Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vasekveselej
    "A slight bit of under steer aaaand across the line !!!"
  • Gran Turismo 5 mají taky licenci Top Gearu, ale podle mě s ní rozumně nenaložili. Doufám, že Forza 4 ji využije jen, jak to půjde. Už teď šetřím na bundle Xboxu 360 a Forzi 4, tak ať to stojí za to!
    • ono s TG spolupracovalo uz pred GT viacero racingov, ale nikto to ako pises nedokazal rozumne vyuzit. Bolo by fajn keby tam daju aj casy aut, prip. nejake TG eventy :)
  • Drom
    Top Gear je super :) Jako ze z aut obecne nejsem nijak vypleskly, tak na TG bych mohl koukat porad *1*
    • Podle mě je to z Anglie to nejlepší od časů Červeného trpaslíka a to taky jako neřidič a aktivní cyklista auta zrovna nemusím *4*
  • vasekveselej
    Tak to je super, už na E3 jsem viděl v traileru jeden úsek o kterým jsem si sám pro sebe říkal že to musí být Top Gear test track, jinak to není možný, a ono vážně jo :D Pokud se bude licence týka i ostatních TG věcí tak se je na co těšit :)
  • Jupííííííí
  • jak originalni :D
  • Velmi dobry napad spolupracovat s Top Gearom, v tomto ma forza u mna velke + :D
    • S TopGear spolupracoval už PD na GT5, ale absolutně nedokázali tu licenci vytěžit. Spíše ji totálně utopili, podobně jako licenci na WRC.
    • Jj, luxusní kombinace... TG mám moc rád.. :)
  • Na Xbox - nezájem o platformu , zájem o titul .
  • Mě napadá jestli tam bude ten jejich žebříček...že když si vemu třeba zondu F tak jestli to ukáže jaký čas v reálu zajel stig :)
    • Úlet by byl kdyby měl pak Stig svůj Gamertag na XBL a nějaký zajetý časy v leaderboards :D :) Což se může klidně stát.. Promo k SHIFT2 taky dělali profíci kteří uploadovali pak své časy do hry... Každopádně se na Forzu4 jako takovou těším jak malej... Tahle věc s TG je jen příjemný bonus :)
  • Link - http://www.youtube.com/watch?v=9h-ehTkJAws
    • Prostředí trati jakoby z oka vypadlo z TG + jsou tam i ty bariéry z pneu a tak.. :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit