Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto by nemělo patřit mezi hry
  • ArmanonAnrak
    Hry od Telltale mě nikdy nepřestanou bavit ale ten Minecraft story mode je VELKÁ NUDA
  • elwiscomeback
    https://www.youtube.com/watch?v=NyMndWpihTM
    V hrách od telltale je právě dopad voleb dost malý
  • Pusť se do toho. Možná ti pak dojde, že k tomu potebuješ i grafiky, modeláře, animátory, scénáristy, ...
    Jinak, mně tenhle typ her třeba taky vůbec nezaujal, ale nikomu to neberu.
  • V těch hrách téměř žádný vliv a dopad na rozhodnutí neni, to je na tom to nejsmutnější. Koukni se třeba na heavy rain nebo until dawn, tam jevliv a dopad na rozhodnutí.
  • Ber to jako dobrý ziskový počin - vývojář tam naprogramuje zběsilý klik jednoho tlačítka za hodinu nebo výběr v rozhovoru za 2 hodiny a prodá se to za 7 českých kil na PC a za litr na konzole. *1* Teď když nad tím uvažuju, tak nebude problém něco podobného zmastit o volném čase v garáži a napakovat se. Asi začnu dělat hry...
  • Kdyby byly všechny hry principielně a herně stejné to by byla teprve ta pravá hrůza - nikdo tě to hrát nenutí samozřejmně, každý si vybere sám co chce. Ačkoliv já preferuji téměř vždy gameplay jako na prvním místě, nelze namítat že by dějově, scénásirsticky a obsahově, byly hry od telltale špatné... vliv a dopad rozhodnutí je opravdu jejich silná sánka
  • To by mě zase až tak nevadilo, mě vadí spíše ty quick-time eventy. U hry jako tato očekávám, že si v klidu sednu a občas kliknu na odpověď, a ne že musím čekat napjatě, kdy se spustí zběsilé mačkání "E", jinak zemřu a můžu opakovat.
  • to je zhouba tyhle "hry" kde clovek jen cumi a obcas neco zmackne....
  • Maximální souhlas, možná to je proto, že se lidem okoukal telltale styl, kdyby to vyšlo před walking dead, tak bych si troufnul říct, že to všude dostává hodnocení mnohem větší.
  • ačkoliv game of thrones od telltale dostává slabší hodnocení než ostatní telltale počiny vyjma story minecraftu, mě přišla tato série vůbec jedna z nejlepších, takhle tísnivý pocit u každého rozhodnutí a strach o postavy jsem snad ještě nikdy neměl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit