Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůbec by mi nevadilo, kdyby se někdo ujal remaku Death Tracku *1*
  • Nevím komu patří licence na star wars hry, ale doprdele kdyby udělali závody kluzáků....nebo alespoň tvůrci tady Fusionu, něco spíš na ten způsob než další kopii wipeoutu Copyright je zkáza pokroku
    • Ale závody kluzáků už udělali. Star Wars Episode 1: Racer. Naprosto výborná hra co má i dneska co říct. Neuvěřitelné, že s DX 8 dokázali tehdy takové divy. Hra vyšla myslím někdy po vydání The Phantom Menace a i když byla naprosto perfektní, prodalo se extrémně málo kopií. Vůbec se nedivím, že se jim po téhle zkušenosti nechce dělat další díl. Kdyby to lidi tehdy kupovali, mohlo to teď být jiné.
      • No jasný hráj jsem to, ale to už je 18!!! let. dneska už to fakt nemá co říct, pro nostalgiky jo, ale komu není alespoň 30 tak o to už nezavadí. Místo srágory SW Unleashed 2 měli radši dát remake Raceru..
      • nightborne
        Toho jsem tenkrát hrál demo snad tisíckrát dokola. Těžko říct, jestli to nebude jenom nostalgie, ale jo, vzpomínám si, že mi to taky přišlo fakt super.
  • Celkem skoda, tehle her je opravdu minimum a na PC prakticky neexistuji... Alespon ze mame Grip, ktery uz ted vypada hooodne nadejne *5*
    • jj Grip nevypadá špatně, ale stejně bych radši pořádného nástupce Wipeout. FF se dostala blízko, ale překombinovali to...všeho moc škodí...teda až na počet lodí, 5 je málo :(
      • když to beru zpětně, Wipeout HD mě bavil nejvíc ze všech těch pokračování
        • No co jsem koukal na PC je z novsich her jeste Redout, ten se zda byt povedenej, ale nemam skusenost.
          • Jack1947
            To není moc WIpeout spíš takové Hc cosi, závodní...
  • Jack1947
    Technický stav bude vždy mínusem všech tehle pokusů převést konzolové legendární hry... bohužel *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit