Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Já nechci moc sklouzávat do téhle tématiky, páč mě zase někdo obviní, že hledám ve hrách jen realismus (viz diskuse o BF1), ale jednak jsou ve hře všechny tři typy válečníků ztvárněni značně stereotypně a pak se potkat nemohli. Dělila je nejen obrovská vzdálenost, ale v případě Vikingů i časová propast. Když to řeknu jinak. Ve filmu 300: Bitva u Thermopyl sice vystupují vesměs historické postavy a celé se to odehrává v určité historické době, ale těžko o tom můžeme říct, že se jedná o historický film. To by tam nesměly běhat Satyrové, mutanti, a další fantasy srandy. A to je případ i For Honor.
  • Jack1947
    Ta hra je hroznej nemysl míšenina jako by jim prasklo v bedně na po slední chvíly a řekli si že proč vlaštně nezmísit vše možné a neudělat z toho výlet do minulosti/budoucnosti. Už tam jen chybí vojáci z druhé světové a futuristické meče atp...
  • Jaky nesmysly
  • Jack1947
    Je to hrozná škoda, realistickej mlátiček je jako šafránu a vypadalo to tak nadějně... ( ona to mohla bejt i arkáda ale bez nesmyslů)
  • Vsichni zili zhruba ve stejnem obdobi takze se potkat mohli. Katastrofa je jen dejova zapletka
  • Test
  • Magister_Peditum
    Svět postihla neznámá katastrofa a mlátí se tam středověcí rytíři s japonskými samuraji a severskými vikingy s rohatými přilbami. Co myslíš? *15*
  • Co te vede k domnence ze je to fantasy
  • Magister_Peditum
    Vzhledem k tomu, že to je de facto fantasy, tak se tam klidně můžou mlátit obřím dildem...
  • Nechápu kteří trotlové Vám dávají mínuska... ano, jsou to dvě neporovnatelné věci, protože pokud se dotyční "mínuskáři" podívají pořádně, tak zjistí, že zatímco F.O. je tvrdá fantasy arkáda z pohledu třetí osoby, tak K.C. je středověká simulace (tedy v rámci omezených možností) z pohledu první osoby.
  • Pokud jste se podíval na všechny 12 postav pořádně, tak zjistíte, že tvůrci záměrně chtěli zakrýt tváře hratelným postavám. A jelikož je to mírná smíšenina frakcí v konfliktu, tak je chtěli také vzhledově oddělit... tedy v tom rychlém "zápalu boje" by jste měl hned rozeznat o jakou jednotku se jedná.
    Jináč samotná Hra je EXTRÉMNĚ konzoloidní ve všech směrech.
  • Hra neni dostatecne realistická 1/10
  • Veskoslav
    Zaprvé nic nepředobjednávám a za druhé krabička je téměř v 90% vždy levnější, zejména pokud nejedeš přes překupníky:)

    P.S: Brnění neoznámili, takže nic nepředobjednávám:)
  • Mart9
    Aha. Pro mě je to trošku zklamání. Nečekal jsem realistickou hru, ale spíš reálné postavy a ne zrůdy.
  • Dával bych si pozor, co jsem se dočetl bude se jednat o PC port :/ a zrovna Ubisoft, to chce počkat jako vždy pár měsíců protože day 1 to bude klasicky nehratelné...
  • Zrzzek
    "Ale předobjednávku jedině, že k základní hře dávají celé brnění a meč." Předpokládám, že to brnění a meč je JEN k předobjenávce. A to je asi důvod proč jo.
  • Proč to proboha musíš předobjednávat? V dnešní době miliónu e-shopů a digitální distribuce se ti nestane, že by hra byla vyprodaná první 2 týdny jako dřív.
  • Akrádová akce které z dálky prošlo okolo středověku. Zabaví v MP, u siglu u toho člověk vypne mozek a hotovo.

    Nic přelomového, hezkého, pokrokového, ani zřejmě propracovaného. vrchol je ten boj kdy to ukazuje co a jak.
  • Zrzzek
    Nevím, na mě to nikdy nepůsobilo jako realistická hra.
  • Mne to príde ako taká konzolovka. Takže nič pre mňa. Nerozumiem ale, ako to niekto môže porovnávať s Kingdom Come. To sú predsa 2 neporovateľné veci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit