Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dom perignon jedině z půllitru
  • frantisek_nejezchleba
    super!!! Česká liga nemohla dostat věrnější simulaci. Z videa soudím, že to tempo hry je odkoukáno od umění pravých mistrů českého fotbalu.
  • I když miluju Football Manager už spoustu let, já se zatím u Football Tactics dost bavím. Navíc se na steamu dá do hry jednoduše stáhnout balíčky s reálnými logy, jmény a hráči všech možných lig včetně obrovského množství českých klubů i vesnických atd což se v recenzi nezmiňuje.
    Sice jsem to během první sezóny málem vzdal a chtěl to smazat jak jednoduché to bylo, ale od postupu z amatérské ligy do třetí se obtížnost zvedne a je to mnohem zajímavější. Má to určitě svoje mouchy, které by přitom ani nebylo těžké odstranit nebo vylepšit, ale i tak mě to chytillo a stále mě to baví.
    Líbí se mi třeba zapracovávání mladíků do sestavy, kdy risknete to, že budete mít sice horšího hráče v poli, ale zase si jej tímto můžete vytrénovat a z dlouhodobého hlediska je to přínos pro tým at už si ho potom nechate nebo prodate.
    Některé ty speciální schopnosti jsou přehnané silné (viz olympic kick z rohu nebo rainbow faint), ale jinak jsou fajn.
    • Jsou na steamu/nebo jinde i realne supisky ? Probiha tam i evropa ? EL a LM ?
      diky
      • jj jak jsem psal, realne soupisky, loga, jmena hracu, jmena tymu. Vse jde hodit do hry přes steam jedním kliknutím v podstatě (kažá liga ma svuj balíček, takže více kliknutí pokud chce člověk více realnych lig). Jde se probojovat do evropske ligy a ligy mistru v nejvyssi lize atd.
  • Samej fotbal....Kdy bude recenze na hokej?
    Eastside Hockey Manager *3*
  • Mart9
    Něco jako Rocket League. To taky budou chválit jen lidi, co sport nemají rádi. Tohle už má k fotbalu hodně daleko.
    • Ano, protože když nechceš hrát simulátor, tak automaticky nemáš rád sport.. logika za 100 bodů...
  • Oproti Football dvojce jde rozhodně o krok zpátky. Hra je méně komplexní, výrazně ubylo RPG prvků a dialogů je naprosté minímum. Pocit z akce je stále dobrý, ale podle mě se tomu už nedá říkat Football.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit