Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší píčovina ten system.. Hraju za nejlepší týmy a prostě snad nejde vyhrýt.. Vždy mám 20 tutovek ale gol stejně nedám.. Potom jedna šance soupeře a dostanu gol.. :D Proti někomu silnějšímu dostanu 4:0 ... nechápu tenhle systém proto přestávám hrát.
  • Tahle hra sla do kopru uz hodne let zpatky. SI games z toho vytriskali maximalni kvalitativni potencial nejlepsim hernim enginem jakej kdy manager mel. Tento engine ale vubec grafiku nepotreboval.

    Dalsi roky se zamerovali pouze na to jak hru od geeku priblizit taky laicky verejnosti. To znamenalo pridavani grafickych prvku.
    To evidentne ale znamenalo oklesteni enginu (pravdepodobne nebylo mozny za jeden rok napsat vizual na vsechno co ten engine umel).
    No a vysledkem je bohuzel zase jako vzdy bastl, ktery misto toho aby vsechno pocital v zavislosti na vlastnostech hracu, kteri spolu v dany moment bojuji o mic a nejakem hodu kostkou, tak zkratkovite vyhodnoti predem dany vysledek situace, ktery se da vyrenderovat do grafiky jednim zpusobem.

    Komerce opet porazi kvalitu.
  • Tenhle manager je totální k.o.k.o.t.i.n.a !!
    výsledky vůbec neodpovídají... Vždycky když hrajete proti outsiderovi tak vás přejede.. Jste 30krát sami před golmanem ale nikdy to nedáte ( blbost)! Ty taktický pokyny jsou snad jen na okrasu ne.. Nejen, že ta tabulka s pokynama je naprosto špatná,ale nejde nastavit co chcete... třeba aby golman rozehrával na krátko k obránců absolutně nejde, ikdyž mu to přikážete.! Obránci se pořád vysouvají akdyž mají bejt zatažení a aby byli nějak zatažený tak musíte hrát absolutní beton ?!? Proč ?!? Ve skutečným fotbale to tak není!! Navíc nastavíte krátký přihrávky nebo cokoliv a stejně dělají pravej opak!!! Nebo samotnej engine je strašnej, obírání o balon neexistuje, jen bezhlavý nakopávání a zbavování se balonu..spíš mi to i chvilkama přijde jako futsal než normální fotbal.. A to je jen špička ledovce..!
    Zlatej FM 2015 tam co jste natavili tak to bylo! i ten engine byl podle mě lepší...
  • Mně to připadá jak výherní automaty. Člověk namacka nějaký tlačítka a stroj vyhodí výsledek. Ale co se děje uvnitř stroje, to nikdo neví.
  • Mart9
    Tak dlouho jsem nikdy nevydržel. Za těch 300 hodin jsem dal asi 4 sezony.
  • karlman.hajsky
    Úroveň závislosti " zapomněl sis vyměnit trenky " stále zůstává?
  • Superego
    early access to už neni poměrně dlouho. Dávno je to vedeno jako plnohodnotná verze.
  • No a hlavne je to stale este early access a imho to tak skoro do normalnej verzie ani nedoputuje.
  • Inquisitor
    To ne, ale pořád v jednom klubu už mě to taky nebaví a že bych účelově chodil s první ligy do třetí, to taky ne. Prostě jak se časem vypracuju na vrchol, tak to už to není ono. Ale ono to stejně trvá dost dlouho, takže je to v pohodě.
  • Mart9
    Dostaneš? Vždyť tam nemusíš chodit ne?
  • Inquisitor
    Mě to přestane bavit, když se dostanu do nějakýho top klubu. Potom už nějak nemám motivaci hrát dál.
  • Kdyby slo pokracovat v savu tak bych to taky kupoval casteji.
  • Já mám 2013 a v plánu je nejdřív tak 2018 :))
    jinak mam zapnuty skoro vsechny ligy z evropy a zere to asi 2,5 GB (nemam zapnuty snad jen turecko a dansko + USA a asii)
    Ale holt je to novej dil, takze RAM to urcite pápne
  • Superego
    Chlape u mě u český taky nikdy, a to hraju i divize, ale stalo se mi to u Vanarama South, kde mi zmizelo několik hráčů a taky u Serie D. *1* Takže zrovna TOP ligy. No u mě tahle posedlost zašla tak daleko, že jsem si na netu hledal fotky hráčů z divizních soutěží a dělal si ve Photoshopu facepacky sám, kde nebyly k dispozici. :-D Na tom jsem taky utopil dost času.
  • Superego
    Tak to jsi zrovna prošvihnul pro mě nejlepší ročník 2011. Ale je pravda, tuhle hru nelze hrát pořád (skoro jako žádnou). Je to prostě o tom jak píšeš, utopit tam fůru času a pak zase na nějaký ten měsíc pápá a pak znovu.
  • Psychotic
    To mně se to alespoň v české lize se sortitoutsi mega-packem nestalo nikdy, ale perfekcionismus chápu :-)
  • Psychotic
    Dík, zkusím.
  • Fuj, to je čeština *15*
  • Mart9
    Napiš mi prosím, co děláš, klidně na email, zajímá mě to. Díky.
  • Mart9
    Hokejisti jsou tam Petr, Martin a Lukáš. Petr hraje FM, takže určitě nebude hrát EHM, Martin mi na manažery nesedí a Lukáš recenze nedělá. Takže máš podle mě smůlu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit