Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vidim to na styl zakazeme porsche, hra vyjde ,obnovime licenciu a vydame porsche dlc za jedinecnych 14.99$
  • porsche ani ferrari nemám moc rád takže mě to nevadí a na hru se těším...
    • Hlavně aby tam byl Ariel Atom :-)))
  • tak ať použijí RUF ......jsou to porsche akorat upravené od teto firmy.....stějně to bylo v Test drive unlimited a v Gran turismo 4 taky tak ....... a EA si může S ,,porše'' utřít zadnici :D
    • RUF ve Forze 4 bude ale jen 3-4 vozy ...pro Porsche počítali s 35 vozy této značky což je ..... rozdíl !! Ale RUF miluju speciálně Yellowbird z roku 1987 *16*
      • jo jo Yellowbird je libovka...a tak prostě nahradí porsche všemi modeli od RUFu mi neřikejte že RUF upravil jen tři typy
      • No pro mne je RUF prostě porsche ... a pokud si chtějí hrát na realitu , tak by tam mohli uvést bezejmenné vozy - každý ví o koho půjde .
    • RUF ... to uz neni ono. EA bude bez holt bez ferrari. Jeste ze se o tohle nemusim starat :) v gt5 porsche nikdy nebylo ted jak na to koukam asi ani nebude.
      • V GT5 je prosche a mas tam skoro vsechny,akorat ze to jsou standard
      • tak ja si myslím že každy fanda Porsche když uvidí křivky RUFu si ani nevšimne že je to ,,jiná'' značka
  • Já bych udělal obojí, zvedl cenu za licenci a nenažranou EA bych zabanoval. A chválně bych dával licence menším vydavatelům za mrzký peníz, ať se z toho v EA opupínkují.
  • Nekoupím si žádnou závodní hru od EA ať si to nechaj Forza je stejně nejlepší a oni to vědí že technologií ji nepřekonají tak to zkouší jinak a pěkně zbaběle. Tfuj přeju jim aby jim lidi stahovali jejich hry zadarmo z warezu za tento hnus.
  • Popravdě je mi to jedno ono by bphatě stačilo tam dát RUF ono Porsche jako Porsche krom carrery GT to vše vypadá jako 911 nevidim v tom rozdíl. Pro rejpaly nepočítám do toho Cayene boxster apod..
  • Hlavně aby tam dali novou imprezu... i když takový Ferrari 612 mi bude chybět :/
    • Ferrari tam bude Porsche bude chybět a jelikož měli 35 modelů přichystaných je to škoda snad se ještě domluví :-///
  • http://eula.dm.origin.com/cs_CZ.html

    kdyz uz to EA tak hanime ;]...zvlast zajimava je cast o shromazdovani informaci

    ,,...Souhlasíte s tím, že společnost EA může shromažďovat, využívat, uchovávat a přenášet technické a související údaje, které identifikují váš počítač (včetně adresy internetového protokolu), operační systém, užívání aplikace (včetně úspěšné instalace a/nebo odebrání), software, využití softwaru a periferní zařízení, a které mohou být shromažďovány pravidelně v zájmu snazšího poskytování aktualizací softwaru, dynamicky doručovaného obsahu, produktové podpory a dalších služeb, včetně služeb online. Společnost EA může tyto informace využívat společně s osobními údaji pro marketingové účely a ke zlepšení produktů a služeb. Tyto údaje můžeme rovněž sdílet s externími poskytovateli služeb, a to v podobě, která neumožňuje vaši osobní identifikaci.,,
    • No, co je na tom? V dnešní době nic zvláštního a zrovna tohle není žádnej extrém kterej by měl někoho výrazně štvát. To byo za prvé.
      Za druhé - tak místo na tlačítkou "Souhlasím" klepni na "Nesouhlasím" s licenčními podmínkami a holt si tu hru, aplikaci a jiny věci nenainstaluješ, v pohodě ne? *15*
      Jsou tam jiný věci který by lidi měli štvát. Tohle je celkem maličkost.
      • malickost ? tak ty jsi opravdu dobrak, kdyz ti nevadi, ze nejaka firma ti bude monitorovat veskere probihajici deni v tvem pocitaci a v podstate s temi informacemi nakladat jak uzna za vhodne

        a ano ja samozrejme hry ktere budou vyzadovat EA Origin = SW online nebo BF3 instalovat nebudu
        • To monitorování "operační systém, užívání aplikace (včetně úspěšné instalace a/nebo odebrání), software, využití softwaru a periferní zařízení" se u těch her týká toho že se jim čas od času odešle jestli používáš win7 nebo Vista nebo XP, Jak často to pouštíš (u steamu se ti i počítá kolik hodin jsi nahrál atd.) a periferní zařízení že se jim odešle jestli to hrajes na nějakym volantu, klávesnici nebo na gamepadu atd. Nic co by tě mělo výrazně štvát. navíc, v době internetu něco jako anonymita neexistuje...takhle nějak to funguje, spousta věcí se dá o tobě zjistit jen co se zaloguješ někomu na stránku.
          Já to v žádným případě nezlehčuju, mě taky se* že někdo ví co všechno používám a jak atd. atd. ale to je prostě břemeno doby. Můžeš to bojkotovat jak chceš, nekupuj ty hry, tvůj boj proti tomu tě šlechtí ale jejich přístup to nezmění. Vůbec nic co jsem doposud napsal jsem nemyslel jako nějakou provokaci nebo tak něco, tak to jako provokaci nevníměj. Nejsem žádnej provokatér. Jsem prostě Hodně nestranej, až při nějaký vážný problematice se klaním k nějakým stranám nebo tvořím svoje.
          • no ja se spis bojim, ze to zacne odeslanim informaci o operacnim systemu a mozna sestave PC a bude pokracovat pres seznam nainstalovanych programu a webovych stranek, ktere v ten den navstivim a skonci to u prosmejdeni outlooku a nejaky sikula to nakonec vyuzije k ukradnuti hesla napr. int.bankovnictvi
            • Tak az takto daleko to dojst IMHO nedojde. Keby takato firma ako EA smejdila svojimi hrami v emailoch a historii browsera, tak v momente ked sa na to pride sa pochova. Takato vec kedy sa preflakla, tak si posramotia povest tak neuveritelnym sposobom, ze b ich to mohlo polozit. To si ani nahodou nedovolia.
            • To opravdu a určitě ne toho se neboj, zbytečná paranoia opravdu.
  • EA sú v poslednom čase hnusné, egoistické sv*ne... (btw, sv*ňa je zviera, nechápem tú cenzúru :)
  • Každopádně by mě jeblo protože Porsche jsou legendární auta a třeba nová Carrery gt3 rs 4.0 na tu sem se těšil jak malý kluk ...co už no EA nás fandy motorsportu zadřelo ...mor na ně co se tohohle týče :-) Aspoň že ve hře bude pár aut RUF

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit