Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miccckel

    U tak náročný hry to bez češtiny hrát nebudu.Tím si u mě podřezali větev a nekupuju.

    • Derp_1337

      Markeťáci si spočítali, že většina lidí, co pravidelně nakupuje jejich FM, jsou za tu dobu schopni hrát už i bez češtiny. Bohužel občasní hráči, kteří jednou za X let koupili nějaký díl mají smůlu, protože jsou minoritní a jejich peníze jsou zanedbatelné.

      Navíc je tu další velký důvod a to trochu slabší tržby fotbalových her v tuzemsku, kvůli velké oblibě hokeje.

  • Mart9

    Mám ročníky 2007, 2014 a zvažoval jsem koupi letošního. Tak holt mají smůlu.

    • Jack1947

      😂😛

  • Morlang

    rip

  • Ze tam nebude cestina me nejak moc netrapi, da se to v klidu bez ni. Spis by me zajimali ty naklady. Ta hra a tedy hlavne jeji texty, se meni naprosto minimalne. Tu cestinu musi mit tak z 98% hotovou z minula.

  • owny

    bez češtiny, druhý rok bez podpory linuxu a opět za 50 €, tak letos si to asi zase taky nekoupím

  • Vidlec

    Stačí se naučit anglicky.  V dnešní době, kdo neumí anglicky, je jak kdyby neuměl počítat.

    Když může anglicky umět můj děda, tak fakt neexistuje výmluva.

  • Inquisitor

    Nijak zvlášť mi to žíly netrhá, ale on ten překlad určitě bude. Toho bych se nebál. Jenom si ti co eng neumí budou muset holt počkat.

  • Jack1947

    Njn dalo se čekat nejsme holt tak velkej TRH!

  • Ghost77

    Sorry, chlapi, nechci se vás dotknout, ale to nikdo z vás neumí anglicky? Angličtina v FM je navíc dost basic... žádný básně, jen prostej popis věcí.

    • miccckel

      Já to beru z pohledu hráče, je to hra a chci si ji užít, a ne že budu u pc hry se slovníkem překládat formulace kterým nerozumím..Navíc FM už je i tak náročný na čas, tak nebudu ještě k tomu překládat věci u kterých si nejsem jistý přesným zněním..

    • Inquisitor

      Navíc ty věty jsou pořád ty stejný dokola. Stačí se slovníkem jednou přelouskat a je vystaráno.

      • Ghost77

        Jj, víceméně máš pravdu.. Já osobně to hraju v angličtině dlouhodobě, protože nesnášim formulace typu "hráč jménem Jan Novák vstřelil gól".. v angličtině to působí hezky přirozeně a fakt to neni nic složitýho.. Spousta ostatních her taky nemá češtinu a nikdy si nikdo moc nestěžoval..

        • Inquisitor

          A přijde mi, že je ten slovník v angličtině mnohem bohatší než v českém překladu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit