Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi tato hra na mobil. Zde jsem sepsal pár tipů pro nováčky jak hrát a objasnění pojmů https://forum.atlaso.cz/t/forge-of-empires-caste-dotazy/336

  • Ahoj,

    jen si dejte pozor na dokupovani kreditu (diamantu), zaplatil jsem 2x a dostal diamanty pouze jednou.

    Kdybych na to pochybeni neprisel, tak jsem prisel o 500.

    Davejte si pozor lidi
  • Zrovna sháním nějaku hru podobnou Civilizaci tak mě to hned zaujalo. Jaký je cil této hry? Je navýběr řada scénářu jako v Civilizaci? Chtěl bych tomu věnovat tak jeden dva výkendy, dokáži se za cca 30 hodin dostat do konce scénáře? ... Koukám že je to podobné civilizaci jako civilizace jako Travianovi... Díky ne! Si raději počkám na další Civilizaci:-)
  • kuci politiku si strčte tam kam vám slnko nesvítí. Zajímá mě hrál někdo tu hru? Jak je to moc "zadarmo".. Předem díky za slušnou odpověď :)
    • Asharak
      Kompletně zadarmo. Asi tak bych to popsal. Je jen na tvé vůli jestli se poddáš a budeš cítit natolik slabý, že si zaplatíš a budeš top. Jsem top 50 a nedal jsem do toho nic, ale hodně hráčů kolem už začíná nakupovat ve velkém. *3*
    • Firingo
      Hraju už asi 3 měsíce a fakt hodně dobrá webovka ;) Moct mě to baví :D Pokud jde o prachy, no jediné co opravdu pocítíš je místo k výstavbě, bez zaplacení se ti prostor rozšiřuje opravdu poskrovnu. Jednou jsem si chtěl pár políček přikoupit, ale po tom co jsem zjistil že za svých 250 Kč koupím pitomé 2 čtverečky tak jsem toho docela litoval :D Ale opravdu se dá hrát bez placení a určitě doporučuji ;)
      Jo a dokončuju ted vrcholný středověk postup se opravdu rychle zpomaluje, ale zas by to nebyla zábava kdyby člověk byl za půl roku někde v budoucnosti :D :D
      • Asharak
        Záleží jestli máš Hagii na lvlu 5 nebo ne. S ní to jde pořád rychle. Hlavně nestavit všechno a zjistit jak to jde nejrychleji a nejlevněji bez zbytečných ztrát místa a času, což se mi na té hře líbí asi nejvíc.
  • N0isy
    Čím je tu více reklam, tím je tu méně článků. A ne jen o víkendu. Hezky jedete kluci. *15*
    • chtelo by to šefredaktora co nema IQ plesnive brambory aka Polaček *7* *1*
      • Ono mi to celkově připadá, že kdysi to byla top kvalita stránka o hrách a kucí si tady z toho časem udělali takové svoje zábavné hřiště, kterému rozumí jenom oni. A ještě je tady i hodně znát, které studia zvou na kafíčko a které ne.
    • BoB.2
      Pošli svou vejplatu a reklamy nebudou.
      • Ona je reklama a reklama, já už s tady připadám jak na p*rno webu to je fakt strašný kde tady všude je...
        • No vidíš. Já jsem vybíral nějaké spodní prádlo na astratexu a tak tu vidím především bannery dámského spodního prádla. Tím se dojem p*rno webu jenom umocňuje.
          • Asharak
            TO je asi nějaká chyba, já je tu vidím taky ale ještě jsem se k prádlu nedostal *10*
  • Já se mám dobře. Mám práci, střechu nad hlavou, každý den,co žrát, vodu z kohoutku a mohu si dovolit utrácet peníze za takové (pro život nedůležité) blbosti jako jsou hry. Nevím,co je kdo furt s něčím nespokojený. Pokud chceš vidět, jak to vypadá, když se má někdo blbě,tak se leť podívat třeba do Somálska...
    • máš se dobře, ale ne díky politikům. Je to kvůli tomu, že:a) chodíš do práce a dostáváš za ni zaplaceno, b) podědil jsi obrovské majetky, c)jsi šťastný i bez materiálních státků
      • No a co s tím maj co dělat politici? Ti maj nějak člověku zaručit štěstí? Vždycky platí, jaký si to uděláš, takový to máš.
        • eStar
          To není pravda, vedení státu má značný vliv na štěstí či neštěstí obyvatelstva, příkladů i z nedávné minulosti je víc než dost. Hromada věcí má vliv na náš život a s řadou z nich nemůžeme nic udělat a ani se na ně nijak připravit.
          • Asharak
            Můžeme odjet do Somálska a přizpůsobit se. Cítit se jako elit mhmm *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit