Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, proste ne. Zase jsem jednou naletěl. Je to příběh plný klise, úplně obyčejný, což není špatně, ale je prostě nezajímavý. Nevybavují si jediný moment, který by stál za to. Hraje se to nicméně ok a vypadá fajn, takže remeslně dobrá práce a délka cca 30min je taky fajn, ale prostě je to fakt nuda plná očekávání a to jsem celkem empaticky založený clovek. Možná pro holky, nevím.

  • triptich

    vďaka za tip. pridávam do whishlistu a keď bude chvíľka a nálada, vyskúšam.

  • michaelfoucault

    Nádherná hra s nádherným hudebním doprovodem. 


    Mohl by mi někdo doporučit více podobně laděných záležitostí?  

    • HonzaHrdla

      Ahoj,

      jako autor textu bych doporučil hlavně Old Man’s Journey nebo obě Monument Valley. To jsou moc prima záležitosti. Pak se taky nabízí To the Moon nebo Love You To Bits. A pak mas ještě k dispozici konverze z větších platforem jako Flower.

  • Yay, už asi nejsem člověk.

  • kulhy_parici_spici

    Komu se to zalíbí, tak doporučuji podobně, ale více optimisticky laděný komix Slaďák.

    • toka

      Toho jsem se přesně bál.. Z toho, co píšeš, to vypadá, že je Florence sice hezký, hřejivý, ale těžce depresivní. Úplně vidím ten dojemný konec. No nic, tohle není hra pro mě, depresivním věcem se vyhýbám obloukem.

      • kulhy_parici_spici

        Nenech se mást, rozhodně to není depresivní – jen to není naivní. Neboj se toho!

  • dworkin

    Až mi ukápla slza dojetí.

    Takže obligátní dotaz: Full frontaly jsou? Jinak nejdu...

    • kulhy_parici_spici

      Prosím nechoď!

      • dworkin

        Navzdory kýčovité a moralizující "recenzi" jsem šel a je to docela zajímavý počin.


        Full frontaly ovšem skutečně absentují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit