Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkratka me na serveru TSW uvidite kazdy den *1*
  • Super, přeju jim to.

    V mnoha ohledech je The Secret World hodně dobrej.
  • Zerathus
    Mohli by taky zamakat na Bloodline Champions.Ta hra je naprosto skvělá ale čekání 10 min na fight který tvrá 3-7 min a protiv mně jsou borci z diamantové ligy je na nic.Jinak TSW fandím
    • tak to je celkem hotova hra.. co bys tam chtel zlepsovat? kazdopadne je taky dost dobra..
  • montatatana
    Novinari moc uznale nebruci, kdyz na Metacritic ma relativne originalni TSW 73% a naprosto tradicni, byt povedene GW2 92%. Docela smutne.
    • Psst, tady se poznámky na GW2 nenosí. Každopádně souhlasím, z bety mi přišlo TSW jako jedno z neoriginálnějších MMO za poslední roky. GW2 jen přidává několik dříve použitých prvků (stejně jako třeba Rift), ale většině lidí to evidentně ke štěstí stačí. A to je vlastně případ herního průmyslu obecně. Stačí se podívat, jak trpce dopadla třeba Tabula Rasa.
      • Rift možná přišel s dynamikou v prostředí dříve, ale v jaké formě? Nemluvě o tom, když vycházel, tak v GW2 už dávno bylo zmíněno, že se budou questy řešit větvícími se eventy. Jednoduše s tím jen přišli dřív, v nějaké formě a jak dopadli? Guild Wars 2 rozhodně není tradiční, to pozná hned každý po 10 minutách, když má všech 5 pohromadě.
        Ale když chce někdo psa bíti, hůl si vždycky najde.
        • A co třeba zmíněná Tabula Rasa? Ta měla dynamické eventy ovlivňující prostředí a to bylo dávno před Riftem a GW2. Netradiční mi v GW2 přišlo asi jen WvWvW. Co dalšího netradičního může GW2 nabídnout?
          • walltar
            Jo konec tabuly mě celkem rozčílil ... ta hra nebyla vůbec špatná. Ale nechápu, co vidíš na eventech tradičního ... Tradiční neznamená, že už to jednou nebo 2x bylo, jak si myslí někteří pořadatelé veřejných akcí, ale že už je to dlouhodobá záležitost. Takže dynamické eventy sou pořád ještě v MMO netradiční záležitost. Ale jinak bych řekl, že celý bojový systém, který je hodně aktivní je netradiční. A taky Skákací puzzle sem ještě nikdy v MMO nepotkal. A ještě jedna věc je důležitá narozdíl od tabuly rasy si GW2 můžeš zahrát.

            Podle mě nejsou hry jenom výčet novinek a každá hra nemůže přinést něco nového ... důležité je jak se celá ta hra složí dohromady a jak se hraje, v tomhle GW2 exceluje.
            • Vicemene souhlasim,jenom tu hru na konhci mas spatne dosazenou. The Secret World exceluje.
        • Tradicni nebo ne,tohle je diskuze k Funcomu a jejich hram
    • GW2 a tradiční? A to jako jak? Ještě jsem nehrál tak odlišné masové MMORPG (tzn., že neberu v úvahy naprosto netradiční ale zcela nemasová MMORPG).
    • gw2 určite není naprosto tradiční, to spíš je tradiční tsw když pominu že je to ze současnosti a pak ty investigativní mise jsou vyjimčene jinak naprosto tradiční mmo; jo a ješte je tam netradiční vývojový strom tot vše.
      • Jestli neni GW2 vicemene tradicni,tak v tom pripade je TSW naprosto originalni *2*
  • Dneska vychází Issue #2. A uvidíme, jestli budou vycházet další updaty opravdu měsíčně.
  • Přesně tak, zkuste něco nového a hráči se na vás vyserou...a proč? protože u této hry se musí i myslet, ano myslet, mozkem, což dělá většině problém, a proto hru posléze haní....jo ale kam se hráčská komunita dostala si může hráčská komunita sama...
    • Vysral sem se na to protože nepujdu do hry, co chce koupit, platit poplatky i ingame shop, to mi můžou vyfajčit bambulu, originalita neoriginalita. Líbí se mi hry, u kterých musím myslet, ale taky přemýšlím, jak se mnou její vydavatel zachází.
      • ...a ted tu o tom, ze hrajes GW2.. prosim moc prosim..
        • Nikdy sem GW nehrál.
          • ok, takze jenom singl? :) ne promi to uz je rejpani.. ale dost casto jsou tu dva takovy negativni typy lidi.. jedni kteri nabozenstvi nahradili za gw2 a druzi kteri nesnasi vse co je online (nevim jestli nekdy neco koupi, ale tvari se ze singl ano).. z obou kategoriii me pali zaha :)
            • Hrávám MMO (poslední dobou mě chytl Star trek online a LOTRO) a tak před sto lety jsem hrával WoW. Všechny lidi nejde tak zaškatulkovat.
      • Jak s tebou zachazi? Naprosto normalni model. A ingame shop ti nikdo nenuti,neni v nem nic duleziteho. Nemluve o tom,ze mivaji akce,kde si hranim muzes ziskat kredity do ingame shopu.
        Tva volba.
    • .. je komunita a komunita.. a ti co tsw jeste hrajou jsou dobra komunita.. a myslim, ze se dost lidi jeste prida.. takze who cares? hlavne, ze je zaplaceno a zacne vydelavat = ma smysl dal rozsirovat udrzovat...
      • Tak to sedí jak pr.el na hrnec !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit