Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno, CGI vypadaj hezky, to musim uznat že se jim povedlo, až na tu přespříliš kýčovitou stylizaci, ale to k tomu asi patří, bohužel těch pár vteřin ingame ukázek už takový vizuální zázrak není, já raději počkám na PC verzi, kde by grafika pŕecijen mohla být o něco lepší
    • Do CGI to má hodně daleko, nicméně jak si uvedl, je dost pravděpodobný, že cutscény mají jiné assety, než gameplay grafika. Velmi běžná praktika u konzolových her.
    • hlupáčku, žadné CGI. Si aspoň něco o tom přečti, než začneš mektat nesmysly...
      • no a? nakonec to vyjde nastejno, to co vidíme ve videích jsou jen ingame animace a ne skutečná gameplay, která vypadá o několik tříd hůř, trochu pokoutné praktiky, je cosi shnilého v říší konzolové
        • něco shnilého je v tvé hlavě. Jinak grafika je samozřejmě nádherná i ve hře :)
          • super, těším se tedy, až ukážou i tu krásnou ingame grafiku, do té dobÿ zůstanu skeptický
            • vůbec se mi nelíbí, jak tam zabíjí ty bizony, chápal bych to v nějakém středověkém settingu, kde byl třeba lov k obživě, ale v moderním světě kde mladíci prohání v kabrioletu mi to připadá divné, jako bych šel na procházku, viděl na louce pasoucí se krávu, tak bych vytáhnul meč a šel jí rozsekat, to by snad žádný rozumný člověk bezdůvodně neudělal, ale co čekat od národa, který stále provozuje zabíjení velryb, že
            • co se mi naopak nelíbí je fyzika soubojů, sekají tam do nějakého bizona, nejen že z něj nestříká krev, nezůstávají na něm ani žádné stopy po zásazích a dokonce na ně ani moc nereaguje, celkově to připomíná spíš tlučení pytle slámy, než souboj s živou bytostí
            • jj, spousta ukázek dema je na youtube, grafiku bych popsal jako takový lepší průměr, rozhodně nic jako ukázky v článku, ale neurazí, až se to zbaví klasických konzolových neduhů jako málo fps, lowres textury a málo objektů v krajině, mohlo by se to přiblížit hře z roku 2016

              co se mi naopak líbí je otevřená krajina, že se již neběhá úzkými koridory, to je fajn
            • už ji ukázali v demu *3* Možná bych ubral depth of field, ale jinak nádhera *14*
    • To nejsou CGI, ale in game engine. je legracni ze to vypada tak dobře ze si to lidi spletou s CGI:)
      • ani ne, v těch ukázkách jsou momenty, kdy to přepne z CGI do ingame a najednou to vypadá o 100% hůř, v prvním videu je to část co začíná na 1 minutě, v tom pod ním od 27. vteřiny
        • snad nevěříš, že by PS4 by v realtimu ingame zvládla renderovat to co tam vidíš, na to si budeme muset ještě generaci dvě počkat, ale bylo by to hezké
          • nesmysl, ve videu co ma necelých pet minut jsou mozna dve CGI animace, jenda kde malej hlavni hrdina keca s holkou a pak ten starsi chlap co vystupuje z auta, a to ještě jen mozna, zbytek je všechno real time. pro animace se pouziva in game engine, ale je to mohutne vylepeseny oproti hre co hrajes, protože lze dat všechen vykon prave do te animace. CGI ve vetsim meritku se uz dnes skoro nepouziva.
  • Moc pekny, uz aby to vyslo. Samponi vypadaj jak zivy. Tedka ten bordel kolem ty novy PS4, a otaznik nad vydanim PC verze. Ale asi to doapdne tak ze v zari poridim PS4, pac cekat bych asi nevydrzel, navíc v prosinci bude i novy Star Ocean. legrace bude az Square rekne ze se rozhodli to predelat na novou PS4 a posune se to třeba o rok, ale myslim ze spis ne.
    • Datum vydání je už teď moc konkrétní, takže bych neřekl, že si troufnou to znovu posunout. To už by byly za úplné blbce.

      PC verze bude 100% Poslední dobou se tam JRPG objevují víc než kdy dřív a Square tuhle platformu dost podporuje.
      • Ale jo, pravdepodobnost PC FF15 verze je vysoka, ale u Star Oceanu to moc pravdepodobny není, takze asi bude lepsi ta PS4 pro me. Navíc se klidne muze stat ze PC verze bude mit nejakou debilni optimalizaci(coz se Square u pc portu stava velmi často) nebo bude na muj pocitac moc narocna..zatím to vidim na jasnou koupi PS4.
  • Mě zajímá hlavně datum vydání na PC. Podle toho se uvidí, jestli budu muset koupit PS4 nebo ne. Navíc do toho ta PS4K, prostě nejlepší by byla PC verze měsíc po konzolích a vše v klidu.
    • Neříkej, že ji nemáš, zrovna ty jsi tak zapáleně tady mluvil o jedné nejmenované PS4 exluzivitě *3*
      • Někdy říkám hrozný nesmysly... kterou myslíš?
        • Bloodborne?
          • To si nevzpomínám... ?
            • ve stylu: že ti to vůbec nesedlo, že tenhle styl nemusíš, že máš raději klasické fantasy. Z toho bych řekl, že jsi to hrál...
  • snad bude možné změnit účes hlavního hrdiny, něco takového na sobě už mám, ale bohužel ne na hlavě *1*
    • Ze které části Kraje si?
    • lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit