Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narust ligove reputace uz ve hre je...
  • Jsi sice Ostravak, coz automaticky znamena IQ tykve, presto by ses mohl zamyslet a rozhlednout se ve hre trochu. Pulka tebou zminenych veci tam totiz uz davno je, chachare.
  • Chim
    IMO ne, já kupuju FMko tak jednou za 3-4 roky a úplně v pohodě mi to stačí.
  • Kdyby do hry přidali ten režim majitele klubu, taky by se jim nic nestalo. Jednání se sponzory, s městem, s bankami, najímání manažerů. Mohli by k tomu přidat i marketing, komunikaci s fanoušky, ceny vstupenek, stanovování dlouhodobých cílů, správa zařízení klubu, přestavba stadionů, zřizování akademií ve světě, vztahy mezi kluby - spolupráce s nimi.
  • Rozhodně ne, stejně se člověk už orientuje lépe v tom "svém" fotbalovém světě, než kdyby měl pracovat od začátku se soupiskami z toho reaálného světa :D
  • V FM15 jsem už v sozoně 2034, bez simulace! a nevim nevim jestli teda budu rozehrávat FM16 jen kvůli takovým změnám... *9*
  • Jak moc se liší ten classic (touch) mod od te plnohodnotné hry? díky. Už jsem asi 2 roky FM nehrál, tak by mě zajímalo jak to s ním vlastně je, protože časově bych asi v současné době nezvládal hrát FM tak jako před lety a ten classic by mohl být řešení.
  • celkem velka zmena bude rust malych lig, kdyz si zvolis treba tym z Faer ostrovu a dostanes se nedej boze do Evrop poharu, tak se zvedne i uroven ligy, pribudou v ni finance a koupis tam lepsi hrace a treba ta liga bude za 100 sezon na urovni Ruske nebo Ukrajinske
  • martinbucek
    tak musia z niecoho zarabat a popravde aj ja z casovych dovodov som hral posledny rok classic mod a bavil som sa rovnako ako pri normalnom
  • Chim
    Přesně. Bohužel i tady už je čím dál víc jasné, na jaké publikum se začínají zaměřovat. FM15 v tomhle směru ještě nebyla tak špatná, ale FM16 už k té masovosti jasně směřuje. Naštěstí si s FM15 vystačím asi ještě pár let a snad do té doby vyroste FMku nějaká konkurence, která je přinutí zase na hře trochu pracovat.
  • Uz jsem si zvykl, ze kazdy novy rocnik FM pridava do hry velice malo... a presto me oznameni 16 dokazalo zklamat.

    Z ohlasenych zmen a novinek prakticky zadna nema efekt na na zapasovy engine, takticky modul, na zakladni hratelnost FM.
  • martinbucek
    pockat, to budu na pc 2 rozne typy?, uz nebude hra obsahovat nahodou 2 rezimy?, ta touch verzia nema byt LEN na tablety? a nema byt lepsie spracovana ako bol hanheld?, teraz mobile

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit