Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam, ze Playman nakonec vyda tu avizovanou ceskou krabicovku. Vyhlizi to luxusne.
    • češtinu ani krabicovku bych pro tohle neshanel
  • gral som prve 3 misie a vymazal nudna hra
    • Tiez si to myslim. dostava to vsade dost ale casovo limitovane ukoly a limitovana hratelnost mi pride ako taky "umelecky" flop ktory sa snazi byt nieco viac nez doopravdy je. Tohle nema ani len zdaleka na napr. Populous 3 a pod.
      • souhlasim na hru jsem se velmi tesil , ale nic krom umeleckyho desingu v tom opravdu neni nemluve o tom ze premrsili narocnost na pc verzi. a co se tyce hratelnosti tak opravdu moc nic. stacilo by tu hru jen trochu vic rozvinout, udelat z toho vic strategii nez menice prostredi a bylo by to fajn
  • aj by som si to zohnal ale neviem co od toho cakat. Momentalne cakam n RO2 a este nenabehla :(.
  • Odulin
    Mám dohráno (PC) a bavil jsem se skvěle, ale pár věcí bych měl. S tím ovládáním to žádná sláva není a stejně jsem nakonec musel zůstal u gamepadu. Hra běží (možná už vyšel patch) na 30FPS, což pro někoho může něco znamenat:) Pro někoho víc, pro někoho míň. Já to překousl hladce. Jinak to je dobrá hra, ale furt si říkám, že z toho šlo vymáčknout o něco víc...
  • Ja se bavil vytecne, nicmene zbytecne kratke, zbytecne lehke a hlavne sem mel celou dobu pocit ze hra jen nakrojila obrovsky potencial, ktery takovydle koncept skryval. skoda.
    (PC verze)
  • Mohli by jste, prosím, zase začít psát na konec recenzů nebo pod verdikt, kdy hra vychází?

    Díky....

    Kdy tohle vychází? *14*
    • 17. srpna - use Google ;)
      • Je to iv recenzi, ale dřív to bylo prostě přehledný. Když člověk viděl hned na začátku platformy, datum vydání a cenu v ČR
    • *1* *1*
  • Zayl
    Je škoda že to nakonec nemá tolik společného s B&W. To by zasloužilo další, pořádně promakanou inkarnaci.
  • hmm. a ked vyjde strategia len na konzolu a na PC nie. to vravis zeby nemala nikdy vyjst ziadna recenzia? fakt ako ze nechapem tento postoj. Je to recenzia Konzolovej verzie hry ktora vysla skor. Cize recenzia je urcena ludom co hraju na konzoliach a verzia pre PC az vyjde bude recenzovana neskor a bude urcena primarne ludomco hraju na PC. nechapem vo co gou.
    • pokud bude recenzovana PC verze, pak ano... hrozim se ale vysledku - pokud uz na konzoli je ovladani spatne, pak nechci videt co udelaji s PCckem...
  • Na From Dust jsem se moc těšil. Když jsem jí včera stáhnul z Marketplace a spustil, praštila mne do očí grafika. Čekal jsem, že bude čistší. Ale jinak si zatím nemám na co stěžovat a hra naplnila má očekávání :)
    Ještě jsem ji nedohrál, ale s těmi misemi mne strašíte..
  • Hra vypada fajn,jen doufam,ze pc verze bude mit odladenejsi ovladani,kdyz na to xboxove dost nadavaji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit