zavřít
...

Framed 2 – recenze

Když se do myslí hráčů výraznějším způsobem zapíše titul vystavěný na jednom klíčovém prvku (či chcete-li gimmicku), stává se z čekání na pokračování hotový festival otázek. Jak se autoři popasují s tvorbou dvojky? Vyhodí stávající koncept ve prospěch něčeho z praku nového, vydají se cestou lehkých...
  • Speedracer (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Já se docela zasekl u těch dveří s kódem. Ty blikající čísla na těch barácích za oknem mi nedávala smysl. Nakonec jsem si musel pomoci návodem z internetu, abych se pohnul dále.
    14.11. (6 dnů)

reagovat

• Sseer (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Offtopic, ale nevím kam to napsat. Vyloženě mě s*Re ta vás pop-up reklama na ac Origins. Nemám nic proti vašim reklamám.l, chápu, že nějak ten web zaplatit musíte. Ale sakra nepotřebuji si vyčerpat svoje data na telefonu pokaždé když sem dojdu!
    14.11. (6 dnů)

reagovat

• Anikan (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Framed, to je ten co paří Runescape!
    14.11. (6 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.162.139.105.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.