Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Škoda, vizuálně se mi to totiž hodně líbí...
    • Hele a co kdybys byl jednou drsnej rebel a i přes tuto recenzi hru zkusil? To je neuvěřitelný jakou moc mají recenzenti nad některými slabšími jedinci... víš jak, je to škoda, protože každý máme jiný vkus a je i dost možný že by se ti ta hra líbila...
      • kubi-wan
        Řekněme, že na to je můj čas drahej. Hrál jsem za svůj život už hodně blbě hodnocenejch her, na který nedám dopustit (z poslední například tady těžce nedoceněnej FEIST, kterej jsem léta sledoval), ale holt času už nemám tolik, tak si víc vybírám. A to, že radši svoje drahocenný chvíle klidu věnuju odladěnýmu a všeobecně dobře vnímanýmu produktu, neni zas tak mimo, ne?
        • forte ale psal "zkusil". To snad tolik drahocenného času nezabije, ne?
          Dokud se líbí a baví, pak to není promarněný čas a jakmile začne nudit, pryč s tím.
          • kubi-wan
            Nebudu to odněkud stahovat, to už dávno nedělám.
            A kupovat to jen proto, abych to zkusil, to se mi fakt nechce.
            • dodatek:
              mimochodem, ať to není zavádějící. Tuhle hru jsem nehrál, nemám na ni názor a nikomu ji netlačím.
            • A Steam refunds?
              Ne, samozřejmě, je to každého věc. Já jen, když píšeš "Škoda, vizuálně se mi to totiž hodně líbí" - to bych se asi fakt nějakou recenzí odradit jen tak nenechal.
      • Já hru, jako správný rebel, zkusil a lituji peněz i času. Recenze je trefná. Grafické provedení je moc povedené, ale tam se hra i zasekla a dál nabízí jen nudně stejné úrovně, kde víc než na hravosti záleží na drilu. To opravdu nebaví dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit