Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším těším, třeba mi to spraví chuť po obrovském zklamání ze Star Commandu.
  • Lawliet
    Docela bych si to zahrál, ale když ty trubky to hodlaj vydat jen na iOS. *7*
  • Tahle hra má skvělej potenciál stát se takovym 2D Freelancerem. Teda aspoň jsem si před jejím vyzkoušením tohle vsugeroval a ejhle - zase jenom honička. A't z toho udělaj sandbox!
  • http://i.imgur.com/CXSSHh2.gif
  • Myslim ze mate chybu v clanku, zdarma bude urcite advanced edition pro ty co maji prvni, ale pro nove kupujici bych rekl ze zdarma to urcite nebude
  • jonatan.hanzlik
    Super, už tak mi to ukradlo dost času....
    Ale těším se až si to projdu znova :-)
  • RuFiK7
    nie je mi tak celkom jasné, či tá advanced verzia bude len pre tie iPady, alebo aj pre PC ako DLC.
    • MikeiXX
      I pro PC.
  • MikeiXX
    Ještě bych zmínil, že Ben Prunty přidá spoustu nové, bezesporu úžasné hudby! ;)
    a btw. když jsme u nezávislých her, co se stalo s Markem Králem a Nezávislým rozcestníkem? :( Jeho pravidelné shrnutí mi tu dost chybí.
  • Jen bych rád upozornil, že anglické slovo "expansion" má krásný český překlad "datadisk" nebo "rozšíření". Doslovný překlad "expanze" je pěkná prasárna.
  • Lukyz
    Já bych bral v "Advanced" edici spíš něco jako editor - lodě, posádku, planety atp. *14*
    • editor posádky by byl super, 2D sprity s pár animačními okénky by nebylo složité v editoru vyrobit a já bych konečně mohl mít plešatého kapitána Picarda *1*
      • do tyhle kovbojky by pasla spis janeway a borgove

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit