Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JustinBieber
    Pinkman : Biatch !
    • Science, bi*ch!
  • další film na seznam těch, na které se v žádném případě nebudu dívat... Když sním citron, tak se budu tvářit stejně kysele, ale aspoň do sebe dostanu nějaké vitamíny.
  • Ok. Su tam auta a vybuchy. Ochotnici vsetkych krajin spojte sa.
  • Pinkman @ Aaron Paul, postava/herec kterýho tede vůbec nemusim, ale celkem to asi bude odpovídat kvalitě toho filmu...
  • Pinkmanovi som v BB občas aj trochu fandil ale po zhliadnutí tohoto videa mu prajem dlhú a bolestivú smrť.
  • Zerathus
    Yeah cars b1tch! *5*
  • BoB.2
    Já bych radši Burnout.
  • Zklamání, nesympatický hrdina, špatně vybraná auta (některá). hrozná kamera, ten voicover tomu dává šťávu teda... tohle vypadá na velký průšvih a myslím si, že to adekvátně odráží současnou pozici značky NFS.
  • jenom ten herec je nejakej divnej
  • Ethy
    Redakce, nechcete pozvat do podcastu zase Vaška Rybáře aby to třeba rozebral i on? Nebo aby třeba napsal článek. Strašně dobře se poslouchá, a z toho podcastu o filmech mi přišlo že filmům a autům dost rozumí :)
    • A co myslíš, že ti k tomu řekne? Snad máš oči a vidíš .. a jestli neznáš auta nebo základní fakta, tak použij google a mozek :)
      • Ethy
        Prosímtě přečti si to co jsem napsal ještě jednou... Zajímá mě názor Vaška Rybáře. Ne někoho koho si vygooglím a už vůbec mě nezajímá tvůj názor, tak se laskavě uklidni. Já filmům nerozumím a proto mě zajímá jeho názor a jeho pohled na věc. Už si rozumíme?
        • A proč teda třeba nejdeš na moviezone.cz? Tam najdeš jak Imfa, tak NFS ... místo blbých keců tady na diskuzi pod games.
          • Ethy
            Nezlob se na mě, ale blbý kecy tady máš zatím spíš ty. Na MZ článek nepsal Vašek a já jsem hlavně psal o tom, jestli ho zase redakce nechce pozvat do podcastu, tak se prosímtě uklidni proboha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit