Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kosac

    vy na ty videa koukáte? :)

    • dworkin

      Ne. 

    • medveddd

      Já teda jenom dost výjimečně, protože mě hry dost baví a novinky o nich sleduju v průběhu týdne.

      Umím si ale představit, že si to v pondělí ráno k snídani pustí člověk, co u toho nechce vysedávat x hodin týdně a tady mu to někdo pohodlně naservíruje. 

    • Inferius

      Jojo koukam, je to fajn rychlej prehled a hlavne se mi Alzbeta velmi libi :))

      • Kosac

        aha

    • MrDonut

      jo me se to libi :)

  • mr.clayman

    Kulisy Scorn vypadají zajímavě, ale jinak je to v jádře IMHO jen obyčejná doomovka. Nad rámec prostředí by mohla snad ještě zaujmout, pokud v rámci gameplaye vykřešou z konceptu ještě nějakou zajímavou herní mechaniku, ale i tak je to pro mě pass.

    • uher

      "Doomovka" to už jsem dlouho neslyšel. Jinak zrovna z Doomem bych tohle nesrovnával ani ze srandy...

      • mr.clayman

        A proč ne? Co jsem zatím viděl, jen se tam chodí v koridorech, bio-zbraněmi se střílí téměř vše, co se pohne, a manipuluje se tam s páčkami a tlačítky. Kdyby se to jmenovalo "Doom 3: Giger Edition", ani bych se nad tím nepozastavil, i když osobně mi to nejvíc evokuje první Prey, hlavně kvůli všudypřítomné biomase.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit