Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ha!!!! Zrzavej Sheldon a Leonard s copánkem *2*
    • hej ale uplne jak sem ho videl tak si rikam : ty vole , to je Leonard s copankem :)

      moc good blogy kluci, jen tak dal.... JEN TAK DAL :)
    • Kurňa chlape, ty jsi na to kápl! A já si říkal, kde jsem je viděl
      • Já už sem si včera řikal kde sem kurňa toho chlapa s brejlema viděl. Leonard jak vyšitej :)
        • janchor
          Jste blíž pravdy, než tušíte: když jsem byl onehdy u Petra doma, měl tam přesně tu jejich tabuli popsanou zběsilejma rovnicema. To nemůže být náhoda!
  • Twe nechapu proc nemuze byt Alzbeta takhle prirozena i v tom Re-Playi, kde z ni delaj uplnou "pipinku".. dyt je to inteligentni, hezka a sympaticka zenska!!! Uplne cumim
    • Taky sem byl mile překvapen o kolik sympatičtější mi je ve chvíli, kdy nemluví podle scénáře, ale hezky z patra.
    • chce to jedno , dvě pivečka před natáčením a je to :D
  • vasekveselej
    Díky chlapi, odvádíte pro nás všechny perfektní práci *4*
  • What does Vita mean (vitamín) :-D. To bylo dobré :D
    • Mě se to taky líbilo :D nevim podle mě je Poláček suchar :D
  • Ikdyz Grygara moc nemusim tak naopak musím řict že zatím videa z E3 jsou na jedničku
  • Tím sem nemyslel nic špatnýho. Taky bych si dal pivečko. *5*
  • Dobrý, příště ať jim na natáčení Re-Playe koupěj basičku a to se pak dozvíme věcí *1*
  • risa2000
    Alžběta i Tukan mě překvapili, že se dovedou vyjádřit přirozeně a přímočaře :thumbs up:. Proč to nejde v Re-play nechápu, resp. jestli to bylo tím pivem, tak je to škoda, protože počítám, že to redakce Re-play do programu přípravy nezařadí - i když to byla Plzeň ;).
  • Prej pár piv...tam jich bylo víc. *3*
    • Tři piva *4* ... a jak mají Tukan a Alžběta rudý nosy *3*
  • Ale i když je Kanada v Americe, tak to, podle mě, není americká, ale kanadská angličtina.
    Buď je britská, americká (USA), australská, skotská .. a jak jsem říkal, já používám americkou, ale jestli to je oblast Texax nebo Kalifornie popřípadě NYC, tak to ti vážně nepovím.
    • christianus
      Co takhle kdyby pan dokonalej zde, a další takoví, konečně přestali řešit výslovnost a byli rádi, že pro ně někdo ty videoblogy, podcasty, videorecenze, a vůbec všechno tohle, dělá. Každej nemá čas učit se dokonalou výslovnost a má na práci pro nás podstatnější věci. Pro českej portál je tahle angličtina naprosto dostačující a kdo má aspoň minimalní inteligenci dokáže i z občas nepřesný výslovnosti pochopit co bylo řečeno a ten kdo má alspoň minimalní toleranci se nad tim maximálně pousměje. *7* Zajímalo by mne co ty kromě tvého "perfektního" jazykového nadání umíš..... vlastně ne, nezajímalo.
      • No, ty tedy musíš něco opravdu umět! *7*
    • M.Habarta
      Udělej, co radí 13_11. Ze zdejších příspěvků mám tušení, že budu ohromen, jak plynule přepneš mezi češtinou a angličtinou a jak neuvěřitelně přirozeně při tom budeš znít! Doufám, že se na to nevykašleš, jsem napjat.
      • Předpokládám, že jste chtěli tu první větu, protože jinde, mám ten pocit, se tam anglicky nemluví.
        http://www.uloz.to/9282157/zvuk-wma
        • christianus
          Tady někdo nepochopil ironii. Asi měla špatnou výslovnost. *1*
        • No pane jo! Mamka musi bejt pysna, jak to "er" synkoj pekne cvachta : D
          Vazne si nepripadas jak dement? Asi ne, co?
          Na jednu stranu ti snad i zavidim. : D
          • Abych ti teda rek i neco vecnyho, tak to je presne to, co tu nekdo psal.
            Jak ohromne trapne zni, kdyz nekdo na tech par anglickejch slov v cesky vete nasadi co nejamerictejsi prizvuk. HODNE "gay"
            Ale pozdravuj ve svym svete.
            • A reakce typu - HODNE "gay" - je naprosto v pořádku že? A to, že (podle tebe) to je trapný je jako silný argument, jestli to je vůbec argument a já jsem rád, že jsi o tom životě začal, protože předpokládám, že takový zkušený a starý pardál jako ty má život v malíku, že?
            • *diakritiku
              ...a vubec pisu jak prase, ale i toho je pro tebe skoda...
            • Asis myslel diakritiky, ne? Interpunkci pouzivam, ale pravidla si obcas udavam JA! : D Kdyz ti to ale stoji za ryti, tak bys ji mozna mohl sam pouzivat stoprocentne spravne, ne?
              Holt uz jsem takova ostuda, no. Takovej hroznej clovek. Dokonce jsi mi to dokazal sdelit v tak rozkosnym souveti - z toho by kazdej cestinar radosti plakal : D
              Tak nebo tak, meles samozrejme nesmysly. Sice i ty cesky vyrazy v AJ trochu "zakulatim", ale i kdyby ne, tak je to "argument" zralej leda na vykuleni bulv.
              Vis... ja jsem cech. Ty jsi cech. ... ... sledujes? Prihoriva?
              Kdyz uz jsi prisel s tak krasnym napadem, tak se zkus sam sebe zeptat, jak by american v anglicky vete vyslovil cesky slovo, a jak v cesky vete anglicky slovo.
              Jde o to jak kazdymu narodu huba narostla, a naborit vetu uplne jinym prizvukem (kor kvuli nazvu (!), ktery se komolej uplne bezne, ve vsech jazycich) je jedine trapny.
              Kdyz ti to neni proti srsti, tak si to tak rikej - vzhledem k tomu, ze tohle byva vysadou tech nejhloupejsich pozeru, se ti beztak kazdej leda vysmeje.
              Vycitat to ale ostatnim, to uz je ale znamka vazny formy kokotismu.
              A popsat o tom kolik stranek textu? To pak musi prispivat i nejakej dost vaznej psychickej problem. Urcite si timhle pomuzes?
              ...samozrejme nepochybuju o tom, ze mi to i takhle dokazes hrozne vytmavit, a vola udelat ze me, a tudiz odsud radsi hodne rychle utecu, a dalsima reakcema tve chore ego zivit nebudu. On te zivot ztresta sam : D
            • Předpokládám, že kdyby jsi někomu říkal o něčem českém v angličtině a bylo by tam české jméno, tak to řekneš v anglickém přízvuku a to samé platí pro další jazyky, ale od člověka, který nepoužívá interpunkci, ani čárky to je pochopitelné.
        • Fakt jsi tohle vsechno rozjel kvuli spatne vyslovnosti slova memorial? Pane. Boze.
          • Ne. Já jsem to myslel i obecně, ono to není jen zde, ono to je, bohužel, všude, ale jsou i tací, kteří ten přízvuk a výslovnost mají dobrý. Já jsem tím nemyslel nic špatného, pouze jsem poukázal na věc, na které se dá pracovat, ale zdá se, že člověk nemůže přednést konstruktivní kritiku, aniž by ho hned lynčovali.
            • Habarta - Jasně, to je o vkusu, ale rozumím ti.
            • M.Habarta
              Dobrá výslovnost. Ale působí to na mě přesně jak jsem očekával. Ono totiž kombinování češtiny a dobré anglické (americké) výslovnosti prostě z nějakého důvodu působí na posluchače/diváka divně. A hlavně plynulé přepínání z češtiny do perfektní angličtiny je alespoň pro mě dost nepřirozené.
              Osobně jsem celý jeden rok strávil s rodilou Američankou, která si velmi pochvalovala mou výslovnost. Když ale mluvím česky a do toho mám plynule a bez jakékoli známky námahy vložit anglický název, zní to vždycky jinak, než kdybych mluvil anglicky celou větu.
            • 13_11 - Já jsem sem napsal 1 příspěvek, že by mohli zapracovat na výslovnosti a přízvuku a najednou jsem byl za to zlynčován několika lidmi. Co jsem si to vůbec dovolil že??

              A žádný nabubřelý kecy, natož lži jsem nepsal, nikde! Já jsem na rozdíl od těch, kteří ani neumějí psát s interpunkcí opravdu s Američany několikrát mluvil, je možné, že to znělo vychloubačně, to uznávám, ale já jsem neřekl nic jiného, než pravdu.
              Pokud se někdo urazil, tak promiňte; žádný učený z nebe nespadl.
            • 13_11
              Za mě máš +1, protože člověk by konstruktivní kritiku měl přednést především! Tys to udělal teď poprvé a doslova, což je super, a to pomíjím "správnou" výslovnost; ty nabubřelý řeči předtím totiž nikoho nezajímaj'.
    • smejki
      říct americká je stejné jako říct britská a mluvit jako skoták *3*
    • Mopped
      Podle toho jak píšeš, mi připadá, že mluvíš nejspíš Havajskou angličtinou, ale není to na sto procent. Je možné, že jsem se spletl, nejsem v tom úplně expert.
    • 13_11
      Vejmluvy...

      Tak se hecni, nahraj nám tu samou repliku, co říkal Lukáš, nahoď to někam na úložnu a my si rádi poslechneme, jak se má "správně" vyslovovat; víš co, jak se říká: "Kecy jsou na hovno, ukázaná platí."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit