Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Test
  • Hra neni dostatecne realistická 1/10
    • Magister_Peditum
      Vzhledem k tomu, že to je de facto fantasy, tak se tam klidně můžou mlátit obřím dildem...
      • Co te vede k domnence ze je to fantasy
        • Magister_Peditum
          Svět postihla neznámá katastrofa a mlátí se tam středověcí rytíři s japonskými samuraji a severskými vikingy s rohatými přilbami. Co myslíš? *15*
          • Jack1947
            Je to hrozná škoda, realistickej mlátiček je jako šafránu a vypadalo to tak nadějně... ( ona to mohla bejt i arkáda ale bez nesmyslů)
            • Jack1947
              Ta hra je hroznej nemysl míšenina jako by jim prasklo v bedně na po slední chvíly a řekli si že proč vlaštně nezmísit vše možné a neudělat z toho výlet do minulosti/budoucnosti. Už tam jen chybí vojáci z druhé světové a futuristické meče atp...
            • Jaky nesmysly
          • Vsichni zili zhruba ve stejnem obdobi takze se potkat mohli. Katastrofa je jen dejova zapletka
            • Magister_Peditum
              Já nechci moc sklouzávat do téhle tématiky, páč mě zase někdo obviní, že hledám ve hrách jen realismus (viz diskuse o BF1), ale jednak jsou ve hře všechny tři typy válečníků ztvárněni značně stereotypně a pak se potkat nemohli. Dělila je nejen obrovská vzdálenost, ale v případě Vikingů i časová propast. Když to řeknu jinak. Ve filmu 300: Bitva u Thermopyl sice vystupují vesměs historické postavy a celé se to odehrává v určité historické době, ale těžko o tom můžeme říct, že se jedná o historický film. To by tam nesměly běhat Satyrové, mutanti, a další fantasy srandy. A to je případ i For Honor.
  • Dával bych si pozor, co jsem se dočetl bude se jednat o PC port :/ a zrovna Ubisoft, to chce počkat jako vždy pár měsíců protože day 1 to bude klasicky nehratelné...
  • Akrádová akce které z dálky prošlo okolo středověku. Zabaví v MP, u siglu u toho člověk vypne mozek a hotovo.

    Nic přelomového, hezkého, pokrokového, ani zřejmě propracovaného. vrchol je ten boj kdy to ukazuje co a jak.
  • Mne to príde ako taká konzolovka. Takže nič pre mňa. Nerozumiem ale, ako to niekto môže porovnávať s Kingdom Come. To sú predsa 2 neporovateľné veci.
    • Nechápu kteří trotlové Vám dávají mínuska... ano, jsou to dvě neporovnatelné věci, protože pokud se dotyční "mínuskáři" podívají pořádně, tak zjistí, že zatímco F.O. je tvrdá fantasy arkáda z pohledu třetí osoby, tak K.C. je středověká simulace (tedy v rámci omezených možností) z pohledu první osoby.
  • Mart9
    Takže video mi ukázalo, že je to dost jiná hra, než jsem viděl prve při představení. Nebo co tam sakra dělá nějaká zrůda s tím kyjem
    • Mart9
      Proč nesouhlasíte? Já jsem byl zkrátka na tom, že to bude reálná hra.
      • Zrzzek
        Nevím, na mě to nikdy nepůsobilo jako realistická hra.
        • Mart9
          Aha. Pro mě je to trošku zklamání. Nečekal jsem realistickou hru, ale spíš reálné postavy a ne zrůdy.
          • Pokud jste se podíval na všechny 12 postav pořádně, tak zjistíte, že tvůrci záměrně chtěli zakrýt tváře hratelným postavám. A jelikož je to mírná smíšenina frakcí v konfliktu, tak je chtěli také vzhledově oddělit... tedy v tom rychlém "zápalu boje" by jste měl hned rozeznat o jakou jednotku se jedná.
            Jináč samotná Hra je EXTRÉMNĚ konzoloidní ve všech směrech.
  • Ta stylizace se mi samozřejmě vůbec nelíbí, ale tak co čekat, je to dnes moderní.. Zajímá mě však ten soubojový systém. Taková osekaná casual verze toho soubojového systému z KC, mam na mysli ty možné směry útoku a obrany.
    • Osekaná casual verze, která ale funguje a navíc vypadá dobře...na rozdíl od toho blivajzu z KC.
      • Právě na to jsem zvědavej. Pro mě osobně by teda byla ideální verze která by byla někde mezi For Honor a KC, ale chci si to osahat. Pouze musím překonat ten dáviví reflex vyvolaný przněním krásných historických epoch.
  • Jack1947
    No vypadá to na pěknou volovinu ale zase nová značka - experimentovat se ubisofti nebojej ted aby to i na nečem stálo *3*
  • Tuhle hru bude Vávra hulit, zatimco mu bude kaďák ničit Mount And Blade II.
  • Veskoslav
    Dilema. Ubisoft mě odrazuje, hra jako taková láká. Ale předobjednávku jedině, že k základní hře dávají celé brnění a meč. Jinak počkat. Jediná hra, co jsem měl z Ubisoftu v preorder a nezklamala, tak byl Rayman Legends a ten je legendární:)
    • Proč to proboha musíš předobjednávat? V dnešní době miliónu e-shopů a digitální distribuce se ti nestane, že by hra byla vyprodaná první 2 týdny jako dřív.
      • Veskoslav
        Zaprvé nic nepředobjednávám a za druhé krabička je téměř v 90% vždy levnější, zejména pokud nejedeš přes překupníky:)

        P.S: Brnění neoznámili, takže nic nepředobjednávám:)
      • Zrzzek
        "Ale předobjednávku jedině, že k základní hře dávají celé brnění a meč." Předpokládám, že to brnění a meč je JEN k předobjenávce. A to je asi důvod proč jo.
    • Ubisoft teď dává zdarma Rayman Origins. Jinak proti Ubisoftu nic nemám, nedělá o nic větší chyby než ostatní studia/vydavatelé, akorát je holt módní na ně nadávat, stejně jako na EA.
      • U mě Ubisoft skončil, když jsem si koup AC2. Skoro na konci hry se podělali sejvy z jejich výborného cloudu a hra my načítala co chtěla, takže jsem AC2 v rozhořčení ze stráty mnoha hodin odinstalovat spolus Uplay. Takové chyby by se opravdu dít neměly.
      • Veskoslav
        Tak jelikož mám doma Unity (koupené po roce a přesto to jelo mizerně, ale soška je pěkná), mám doma Watch Dogs (ještě že mě to stálo 300), The Crew, protože klíče rozdávaly hostesky v Praze zdarma, tak zrovna nenadávám, protože by to bylo moderní.

        Ubisoft je prostě firma, kdy člověk může dostat dobrý produkt jako Rayman, nový Rainbow, který mě dost mile překvapil (koupeno ale také po nějaké době, ne v den vydání, ale konečně je tam i pěkný artbook), AC IV či Far Cry 3 Blood Dragon a pak dostaneš mnou zmíněné hry. Takže preorder nejspíš nebudu riskovat, jedině, kdyby byly dost zajímavé bonusy a to nemyslím nějaké pitomé DLC. Bohužel to může být skvělá hra, ale Ubisoft je jako hraní ruské rulety, kdy máš v zásobníku místo jedné kulky 3, protože je to 50:50. Ubisoft nehaním, zrovna dneska jsem si koupil rozšířenou edici Warrior Within s dabingem, což je jedna z nejlepších her, ale žel bohu Ubisoft si svoji pověst vytvořil sám, stejně tak EA (a tam mám pro změnu vyhlédnutý Titanfall 2, protože jedničku řadím ke špičce FPS žánru v MP hrách)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit