu ani kritizovat. Možná někdy za deset let v komerční televizi ve 23:15 po 10 pivech...
          • Veskoslav
            Nemám vkus? No nechám Tě při tom být. Nemá cenu se s Tebou hádat.


            P.S: Co hraješ ty za hry? Pobav mě. Aby se nakonec neukázalo, že hrajeme stejné. *7*
            • Takový znalec her, určite podle nicku pozná co hraji. No, ale asi jsi to nehrál, jinak by jsi se tak blbě neptal...
    • nekromant33
      Tak teda volňásek pošetřím na Noaha. BR to jistí. Škoda že se Aaron Paul vrhl po BB do věci která je zdá se tak špatná. To samý Keaton, kterej byl nedávno v Robocopovi super.

      OT: Lego s titulkama ti nepokrytě závidím, ač dabing docela ušel a evidentně ho po dlouhé době režíroval někdo s trochou rozumu, tak se tím výrazně omezí počet smradů na projekci, který nevydrží sedět a držet hubu 10 minut, natož dvě hodiny. Nevidím smysl v tom tam malý děcka brát. Jednak v tom věku jim bude úplně jedno že na filmu byly v kině nebo jestli ho pár měsíců poté uvidí v televizi z nosiče. Mimoto mají imo mnohem větší požitek z tý postmixový coly a popcornu, než z filmu samotnýho.
      • Veskoslav
        Já mám taky volňásek a chystám se na "300". Kamarádi už byli a říkali, že pecka. Sice není tam takový charakter jako Leonidas, ale i tak že je film pecka. Jinak Lego Movie má podle mě udělaný skvěle dabing, ale originál s titulky je podle mě lepší, co jsem slyšel. Navíc jak píšeš, odpadli malé děcka. Bohužel takto to myslím promítají jenom v Praze, když jsem chtěl jít v Ově, tak zaprvé to dávají v čase, kdy jsem ve škole nebo v práci a pouze s dabingem...
        • MrSanta
          Na novou třístovku valím zítra. Už se těším na Lenu. Akorát mě sére že to je zase ve 3D. Aspoň tam snad nebude dabing.
  • MidnighT91
    Upřímně jsem doufal, že to bude odpad...
    • N0isy
      Kdo říká, že není? Ne, že by to byl úplný propadák, ale podprůměr je to určitě.
      • Krescz
        rozhodne je to uplny propadak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit