Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo!'to jepravda!'od kolika je to let!'freddy,s je hezkej!;)"ale tam to pro deti neni strasnej horor!!!
  • Takhle hra by melo bejt napsano od kolika je let!??/je to stras ny horor!'pak to si zahrAje dite protoze si bude myslet ze to je i pro deti!'protoze tam neni napsano od kolika je tolet!)/a pak se. Bude budit se spani!'ze je pod posteli freddy,s
  • hhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *10* *4* *3*
  • ja si myslim že je to uzasna hra *4* a strasidelna *7* a trojka estě vic *9* ve dvojce hodně postav a otravna musis box *16* *3* *15* *1* ok a ctyrka nevim *13*
  • I would play us here is night 6 *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • NĚKDO MUŽE MI POMOC *3* *15* *2* *1* *16* *11* *12* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *4* *14* *3*
  • super hra *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
  • jeto dobre ale 1 je strasidelna
  • Ach jo vy musíte kritizovat i tuhle malou naopak docela jsem se polekal když si např nedáváte pozor odkryjete kameru a vybafne na vás zajíc který pod maskou vypadá jak terminátor já dávám této 4/5 hvězdiček
  • Oh God Oh God Oh God *13* *13* *13* *8* *8* *8* *9* *9* *11* *11* *14*
  • XXHUGOXX
    V Amnéziach žiadne lakačky ani poriadne neboli, tam to bol skôr ten strach s neznáma. Ale taký outast alebo slenderman mali lakačky. A dosť primitívne.
  • Pořádný atmosférický horor tady už dlouho nebyl. Zkus si zahrát první 3 Silent Hilly.
  • Bargud
    Hele, zkus Gone Home nebo třeba freeware hru Serena. Jasně že to nejsou hororové hry, ale taky to ani neslibují! Narozdíl od nějakých Amnésií nebo nudného a nadhodnoceného Outlastu. Primitivní lekačky...
    Zmíněný Gone Home nebo Serena je atmosférou a zpracováním hravě strčí do kapsy. Kombinace tajemna a opravdu skvělé hudby by tě mohla chytnout.
  • To je vážně lidské pokolení tak primitivní že nikdo na světě nedokáže napsat a produkovat strašidelnou hru která nebude založená na rychlém zobrazování obličejů duchů, mrtvol, zombí (v tomto případě mědvědů, kuřat nebo co to je) přes celou obrazovku a k tomu přehrávání hlasitých zvuků?
  • Bargud
    Zkoušel jsem demo (v noci a za ticha), ale hra mě ani trochu nevystrašila (ostatně ani jako Outlast, narozdíl od masy lidí, co ho hráli) a ani nebavila. Ale nápad je to zajímavý.
  • Nejblbější je fakt, že pak po čase má člověk pocit občas, že na něj civí i mikrovlnka. Jestli někdo nevěří, může si to zkusit.
  • Pravda, jen nutno dodat, že některý místa který přes den vypadají v pohodě mají najednou v noci úplně jiný nádech. Hlídat třeba kancelářský blok v noci a klidně den před tím hrát prvního FEAR je dost na palici. O hlídání starší haly fabriky, když je plánovaná odstávka strojů, člověk je tam sám a okolí vypadá jak ve Stalkerovy nebo kulisy z vetřelce ani nemluvě. Navíc i když se to nezdá, tak je tam rušivých zvuků víc než dost.
  • Jack1947
    Čobolíci mně neurážej, ( pokud je čobolík urážka tak jsem to tak nemyslel jo).
  • Napište někdo za jak dlouho jste to dohráli..
  • Jo sapr se slepymi naboji, abych nikoho nezastrelil a tupou kudlou, abych nekoho nezapichnul :-) takova kvalitni ochrana mi v noci uprostred temnych hvozdu dodavala pocit jistoty a bezpeci :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit