Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    Ten kok*t je ještě pořád tady? Woow that is so cool! Tak ať se sbalí a táhne do Ameriky. Blbec.
  • Mluvíte moc pěkně, vážně, ale bez urážky mě vadí se na vás koukat :-D total nerds
    • Erien
      tak se na to nedívej. :D
  • montatatana
    Moc pekne. Víc.
  • Dobrý, příště ať jim na natáčení Re-Playe koupěj basičku a to se pak dozvíme věcí *1*
  • Alžbětce se motá jazyk při posledním rzhovoru :D ... i ty jedna.
  • Betko chtela bys zaject k nam na chatu? Nebo te vezmu na lod kterou nam puci tata a pudem k mori. Ozvi se storm@centrum.cz
    • Hov*o ti pújčím , kup si vlastní
      • Ale tak Pepo...
      • Dobře *1* *1* *1*
      • *1* *1* Táto, rozsekal jsi mě.
    • Přijedu ráda, jen co se vrátím
  • *bezproblemove, pan Grygar... aspon precist sem si to po sobe mohl *7*
  • musim rict, ze po tom zemetreseni tady jdou games neskutecnym tempem nahoru... hlavne co se tyce mluveneho slova, pan Eisler (? netusim, jestli jsem to napsal spravne) mel u videorecenzi strasne monotonni hlas. na druhou stranu dobre zneli Sarkisjan s Broukalem, ale ti ke konci delali mininum videorecenzi a poslouchat videorecenze pana eislera me strasne uspavalo (i kdyz obsahove bez problemove). pan grigar ma pro delani videorecenzi mnohem prijemnejsi hlas a spoluprace s re-playem naznacuje, ze se ubirate spravnym smerem (nedivil bych se, kdyby sem tam nejakou videorecku udelal tukan nebo betka. ti maji taky hlasy pro verejne vystupovani jako stvorene). diky za vasi praci *4*
  • risa2000
    Alžběta i Tukan mě překvapili, že se dovedou vyjádřit přirozeně a přímočaře :thumbs up:. Proč to nejde v Re-play nechápu, resp. jestli to bylo tím pivem, tak je to škoda, protože počítám, že to redakce Re-play do programu přípravy nezařadí - i když to byla Plzeň ;).
  • ty voe ti dva dělali pro LEVEL ne ? :D
    • Mopped
      Ne tihle dva dělali pro Excalibur. Eisler a Anastasov.
      Pro Level dělali jiní dva voe.
      • ´Beeee. tyhhle dva dělali pro level!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit