Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    "Návykovější a trvanlivější závodní hru v současnosti nenajdete." A co Trackmania? ;D
    • Trackmania není na Xbox, pokud se nemýlím...
      • Pan_Klobouk
        To neni, ale vysla na Wii. Takze kdyz na to prijde, i konzolovi hraci si mohou zablaznit. ;) Navic nikde tam nevidim specifikaci "na konzolich".

        Spis mi ale slo o tu hlasku samotnou, navykova je dnes pomalu kazda treti hra a trvanlivych zavodu je taky spousta. Nikdo Forze a Gran Turismu nebere ty kvanta aut a trati, ale specialne Trackmania nebo rFactor jsou na tom jeste lepe. Diky komunite tam neni zadne omezeni, aut a trati je nekonecno.
    • SA-reg
      Že jo! Jaksi to sakra mohl dovolit říct o nějaké konzolové sračce! PC hry jedou! JO PC PCPCPCPCCP
      • eeeeeeh...? Ubohé. *7*
    • Návykovější a trvanlivější závodní hru v současnosti nenajdete.
      A co roky stravene v LFS ?
      • LFS už není moc hra. Ale je to spíše život závodníka ;).
  • http://www.gametrailers.com/video/the-evolution-forza-motorsport/722069
  • Tak snad asi jen tolik. Dosud jsem si užíval (a užívám) všechny možené "simy" i "nesimy" na PC, GT5 na PS3 no a s příchodem Forzy4 už lituji i absenci toho Xboxu :) Kdybych ho měl, k tomu nějaký ten Fanatec, tak by mi musely ruce upadnout abych si tu hru nepořídil.
  • Tak sem koupil Forzu 4 i s tim MS bezdratovym bumerangem. K teto periferii je nutno rict asi tohle: materialove povedeni je velice slusne, k funkcnimu mam par negativnich poznamek. Ovladat se to da, je to opravdu lepsi nezli rizeni gamepadem, ale na jakykoli volant (a s FF obzvlast) to opravdu nema (jasne, ma nizsi cenu, ale pro mne je to takovy kockopec). Absence LB, RB tlacitek (i dyz misto na ne by se naslo) nuti cloveka sahnout v nekterych volbach napr. v menu po gamepadu (ktery mi nevim proc ve Forze 3 s bumerangem negunguje, bud funguje gamepad, anebo jen bumerang). Dalsim subjektivnim negativem je vaha a zpusob drzeni. Zarizeni neni zadne pirko (po pulhodine hrani je ruce celkem citit). Celkem narocne je hledani "ergonomicky" prijatelneho uchopu, hlavne je obtizne drzet pozice zapesti tak, aby dlhsi zavody nebolely. Na normalnim volantu ruce napr. na rovince i oddychuji, tady diky tomu, ze volant drzite "ve vzduchu" je to stale zatez (i kdyz sem si lokty oprel o kreslo)... Zaverem jeste par slov k Forze 4, musim s recenzentem souhlasit, dobre se hraje, dobre se na ni diva, takze si ji jiste radi uzijete taky *15*
    • ...jeste jedna vec, bumerang byl testovan na Forze 3 a 4 (moje jedine XBOX zavodni tituly).
  • Kdyby mel MS v ponuce adekvatni volant (tato skutecnost v mych ocich degraduje XBOX na hracku pro casual hrace) a ne tenhle laciny bumerang uz bych Forzu mel doma. Puvodni MS volant by snad i stacil, no v prodeji jiz neni a bazarovky vzhledem na plastove provedeni budou jiz v nevalne kvalite. Fanatecy jsou bomba, o tom zadna, akorat nechci treti volant do rodiny a ta cena komplet setu je opravdu majestatni (holt za kvalitku se plati). Aktualne pro mne patova situace, takze si jdu zajezdit rFactor, nebo GT...
    • Taky nechápu. Mám štěstí, že jsem k F3 vzal aspoň ten původní Microsftí. Jako nic profi to není. Ale pro běžnýho hráče jako já pohatě stačí. Zpětná vazba fajn. Ale jak můžou vydat F4 a nemít na trhu vůbec žádný mainstream volant? Fanatec je jen pro pár nadšenců kvůli ceně. A vše ostatní je buď úplná hračka a nebo tomu minimálně schází ten feedback (kvůli tomu přece volant kupuju). Fakt nechápu. Když by aspoň obnovili výroobu toho původního modelu.
      • Jenže Fanatec je multiplatformní takže na něm můžeš dát jak lfs tak GT5,nemluvě o kvalitnějším zpracování oproti g25/27 např řemínkový převod není skoro slyšet( u G25/27 ty zuby slyšet až u soudsedů :D a o využitelnosti tlačítek u H řazení g25/27 ani nemluvim to byla tragédie též pedály jsou u fanateca lepší *4*
    • On má v nabídce 3 volanty od Fanatecu (the best značka), jeden svůj, jeden od Logitechu a MadCatz (poslední dva pouze s axiální zpětnou vazbou).
      Jinými slovy - MS má dávno v ponuce adekvátní volant, ovšem za dosti nelidovou cenu.
      • Pro XBox neni aktualne zadny MS volant v ponuce, ten novej bumerang neni volant, je to jakysi casual bezdratovy hybrid gamepadu. Ostatni volanty (predpokladam ze bez FF) jsou celkem hracky, takze opravdu je tu pravdepodobne jenom Fanatec ponuka. Takze uvidime... jinak demo Forzy 4 odzkouseno na gamepadu, pocity na to ze jsem hral bez volantu celkem positivni.
      • Jinými slovy 3 hračky a pár špičkových volantů s odpovídající cenou. Nemá prostě ten střed jako je Logitech Driving Force GT pro GT5P.
        • prave... neco jako Logitech DF GT (na kterem aktualne jezdim) by to opravdu chtelo.
        • Přesně tak. Bohužel. :(
  • A nezkoušeli jste hru z Kinectem? Velmi mě zajímá, jak je funkční headtracking? Bojím, že když budu po krk schovaný za volantem, aby si s tím kinect poradil?
  • ac nejsem velky automobilovy fanda, tak me Forza 3 obsolutne ohromila, libilo se mi, ze je tam co delat i mimo zavodeni... napr. moznosti upravy vzhledu byly neomezene(kdyz jsem na youtube videl, co nekdo dokazel s tim editorem vytvorit za umelecka dila, tak jsem jen s otevrenou pusou cumel)... na Forzu 4 se tesim az si ji poridim :)
  • vypada to krasne, ale dalsi volant za 6+ tisic si porizovat nebudu, moc doufam ze se MS pouci a do Xboxu 720 da i podporu pro Logitech G25, abych si zahral aspon Forzu 5 :D
    • staci cist... (Logitech DriveFX, MS FF Xbox360 wheel, Trustmaster 485 Italia) Tyhle všchny stojí zlomek toho co Turn10 prezentovany Fanatec. UTFG.
  • doopravdy to vypada tak krasne??jak na tech screenech??
    • Pořád to vypadá trochu komixově. GT5 je v mnoha věcech proti FM4 pozadu, ale Premium Cars a tratě pořád vypadají lépe.
      • uzivatel1982
        http://www.youtube.com/watch?v=XMPXIZHUldo&NR=1 . Ať si každej udělá svůj názor.
        • Si děláš srandu posuzovat hry podle vyretušovaných obrázků když už tak alespoň video ze hry třeba toto http://www.youtube.com/watch?v=iaF78tdI4JE&feature=related
    • vasekveselej
      Ještě líp ;)
      • SA-reg
        To je tím, že to dělá zkušný tým pouze na jednu platformu. Pak můžou všechny hry vypadat skvěle.

        Ale když někdo dělá hru na PC/X360/PS3, tak to odnesou všechny 3 verze....

        Wii zase není tak silné jak ostatní a tak se týmy zaměří spíše na styl a barevnost. Vem si hry jako Muramasa, Kirby's Epic Yarn, Metroid Prime Trilogy, Epic Mickey atd. To nejsou hry se silnou grafikou, ale stejně vypadají skvěle...
  • Ja jsem prodal xbx i ps3 aj s volantem, udelal si ridicak a koupil jawu 350, je to fakt vetsi zabava :-)
    • To jo,hlavně ted v zimě na sněhu:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit