Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno jsme byl s kámošem v open beta vikendu. Ze začádku zábava něco nového poznávání systému, světa atd. Po asi dni nás hra začala nudit. Ve světě generované questy moc nepobavily, volně se pohybujících potvor moc není, ostatní hráče volně zabíjet nemůžu, nejdýl nas bavila těžba s party stroji kdy se respawnuje hodně potvor a přiláká to i ostatní hráče, ale když se stejným typem stroje na vás nabíhají v dané lokaci stále stejný potvory ve stejných počtech tak taky celkem nuda, hlavně když se sejde víc hráčů a potvory si tím pádem ani neškrtnou. Zkusil jsme i jeden typ aren, špatná sice nebyla, ale že by mě bavila se taky říct nedá (raději bych hrál UT2004).
    • tak ono su tam tuchsie postavy budu tam dungeony bossvoia atd neni tam content este no
  • Na f2p je to velice slušná hra. Pobaví, člověk si zastřílí, a technické provedení je fajn. Craft systém a spolu s ním provázaný systém XP / farmení materiálů na zdvihání úrovně je taky fajn. Ten kdo hrál betu před půlrokem, tak by to měl znova zkusit, alespoň na vyzkoušení a na info o novinkách. Protože byly veskrze pozitivní co jsem slyšel.
    Osobně jsem to nainstaloval až teď a nevidím ve hře chyby. A docela se těším na celý kontinent.
    • kdyby jste mel tedy jeste nekdo nejakej volnej invite tak pošlete, taky bych rád zkusil :)
      kalousbtw@gmail.com
    • Invite odesláno, večer si můžete zahrát. Myslím cca 4 hodinky mi trvalo než jsem to stáhnul, a raději teď, než za týden jak otevřou betu pro všechny. To bude nejspíš chvilku padat a bude stahování trvat dýl. Tak bacha.

      Komu jsme poslal invite, tak na téhle stránce má sám dalších 5 klíčů, tak když ještě někdo projeví zájem, tak ho invitněte. Invite nejde poslat víc jak 1x na stejnou adresu, takže v klídku :-)

      http://beta.firefallthegame.com/invites
      • škoda píše mě to This link is invalid, it may have expired. :( Kdyby měl někdo ještě jeden inv tak bych byl rád (na tu adresu nahoře).
        • ok na foru jsem našel stránku kde každý kdo si veme klíč tam pošle ty svoje = nekonečno klíčů takže už stahuju :)
    • Chce to napsat email, a já vám na email pošlu pozvánku. Každý takto pozvaný dostane zase 5 pozvánek, tak je rozešlete zase dál :-)
      • napsalo mě to že link už je použitý. Kdyby měl někdo ještě jeden byl bych rád. :(
      • michalsvoboda5@gmail.com případně díky :)
      • díky :)
      • vespigame@gmail.com
    • Btw ještě mi zbyly 2 invity do bety. Kdyby měl ještě někdo zájem.
      • Já bych i zájem měl :)
      • mám zájem, nějaký kontakt?
  • Sám sem u toho vydržel okolo 40ti hodin, ale přesto sem nehrál sám. Přidal sem se do grupy a pak to byl mazec bránit velký těžební stroj :D. Přestal sem to hrát po nějakém velkém patchi (wipe úplně všeho včetně friend listu), samotného už mě to nebavilo a změny v UI sem neshledal přehlednými (proboha který idi*t vymyslel ležatý techtree - zleva doprava, HUMUS, a WG to musel hned dát do WoT, ještě že sou mody...). Jelikož to nikdo z mojich stálých přátel nehraje nemám ani důvod si to znovu nainstalovat přestože je to dobrá hra :(
  • tak za chvíli začne open beta, jsem rád a rád si to zkusím, určitě si hra najde své nadšence a mám pocit, že to bude lepší než Defiance, který se tu nedávno recenzoval...ale uvidíme uvidíme, rád se nechám překvapit vším možným :)

    jo a než se to tu rozhoří, byla by chyba začít porovnávat tuhle hru s WoWkem a rovnou říkat "jak si mohl dovolit říkat, že wowko zničilo mmočka, když pak vydá takovouhle sra*ku, kde není to a to a to a to a je to takové a makové"....nemají nic společného, to jen tak mimo ;)
    • Firefall je mnohem lepší než Defiance, už jen ta těžba mě bavila několik hodin v kuse, různorodých úkolů by mělo být dost, svět je otevřený, atd. Části hry tam přidávají postupně, takže akorát čekám kdy tam toho bude dost.
      • beru to tak, žes to hrál :) nu budu se těšit a hned zkusím ;)
    • Kinet1c
      takych tu bude aj tak, tomu sa nevyhnes
      btw rad si to vyskusam, osobne som nevedel ze to bude F2P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit