Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kašlat na Conana od Funcom my chceme ANARCHY ONLINE 2
  • Conan je provar, chce to zpracovat menší dílka, která se opírají o reálnou historii a mýty (podobně jako např. AC).
  • Já bych si moc přál hru z nějakého Howardova světa, ale i se single playerem.
  • Stejně to zprzní jako Star Wars Disney.
    • jak to víš?
    • to by bylo dobrý, nový SW jsou super
  • já mám takový pocit, že na literární díla je ochrana pouze 70 let, poté jsou literární díla public domain, takže moc nechápu proč je třeba ukořisťovat nějaká práva
    • Khanemis
      Ono díky lobbingu Disney se dají autorská práva protahovat takřka donekonečna, takže do public domainu se dostane opravdu jen to, na co dědici zapomenou. Jupíí.

      Ale trošku mě tahle změna překvapila. Myslel jsem, že práva na Howarda měl Paradox Entertainment (firma, pod kterou dříve spadal hráčům mnohem známější Paradox Interactive), že by je Funcomu přeprodal?
  • Nejlepsi by bylo kdyby vylepsili Age of Conan nebo udelali Age of Conan 2 ze to bylo super mmo a je skoda ze se to takhle skoro zahodilo ze se moc uz o to nestaraji..... :-/
    • hmm smutná pravda *13*
  • Kompost
    cistokrvne RPG by to chcelo ako sol. nuz nechame sa prekvapit...
    • Svata pravda, jak bych si zahral za Conana Hodinu Draka :)
    • Naprostý souhlas. Bral bych klidně i Age of Conan 2, nebo něco na ten způsob. Hlavně už žádný survival ani craftovací mmo. Poslední dobou se s tím roztrhl pytel a o normální rpg, nebo mmorpg člověk skoro nezavadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit