Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžu poprosit o adresu,kde to lze objednat?A o zkušenosti s takovým obchodem?Nikdy jsem z ciziny nic neobjednával,takže nevím.Díky moc.
  • V Anglii (hut, zavii apod.). Já mám předobjednáno za rovných 25 liber = 725 Kč (poštovné je zdarma). U nás to bude jako obvykle podstatně dražší a s poštovným.
  • A kde sa to da predobjednat? Lebo nikde som to nenasiel.
  • SotC HD Remake? Hmm....kde je nejbližší obchod s PS3? *1*
  • Já to mám naprosto stejně.Je spousta jiných výborných her,ale SotC to natřela všem,to je bez debat!!!
  • Dohrál jsem v životě už několik stovek her, ale Shadow Of The Colossus je a asi navždy bude ze všech nejlepší. HD remake mám předobjednaný už několik měsíců a těším se až si ten neskutečný zážitek z PS2 zopakuji v HD na PS3.
  • Jen pro PS3 ? Z článků na tiscali se totiž člověk nic nedozví...
  • Cosi
    Nemůžu porovnávat s původním ICO ale takhle by se podle mě, měli převádět starší díly do HD grafiky, ne jen zvýšit ostrost textur a umožnit větší rozlišení jako to dělá Ubisoft (Princ of persia HD)
  • zirafcatko
    Amen bratře!
  • Mohli by hodit datum. Zatím podle obchodů Collection v květnu. No, pokud v něm bude LG demo, tak to vypadá na víceméně celosvětový letošní launch. Což zatím také není potvrzené, i když tak uváděli na lonské E3.
  • Shadow of the Colossus HD?!!! *8* *8* *8* *8* já snad běžim pro PS3 :D
  • Malleth
    Na to video jsem se radši ani nedíval. Vím, že tahle hra bude zážitek, na který se nezapomíná a každý další záběr ze hry je pro mě spoiler. Ueda je bůh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit