Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy vám už konečně dojde, že konzole jsou naprosto mrtvé? S nimi za posledních deset let nic dobrého nepřišlo, jen zhoršení, zpomalení, simplifikace, omezení HW, monopolizace trhu a snížení inteligence hráčů.

    To by mělo stát na začátku každé konzoloidní recenze a ne tyhle chvalozpěvy, uvědomte si laskavě, kde mohl být herní vývoj kdyby nebyl takto nesmyslně omezován alternativou v podobě konzolí, pro malé děti ještě jednou. Ty krámy jsou staré deset let, engine jakbysmet, optimalizaci na desktop nikdo neprovádí pořádně a už vůbec není cílovou skupinou. Asi si budu muset založit vlastní server, tady je to samá politická korektnost, vy eskalátoři rektální alpinistiky. Nic jiného nejste, banda ubožáků, co si vydělává z reklam a lichvy, která jim občas spadne do klína, odvolávající se na média typu idnes, česká televize, český rozshlas, západní společnost, dejte s tím už pokoj, vstaňte a začněte bojovat za svobodu informací a projevu, konec útlaku od nadnárodních organizací.
  • Uzasne napsane a musim rict ze zitra jdu na nakup a uz se nemuzu dockat!

    Serie NFS je mrtva....Forza je proste best :)
  • Tak tak. Série Forza je asi jediná věc, kterou Xkařům závidím. *9*
  • MishKonn
    První hra, kvůli které seriózně zvažuju koupi X360 (mám PC a PS3).
  • Cahir
    Už u jeho minulé recenze jsem se tu nad tím rozplýval. Opravdu umí skvěle psát.
  • N7N7
    Opět mi nezbývá než si postesknout, že nevychází i na PC. Obzvlášť když mám na něco takového právě teď chuť. *9*
  • Vašek Rybář má supr sloh...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit