Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je hype co?
  • Zatim to vypada dobre. *3* Tesim se.
  • predpokladam že místní kritici nebudou hrát ani star citizen nebo starcraft protože mimozemštani neexistují a cestovaní ve vesmiru je nerealne
    • Pleteš si jabka s hrušky. Tady jde o realičnost v rámci kontextu. Nikdomu nevádí že ve hře o truny jsou draci ale kdyby tam přiletel imperial star destroyer to už to byl problem že?
      • "realičnost v rámci kontextu" - Myslis tim treba jako kdyz v Arme ovlada tank jeden clovek? Nebo jako kdyz v Kingdom Come bojujes s jednim a druhej ceka nez dobojujete? Nebo jako kdyz nekdo primo strcil na ostrov nachazejici se v mori ceske baraky a techniku a nazval to OFP?
        • Chlapče pleteš si zase jabka hrušky, to co popisuješ je kompromis hratelnosti. Pokud by chtěl takhle piplat tak si rovnou mužeš stěžovat že ve hře existuje respawn, přece není možné aby člověk znovu ožil 20x... ale lidi jako ty by brečeli nejvíc kdyby na jednu instalaci jsi měl 1 život...
          • Ach tak. Takze co se hodi, je kompromis hratelnosti. Kdyz jsou ale 3 rozdilne rasy kvuli variabilite gameplaye, tak to neni realisticke v ramci kontextu:-D
            Btw: Permadeath uz vynalezli :-P
  • Já se zeptám jako naprostý laik......ty reklamy, které podmiňují spuštění videa a které teď navíc navazují hned po skončení videa - nebyly ještě před pár měsíci zakázané? Já sice chápu, že je to nátlak směřující lidi k předplatnému, kde pak reklamy nejsou, ale i tak, není to už trošku moc? Chápu, že obcházejí adblock a podobné prográmky, i když i to je pokud vím nezákonné, ale ty reklamy jsou přímo zakázané, nebo teda byly......tak proč tady zase jsou? Btw - tímto nátlakem stejně nikoho nedonutí si předplácet web bez reklam.......není tady tolik kvalitních a relevantních informací a mnohdy ani zdaleka ne nejrychleji, aby mi to stálo za to si to tady zaplatit..... *16*
    • Proč je obcházení addblocku nezákoné?
      • protože je to program, který mě zbavuje reklam a jehož funkci někdo proti mé vůli na svých stránkách ruší. Z podobného důvodu jsou/byly/jsou? zakázané ty reklamy ve videích....chci se dívat na video o hře, ne na reklamu, která mu předchází, popřípadě reklama, která těsně následuje a mnohdy ani nejde vypnout. Web má právo na reklamy a uživatel právo na to si je vypnout. Místní web mi to právo upírá, aby mě donutil si předplatit web - zůstane stejný, jen bez reklam. Jde o jasný nátlak s cílem prodat něco, co má být bezplatné a co krom reklam zůstává stejné
        • Jenom trollis, nebo jsi fakt takovej vuul?
  • Beru že to je arkáda, ale už vidím jak tím nodachi prosekne ocelovou plátovou zbroj.

    Takové CoD středověkých soubojů.
    • walltar
      Osobně bych to jako problém neviděl... Snad každá středověká hra funguje stejně.
      • Jenže pak si lidi myslí, že takhle ty souboje doopravdy vypadaly.

        Pro mě tahle hra nemá vůbec žádnou atmosféru, asi jsem už moc "zdegenerovaný" reáliemi.

        Každý kdo si přečte byť jen záznam o platovém brnění na wikipedii musí být jasné, že už je lepší jít na ně s holýma rukama než nodachi.

        A nevím proč, ale strašně mě to dráždí a automaticky se mi ta hra nelibí.

        Jako je mi jasný že v rámci jejich konceptu to jinak udělat nejde, jelikož skupina evropských men-at-arms z 15/16 století by samuraje rozcupovala jak nic.
        • lol máš pravdu, jen by to bylo přesně naopak
          • Heh jak naopak? jakože ti samurajský klauni by naskákali a rytíři je stejně rozsekali na kusy? Jen ve filmech jsou samurajové o tolik lepší než rytíři, skutečnost byla krapet jiná, smiř se s tím.
            • Ani by nemuseli být lepší, mužou klidně být ůplně stejně schopní, ale bnohužel když tvoje zbraň neprorazí zbroj nepřítele tak to v 90% prohraješ.
            • TheGGG
              pls, asi jsi v poslední době neviděl žádný díl deadliest warrior.... je jasně prokázaný, že ninja-shaolinský rytíř porazí pět členů spetsnaz s termoplasmovými brčky na mojito...
            • Magister_Peditum
              Nevím, jestli by šlo někoho z nich objektivně označit za lepší. Každý bojoval zcela jinou bojovou technikou proti zcela odlišných soupeřům.
            • *1* *1* *1*
        • walltar
          Tak někdo si myslel, že by bylo cool proti sobě postavit tyhle tři typy bojovníků... aby to fungovalo, tak to musí být prakticky fikce. Ber to jako fantasy a máš to.
    • TheGGG
      pls.... katana přesekne všechno. Brnění, skálu, dvacet lidí, draka, mrakodrap, adamantium, planetu... pls v animu to říkali
      • walltar
        Přesekne Nokiu 3310?
        • Presekne uplne vsechno s vyjimkou Chucka Norrise.
        • to neni fer
      • Sr_Lobo
        A říkali tam jestli taky přesekne jinou katanu ?
        • TheGGG
          jen když katanu drží padouch, který už je ve své final form a měl flashback o své minulosti....
    • Pockat ona existuje nejaka MP hra ktera stredoveke souboje zobrazuje realne?
      • TheGGG
        jestli chceš realistický souboj, zajdi si ve svém městě po půlnoci do nějaké hospody a nahlas zařvi: "Všichni ste tu ko*oti zvadlí..." Pak si užiješ realitu bobánku...
    • otevrel by ho jak konzervu
      • Magister_Peditum
        Ne-e.
        • ale jo, jsem videl film a tam samuraj rozsekl typka ve fullplate vertikalnim sekem z otocky ve vyskoku a to mel jen katanu, s nodachi by ho rozsekl vejpul
          • A byl ten snímek kreslenej kde Japonci měli blond vlasy a velké oči?
          • Magister_Peditum
            To bude jistě věrohodný snímek, ve kterém evropští rytíři bojovali s japonskými samuraji... *15*
            • jsem to videl strasne davno, nebojovali tam samurajove s rytiri, ale jeden samuraj s jednim rytirem na konci filmu...jinak se tam myslim vicemene kecalo a slo o nejake sblizovani japonska se zapadem a cely film byl asi o nicem, ale vydrzel jsem na to koukat asi jen proto, protoze od zacatku bylo jasne, ze se ten japonec nakonec s tim rytirem pobijou :) Bohuzel jsem se to pokousel najit uz nekolikrat a nikdy se mi to nepovedlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit