Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lightning nejmíň zajímavá? Mně přišla spíš jediná zajímavá v celé hře. A scéna, jak měla narozeniny, mi jako jediná alespoň trochu připomněla staré, kvalitní Final Fantasy. Worst birthday ever!
  • v článku nejsou skoro žádné informace o hře. nebylo by toho víc?
    • ales.smutny
      Na kartě hry jsou všechny články, tam snad info najdeš :) http://games.tiscali.cz/lightning-returns-final-fantasy-xiii-15187 (např http://games.tiscali.cz/oznameni/lightning-returns-uzavre-sagu-final-fantasy-xiii-60570)
  • pyshta69
    Mne sa tam ten soundtrack nehodí *1*
    • Je to pozměněná battle theme z původního Final Fantasy XIII (myslím že se jmenuje Blinded by Light) Nádherná skladba mimochodem
  • Hmm, ja mel vzdycky FF za uber epic zalezitost, ale tenhle trailer je sakra slabej. Krom toho ten prisernej dabing hlavni postavy (pokud je ta ruzova hlavni postavou hry) - neni to nahodou shepardova z ME? Jeji dabing mi vzdycky prisel strasnej.
    • Ne, je to Liara *3*
  • A Versus jako FFXV. Víte, že to chcete.
  • Ronox
    Squeenix ničí s každým dílem moje dětství. V dobách, kdy návraty ke starý dobrý hratelnosti vedou si oni budou prostě stát za svým a prosazovat ten jejich "nový" soubojový systém. Poslední mě bavila X-1 a Crisis Core na psp a pak už to šlo do kopru. XIII je dobrá jako film na youtube, ale ta hratelnost už je úplně jinde a nesedí tomu. Samý quicktime eventy + nekonenčá řada zmáčkni X. Já sem teď odvařenej zase ze 4ky na DSku. Doufám, že někdy vyslyší fanoušky a vrátí se ke starému stylu ne-li líp a udělají JEN grafický remake FF VII a VIII.
    • ringmancz
      já teda občas hraju VII, ale je ta třináctka tak špatná? jsem se nedávno díval na info o Famitsu a jedna z her co dostala 40/40 je XIII-2 a XIII dostala 39/40 a kdo jinej tomu rozumí, než Japonci?
      • Ta hra sama o sobě není špatná. Jen hráčům kteří hráli předchozí díly vadí že pozměnili soubojový systém. Ta hra je po příběhové, grafické ale i soubojové (klidně mě vyhejtujte)
        velice dobrá. A soundtrack je něco úžasného dporučuji si pustit Blinded By Light, Serah´s Theme a Main Theme Japonská verze :D
    • pre mna je stale Top 5ka a samozrejme 7ka..jednoduche a intuitivne
      nechapem ten realtime suboj, aj ked sa snazim prinutit po chvili ma to bavi, ale nejaky cas to nehram a znova si na to musim zvykat :)
      uz som proste stary :))
    • Zrovna X bylo zatím jedné FF, kde mě vyloženě bavil souboják.... bohužel příběh a chardesign byl napotlamě, a nezvládl jsem to ani dohrát...:/
      • Ronox
        No, ale hratelnost si byla ještě v té době dost podobná. Summoni (eoni) vypadaly normálně a měli ultimátku.
  • Chtěl jsem říct, že když Sqenixu stačilo pár let na tři díly třináctého Final Fantasy, tak proč sakra nejsou schopní během 13 let udělat další díl Chrono série (Chrono Trigger, Chrono Cross)... ale na druhé straně, bojím se, co by z toho současný Sqenix vyplodil...:/
    • v podstatě sis odpověděl sám. Všichni dělají na FF *3*
  • Tyhle rendery Japonci teda umí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit