Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo zasvěcený, kdo by mi popsal rozdíl mezi PC a Xbox verzí, je-li vůbec nějaký? Je to na Xboxu jednodušší a víc casual, nebo je jen ovládání optimalizované pro gamepad, ale jinak obsahově je to stejné? Přemýšlím, po které verzi v rámci Gamepass sáhnout. Zároveň jsem úplný nováček do série, takže pokud na Xboxu něco chybí, tak to nepoznám, proto se ptám.

    • Inquisitor

      Mezi nejnovější verzí xbox a pc verzí by neměl být žádný rozdíl. Jenom starší xbox má omezený počet hratelných lig v jedné hře.

  • RAMIUS89

    A pc manažér podlahových kritín nieje? 😀

    • Derp_1337

      Hmm... ten tvůj pokus o vtip nepůsobí moc vtipně, když Internet je plný podobných tesařských her.

      Např. The Woodworker, Vrkshop, SimBuild Carpentry, atd. atd.

      • RAMIUS89

        Ale no tak 😀

        • Derp_1337

          Haha

          Neboj, taky to beru s trochou humoru. Navzdory tomu, že posledních letech se s těmi různými simulátory a managery rozsypal pytel. 🙂

          • tuco

            S rozdilem tim, ze football manager byl jiz na ZX Spectrum a z duvodu ktere netreba uvadet je FM prece jenom neco jineho nez nevim Farming Simulator. 

            Mne uz zarazi, ze Farming vubec nekdo hraje, protoze v mistnim JZD by privitali kazdyho traktoristu.

            • Derp_1337

              Tak napadá mě třeba ten případ, kdy děti hrajou hry, které jim připomínají práci rodičů. Otec jezdí kombajnem? Dítě chce mini kombajn jako hračku! Atd.

              • tuco

                Reakce na příspěvek:

                Mozna :) 

                Takovych moznosti cim ve virtualu byt je a nekdo si vybere traktoristu. Nicmene jako obvykle, proti gustu .. mi to vsak prijde hodne zajimave.

          • RAMIUS89

            No práve.

  • erasser

    Existuje šance nějak si seřadit recenze chronologicky, aby se neřadily totálně náhodně? Rád bych našel cca 1-2 měsíce zpět recenzovanou FPS a jsem bez šance...

    https://games.tiscali.cz/archiv/recenze/platforma/pc/tag/akcni

    • Derp_1337

      ???

      Já když kliknu na ten tvůj link (a nebo když v horní liště kliknu na záložku "Recenze") , tak vidím ty recenze seřazené chronologicky. Odshora nejnovější a dolů postupně starší a starší.

      • Maxianimal

        ditto

  • Lima

    Já jsem člověk, který to všechno tlačí přes výchovu mladých talentů a v tomhle ohledu naprostá spokojenost, protože nábor nových youngsters v tomhle ročníku KONEČNĚ pefektně upgradeovali, aby to bylo zajímavé. Takže ne už suché informace napsané malým fontem, ale graficky oddělené s hodnocením A+ až F, a taky musím říct, že mladý nadějný talenty přicházej mnohem víc, než v předchozích ročnících. Dříve v drtivé většině převažovaly poor intakes, v tomhle ročníku je excellent vs. poor v rovnováze, dokonce bych řekl, že excelentní intakes převažují. Hraju za West Ham.

    • Corvus

      Jestli tam není Slavoj Kořenov, tak je to houno manažér! :-D Čau Limo!

      • Lima

        Je tam a tebe jsem angažoval jako brankáře, přes tvoji postavu žádný míč nepropadne 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit