Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7

    Opravdu nechápu, jak za něco takového můžou požadovat 80€ a za Deluxe Edici dokonce 105 €. Jsou mnohem lepší hry i s lepší grafikou, které stojí polovinu.

    Nicméně si pohrávám s myšlenkou, že bych si konečně zahrál nějaké to Final Fantasy... Kterým dílem bych měl podle vás začít jako nováček série v roce 2023?

    • x_ander

      Já loni s FF začal a to šestkou. Pokud nejsi vysazeny proti pixelartu nebo retru obecne, rozhodně doporučuju. Je to naprosto parádní hra (obecně prý možná nejlepší z celé série, sám ale zatím nemám srovnani). V Ultimate pixel remaster verzi, která je v prodeji, se skvěle hraje a pro mě to byl jeden z nej herních zážitků vůbec. 

      • N7N7

        Děkuji za odpověď. Retro a pixely pro mě nejsou překážkou, protože jsem na tom vyrůstal. Po přečtení různých indicií jsem přemýšlel, že bych právě taky začal už tím šestým dílem. Takže jsi mi to jen potvrdil. :-)

        • Derp_1337

          Já bych klidně začal nejnovějším dílem, tj. Final Fantasy VII Remake. Má to fakt hezkou grafiku a z toho dílu pochopíš, jestli tě ten styl vyprávění bude bavit.

          A pak bych třeba dal až FF6 a nebo něco jiného. Pro spoustu lidí ta retro pixel grafika je dost velký problém.

  • RAMIUS89

    Súhlasím z recenziou. A na steame za to chcejú nehoráznych 80 E

  • Tak ono už to bylo znát z videí a pak z dema. Nutné prostředí plné nudných otazníčků k vysbírání. Ale hlavně úplně nudné souboje, kde nepřátelé ani nepředstavují nějakou velkou hrozbu.

    Ve výledku to prostě působí, že měli sice šikovného grafika, který udělat pěkný otevřený svět, ale pak už jaksi neměli někoho, kdo by dokázal udělat zajímavou hratelnost, tak tam narvaly takové to nezbytné minimum, aby se to dalo nazvat hrou.

    Samozřejmě potom budou skuhrat, že se to blbě prodává a jak dnes už hráči nemají zájem o singleplayer tituly....

    • uher

      Ten druhý odstavec je i krásná definice Final Fantasy XV. Pořád si jedou to svoje...

      • No tak FF XV bylo snad ještě prázdnější, pokud se dobře vzpomínám.

  • Maji tam elementarni magii a oni ji proste nevyuziji na ten open world (at uz na puzzly ci jinou exploraci) ala Zelda / Genshin, jedny z nejuspesnejsich her soucasnosti, proste facepalm. Misto toho tam jsou po mape otaznicky nejnudnejsiho kalibru a to lidi posledni roky rvou, ze Ubisoftich open worldu uz maji po krk.

    Implementovali ray tracing. Kdyz uz se jim teda hru moc nepovedlo nasvitit (predpokladam, ze asi zamysleli mit dynamicky cyklus den / noc, ale nejak to nestihli), mohli to nasviceni vyresit RT globalnim osvetlenim a vyhazet ten paskvil, co tam maji ted co vypada hur jak FF XV, ty RT stiny co fungujou na 10 metru od kamery pro par vyvolenych objektu nikoho nevytrhnou.

    Skoda no, Poject Athia byl tehdy vskutku uchvatny teaser.

    • Legendarian

      To by si chcel moc...ved cela hra krici skutocnostou ze je to urychleny nedotiahnuty produkt len za cenu feministickej agendy

  • Peete

    Jediné co mě potěšilo u této hry je, že jí recenzoval Pavel Makal 👌

  • Izmæl

    A přitom z prvního odhalenýho gameplaye to vypadalo tak skvěle, hlavně kvůli stylu cestování a mělo to ambiciózní nádech, ale pak se to takhle zesere...

  • frank.horigan

    Podle mě to nezaslouží ani 4/10. Díval jsem se na hodiny gameplaye a je to neskutečně otravné ta hra. Více aspektů najednou. 

    • x_ander

      Proč ses díval na "hodiny gameplaye", když je to "neskutečně otravné"?

      • frank.horigan

        Protože jsem si to chtěl ověřit. Zrovna u této hry a zrovna ten opravdu zoufalý začátek. Nekoukám na hodiny hry v kuse, ale na různé gameplaye. 

        Třeba chlapci z Vortexu se na startu vyloženě naskřípali zubama :)

        Hrát bych to nikdy nehrál.  

  • Inquisitor

    No neber to za ty prachy:D

  • Takže nejlepší na celé hře je takhle jedovatá recenze která pobavila. Hele je to subjektivní, ale kdybych měl soudit z dema + ta recenze tak tomu, že je to takový odpad fakt věřím... Hmm škoda 9/10 asi nečekal nikdo, ale tak aspoň 7 na pobavení... I když po demu sem celkem ztratil naději....

  • Gulivera84

    Celkem tvrdy hodnoceni, kdyz vyjedu co tu dostalo 4/10 Athem, Babylon Fall, Dakar 18,   to je to fakt takova hruza, jako to demo bylo no...jo, nic moc, to je skoda, vypadalo to tak zajimave....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit