Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Hmm, a k čemu je to nám hráčům dobrý? Průměrný hry dostávají nadprůměrný hodnocení, přešlapy a podvody se zametají pod koberec, ždímání hráčů se ignoruje nebo dokonce omlouvá.

    Kvalitní a pravdivé informace už řadu let sdílí hráči mezi sebou napřímo, protože na herní novináře není spolehnutí.

    Takže... k čemu nám přesně je, že ve vzorku herní novinářské obce, která je všechno, jen ne pro-hráčská a pro-spotřebitelská, bude i zástupce z České republiky?

    • K čemu je to dobrý, podvody, lži, novináři k ničemu, s hodnocením nesouhlasím, všichni jsou proti nám, bla, bla, zííííííív

    • Maxianimal

      Bohužel, je to trošku smutný. Naštěstí člověk, který informace chce, si je nakonec najde, ale je škoda, že tady se to ignoruje, a místo toho se tráví čas banováním. Tímto se s vámi na 30 dní loučím :)

    • Derp_1337

      K čemu nám to bude? Trochu to rozvíří (místní) diskuzi. 😇


      Jinak samozřejmě plně souhlasím, u Game Awards není jejich prioritou objektivita. Je to především marketingová akce.

  • Gratuluji celé redakci, doufám, že to proberete ve Fight clubu🙂

  • cNNk

    No, kdyz vidim ty hry, tak z letosnich jsem nehral skoro nic.

    • Maxianimal

      😀

      • Derp_1337

        XAXAXA

        To jsi vyjádřil moc hezky. 😂

  • vonTossis

    Byl bych rád, kdyby "It takes two" vypálilo všem rybník. Je to opravdu výjimečná hra, pokud si ji tedy máte s kým zahrát/prožít.

    • Derp_1337

      Zlatá slova.

      It Takes Two je fakt vyjímečná hra. Ale je to limitované tím, že k tomu potřebujete druhého hráče.

      • bodmrazu

        Jeste jsem to nedohral, ale hraju ITT sam se dvema ovladaci a to je pak fakt vyzva, jak to vse naplanovat a ktere casti tela pouzit ke stisku tlacitek ;-)

        • Derp_1337

          Ehm ... co na to říct... zajímavá herní zkušenost. 😂

        • homeles8

          wtf

          • Derp_1337

            😂

            Skyrim MEME by to vyjádřilo slovy: Solo play lvl 100.

    • Maxianimal

      Je to tak, za mě také hra roku.

  • 0011

    Gratuluju, GA mám rád, ale jedná věc mi leze čím dál tím víc na nervy. Už se několikrát stalo, že ke konci roku vyšly hry, které by nominovaným vypálily rybník, ale nestihly to do GA. Fakt by se to zbláznilo, kdyby se pořádali v únoru nebo lednu a reflektovalo by to všechny hry, které za vyhlašovaný rok skutečně vyšly? V tomhle mám radši vaše hry roku, sice jste strašný hipsteři, ale aspoň vybíráte skutečně z celého roku.

  • tomekbobek

    Gratulka celé redakci! :)

  • Maxianimal

    No, když jsem viděl, jak určitá část redakce nepochopitelně protěžuje Psychonauts (nedohrál jsem, bohužel nebavilo) před It Takes Two jen proto, že k ITT potřebujete kamaráda, tak doufám, že to ITT vyhraje na celé čáře, už jen pro ten dobrý pocit. Ta hra je mimořádná, a i se navzdory přání redakce velice dobře prodávala. Držim palce.

  • bodmrazu

    Divne nominace na nejlepsi hru roku. Za me by to byly Guardiani, Forza, Flight Simulator a nebo ten Cyberpunk. Ale nic z toho neni nominovano v hlavni kategorii, pouze v tech vedlejsich ;-(

    • Derp_1337

      1.) It Takes Two. FTW.

      2.) Jinak Forza si nezaslouží nějaké ocenění, protože ničím nevynikla. Taková hra dle tabulky.

      Guardiani byla taková popcornovka, která sice nikoho neurazila, ale zázrak to žádný nebyl.

      A Flight Simulator je sice hodně zábavný, ale je to spíš taková "niché" hra. Hry pro minoritní část hráčů většinou nic nevyhrávají.

  • Redakci gratuluji. Nicméně ocenění, kde jsou nominace typu nejlepší esportový kouč nebo nejočekávanější hra (dostat cenu za neexistující produkt, vážně?) se nedá brát vážně.  Pak tu jsou samotné nominace. CP77 nemá nominaci na hru roku a Pathfinder úplně chybí, lol.

    • Carnage666

      No hlavně sem si nevšimnul jestli můžu přeskočit nějakou kategorii, myslím že to nešlo a proto sem hlasy dával jen tak do větru protože naštěstí neznám nikoho z esport scény, neznám esport eventy a ani mě celej esport nezajímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit